Karališkas poilsis su 15 % nuolaida darbo dienomis! Plačiau

Mineralinė eterinių aliejų vonia

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Po valgio
Trukmė : 15min.

Mineralinė eterinių aliejų vonia – Jūsų kūno ir sielos atgaivai

Galbūt jau esate ne tik girdėję, bet ir įvertinę ypatingą eterinių aliejų poveikį? Apie šią gamtos dovaną žmonija žinojo jau ne vieną tūkstantmetį, tačiau šiais laikais gamtos vaistai atrandami iš naujo, o jų nauda patvirtinama moksliniais tyrimais.

Aromaterapinė vonia – tai efektyvus duetas, apjungiantis mineralinio vandens ir kvapų galią. 

SPA VILNIUS meistrai rekomenduoja rinktis Jus labiausiai viliojantį aromatą: vetiverijų, pačiulių, citrinžolių, bergamočių, melisų, eukaliptų ar nerolių.

  • Vetiverijų eterinis aliejus veikia antiseptiškai, balansuoja medžiagų apykaitą, mažina raumenų įtampą ir sąnarių skausmą, palankiai veikia nervų sistemą bei gerina miegą. Jaudinantis, šamaniškas vetiverijų dvelksmas primena žemės kvapą ir apgaubia ramuma.
  • Pačiulių eterinis aliejus turi antibakterinį, priešvirusinį ir priešuždegiminį poveikį, stiprina imunitetą, mažina apetitą bei skatina vyriškų hormonų aktyvumą. Taip pat skatina odos regeneraciją ir normalizuoja riebalinių liaukų veiklą. Paslaptingas, rytietiškas aromatas padeda nuraminti protą ir mažina depresijos požymius.
  • Citrinžolių eterinis aliejus – vienas iš žinomiausių natūralių antidepresantų, išsklaidantis nuovargį ir padedantis atgauti jėgas. Be to, gerina raumenų elastingumą, efektyviai šalina pieno rūgštį ir turi antiseptinių savybių. Taip pat skatina limfotaką, kraujotaką bei stiprina kraujagyslių sieneles, normalizuoja odos būklę.  Malonus citrusų aromatas pakelia nuotaiką ir suteikia jėgų.
  • Bergamočių eterinis aliejus – saldaus, sodraus aromato su gaivia citrusų nata. Turi antiseptinį, antibakterinį ir priešuždegiminį poveikį, stiprina organizmą, gerina virškinimo procesus, palankiai veikia širdies ir kraujagyslių sistemos veiklą. Ramina aknės bėrimus, padeda esant psoriazei ir egzemai.
  • Melisų eterinis aliejus, o ypač pačios melisos, turbūt žinomos daugeliui. Šis gaivus ir tuo pačiu sodrus kvapas veikia raminančiai bei pakelia nuotaiką. Melisų eterinis aliejus turi antiseptinį, antibakterinį, priešvirusinį poveikį, gerina virškinimo procesus, normalizuoja širdies ir kraujagyslių sistemos veiklą. Taip pat tinka aknės pažeistai odai.
  • Eukaliptų eterinis aliejus užuodžiamas akimirksniu ir palankiai veikia kvėpavimo sistemą. Pasižymi antiseptiniu, antibakteriniu poveikiu, mažina skausmą ir patinimus, palengvina atsikosėjimą, gerina deguonies pasisavinimą. Šalina nuovargį ir mieguistumą.
  • Nerolio eterinis aliejus turi antiseptinį, nuskausminamąjį  ir spazmolitinį poveikį. Šalina liūdesį, baimės jausmą, nerimą, harmonizuoja nervų ir endokrininės sistemos veiklą. Jaunina odą ir gerina odos būklę. Išsiskiria sodriu aromatu.

Pasirinkę tinkamiausią ir labiausiai patikusį eterinį aliejų, jo aromatu galėsite mėgautis glostomi perlinės vonios sūkurių bei glamonėjami malonios šilumos.

Atsiliepimai

“Šiam skubėjimo, lėkimo ir nuolatinių nesusipratimų pasaulyje Jūsų kolektyvo dėka sustoja laikas, gali apsidairyti aplink, pajusti gerumą, dėmesį, švelnumą, rūpestį. Ačiū Jūsų kolektyvui už pačias geriausias emocijas ir puikiai praleistą laiką.”

Vilma ir Vytautas

“Didelis Ačiū šio nuostabaus nuostabaus viešbučio ir SPA šeimininkams! Jūs sukūrėte karališką poilsį! Viskas estetiška, malonu, gera, stilinga ir kokybiška! Dėl to labai gera grįžti čia!”

Sigita

“Ačiū! Nuostabi vieta, puikūs darbuotojai ir gera aura. Ne pirmą kartą čia lankomės ir dar tikrai sugrįšime!”

Vilma

“Jūsų suteiktas rūpestis ir grožis yra pati geriausia dovana mano gimtadieniui. Ačiū.”

Ieva

“Svečiavomės SPA VILNIUS Anykščiai. Nors ir labai norėjosi surasti kokį priekabį, mažą minusiuką, bet nepasisekė. Galiu paminėti geru žodžiu visą personalą, kaip viešbučio, taip ir restorano, bei SPA centro. Švara, tvarka ir geras skonis VISUR! Nemaniau, kad toks lygis gali būti Lietuvoje. Didelis Jums AČIŪ už gražiai praleistą laiką! Jei Lietuvoje daugiau žmonių dirbtų su tokiu požiūriu ir tokiu atsidavimu, mes labai, labai daug pasiektume!”

“Pati geriausia dovana- suteikti žmogui ramybę, laisvę ir jaustis pilnaverčiu žmogumi ir snesvarbu, kokio jis amžiaus, išvaizdos ir įgalumo. Jūs tai mokate suteikti. O tobulumui ribų nėra Ačiū už tobulą sanitarinių higienų rėžimą. Visos grandys SPA VILNIUS Anykščiai dirba šauniai ir vieningai.”