Karališkas poilsis su -15 % nuolaida! Plačiau

Mineralinė vaistažolių vonia „Stiprybė"

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Po valgio
Trukmė : 15min.

Dažniausiai, kuomet esame suplanavę daugybę darbų arba laukia sudėtingos užduotys, pradedame intensyviai ruoštis, nerimauti ir patenkame į streso pinkles. Kuomet laukia lemiamos akimirkos, tarsi prarandame stiprybę, o pasitikėjimą savimi užgožia baimės šešėlis. Ar Jums taip kartais nutinka?

Jeigu taip, neleiskite tam tęstis. Pasisemkite stiprybės gaivinančioje ir raminančioje SPA VILNIUS vonios terapijoje. Mineralizuotas vanduo, prisodrintas raudonžiedės ežiuolės, paprastosios sukatžolės, stumbražolės ir paprastojo raudonėlio nuoviro, atstatys Jūsų jėgas ir pakels nuotaiką.

Stiprybės kertinis akmuo yra stabili emocinė būsena ir pozityvus nusiteikimas. Tačiau stresas šias būsenas išbalansuoja. Vonia „Stiprybė“ gerina nervų sistemos veiklą, stiprina imunitetą ir grąžina Jums ryžtą veikti.

Vonios „Stiprybė“ eiga ir poveikis:

  • Susipažinę su terapija, netrukus mėgausitės vaistažolių svaiginančiais aromatais ir perliniu bei sūkuriniu masažu. Mineralinio vandens srovės atpalaiduos įsitempusius raumenis, aktyvins audinių kraujotaką, o per odą patekusios veikliosios medžiagų dalelės pradės savo gydomąjį poveikį.
  • Patariama išlipus iš vonios neskubėti į dušą, o tik švelniai nusisausinti odą rankšluosčiu. Taip organizmas efektyviau pasisavins gydomąsias medžiagas. Po terapijos galėsite ramiai pailsėti dar 30 minučių.
  • Vonia „Stiprybė“ Jums padės atgauti pusiausvyrą, sugrąžinti vidinę ramybę ir atgauti ryšį su savimi. Tuomet Jums bus nebaisūs jokie gyvenimo vėjai.
  • Procedūra yra taikoma ir kaip efektyvi gydomoji priemonė esant: vegetacinei ir neurocirkuliacinei hipotoninei distonijai, celiulitui,  lėtinio nuovargio sindromui, darbingumo sutrikimams, dažniems peršalimams ir kitiems negalavimams.

Rekomendacijos: terapija galite pasilepinti tiesiog norėdami kokybiškai pailsėti. Jeigu turite konkrečių nusiskundimų, Jums bus sudarytas procedūrų kursas.