Karališkas poilsis su 15 % nuolaida darbo dienomis! Plačiau

Mineralinė vonia „Vilnius"

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Po valgio
Trukmė : 15min.

Ar Jums būna dienų, kai tiesiog nieko nesinori veikti, tik panirti į šiltą vonią ir pabėgti nuo miesto šurmulio? Jei taip, tuomet nesivarginkite ieškodami voniai skirtų priemonių, o tiesiog atvykite į SPA VILNIUS, kur Jumis pasirūpins. Bus dviguba nauda – ypatingai atsipalaiduosite, nurimsite ir netgi sustiprinsite organizmą.

Mineralizuoto vandens vonia „Vilnius“ padeda atgauti energingumą, žvalumą, nuramina įsisiautėjusias mintis ir sugrąžina į čia ir dabar akimirką.

Procedūra taip pat gali būti skiriama gydomaisiais tikslais, nes gerina kraujotaką, palankiai veikia nervų sistemą ir harmonizuoja fiziologines organizmo funkcijas. Mažina skausmą ir treniruoja širdies bei kraujagyslių sistemą.

Vonios „Vilnius“ eiga ir poveikis:

  • Susipažinę su procedūra ir panirę iki krūtinės vidurio į šiltą 36º-38ºC mineralizuotą vandenį, lepinsitės perliniu, sūkuriniu vandens masažu. Po terapijos 30 min. pratęsite atsipalaidavimą poilsio kambaryje.
  • Vonios „Vilnius“ terapijos metu ant odos iš mineralinio vandens patekusios druskos sudaro aktyvų „apsiaustą”. Dėl to vonios veikimas po procedūros dar tęsiasi apie 2 val. ir net ilgiau. Tad rekomenduojama 1 val., nesiprausti po dušu, o tik nusisausinti rankšluosčiu.
  •  Vandens terapija veikia raminančiai ir atpalaiduoja įsitempusius raumenis. Aktyviosios dalelės, patekę į organizmą, padeda sveikti organams ir stiprina imunitetą.

Rekomendacijos: kuomet tik galite, iškeiskite „namines“ vonias į gydomąsias ir pajusite, kaip nuovargio dienos tampa vis retesnės ir nebe taip dažnai patiriate stresą.

Atsiliepimai

“Šiam skubėjimo, lėkimo ir nuolatinių nesusipratimų pasaulyje Jūsų kolektyvo dėka sustoja laikas, gali apsidairyti aplink, pajusti gerumą, dėmesį, švelnumą, rūpestį. Ačiū Jūsų kolektyvui už pačias geriausias emocijas ir puikiai praleistą laiką.”

Vilma ir Vytautas

“Didelis Ačiū šio nuostabaus nuostabaus viešbučio ir SPA šeimininkams! Jūs sukūrėte karališką poilsį! Viskas estetiška, malonu, gera, stilinga ir kokybiška! Dėl to labai gera grįžti čia!”

Sigita

“Ačiū! Nuostabi vieta, puikūs darbuotojai ir gera aura. Ne pirmą kartą čia lankomės ir dar tikrai sugrįšime!”

Vilma

“Jūsų suteiktas rūpestis ir grožis yra pati geriausia dovana mano gimtadieniui. Ačiū.”

Ieva

“Svečiavomės SPA VILNIUS Anykščiai. Nors ir labai norėjosi surasti kokį priekabį, mažą minusiuką, bet nepasisekė. Galiu paminėti geru žodžiu visą personalą, kaip viešbučio, taip ir restorano, bei SPA centro. Švara, tvarka ir geras skonis VISUR! Nemaniau, kad toks lygis gali būti Lietuvoje. Didelis Jums AČIŪ už gražiai praleistą laiką! Jei Lietuvoje daugiau žmonių dirbtų su tokiu požiūriu ir tokiu atsidavimu, mes labai, labai daug pasiektume!”

“Pati geriausia dovana- suteikti žmogui ramybę, laisvę ir jaustis pilnaverčiu žmogumi ir snesvarbu, kokio jis amžiaus, išvaizdos ir įgalumo. Jūs tai mokate suteikti. O tobulumui ribų nėra Ačiū už tobulą sanitarinių higienų rėžimą. Visos grandys SPA VILNIUS Anykščiai dirba šauniai ir vieningai.”