Poilsis 402* SPA su -15 % nuolaida! Plačiau

Mineralinė vonia „Vilnius"

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Po valgio
Trukmė : 15min.

Ar Jums būna dienų, kai tiesiog nieko nesinori veikti, tik panirti į šiltą vonią ir pabėgti nuo miesto šurmulio? Jei taip, tuomet nesivarginkite ieškodami voniai skirtų priemonių, o tiesiog atvykite į SPA VILNIUS, kur Jumis pasirūpins. Bus dviguba nauda – ypatingai atsipalaiduosite, nurimsite ir netgi sustiprinsite organizmą.

Mineralizuoto vandens vonia „Vilnius“ padeda atgauti energingumą, žvalumą, nuramina įsisiautėjusias mintis ir sugrąžina į čia ir dabar akimirką.

Procedūra taip pat gali būti skiriama gydomaisiais tikslais, nes gerina kraujotaką, palankiai veikia nervų sistemą ir harmonizuoja fiziologines organizmo funkcijas. Mažina skausmą ir treniruoja širdies bei kraujagyslių sistemą.

Vonios „Vilnius“ eiga ir poveikis:

  • Susipažinę su procedūra ir panirę iki krūtinės vidurio į šiltą 36º-38ºC mineralizuotą vandenį, lepinsitės perliniu, sūkuriniu vandens masažu. Po terapijos 30 min. pratęsite atsipalaidavimą poilsio kambaryje.
  • Vonios „Vilnius“ terapijos metu ant odos iš mineralinio vandens patekusios druskos sudaro aktyvų „apsiaustą”. Dėl to vonios veikimas po procedūros dar tęsiasi apie 2 val. ir net ilgiau. Tad rekomenduojama 1 val., nesiprausti po dušu, o tik nusisausinti rankšluosčiu.
  •  Vandens terapija veikia raminančiai ir atpalaiduoja įsitempusius raumenis. Aktyviosios dalelės, patekę į organizmą, padeda sveikti organams ir stiprina imunitetą.

Rekomendacijos: kuomet tik galite, iškeiskite „namines“ vonias į gydomąsias ir pajusite, kaip nuovargio dienos tampa vis retesnės ir nebe taip dažnai patiriate stresą.