Čia nėra blogo oro! Karališkas poilsis su -15 % nuolaida! Plačiau

Parafino aplikacija pėdoms

Procedūra netinkama:
Vaikams
Trukmė : 15min.

Pėdų grožis ir sveika išvaizda nuolat kenčia nuo nepatogios avalynės, intensyvios fizinės apkrovos bei kitų išorės faktorių. Tad, jei išties rūpinatės savo pėdutėmis, išmėginkite parafino aplikaciją. Jeigu jau esate bandę, turbūt pritarsite, jog po šios terapijos rezultatai būna matomi bei jaučiami iškart.

Parafinas naudojamas gydymo ir kosmetologijos tikslais jau seniai. Tad yra vertinamas dėl kraujotakos stimuliavimo, detoksikacijos poveikio, audinių regeneracijos skatinimo bei kitų svarbių savybių.

Jeigu Jums dažnai šąla pėdos, parafino aplikacijos terapijos kursas gali sugrąžinti šilumą ir suaktyvinti kraujo cirkuliaciją kojose. Ši terapija ypač aktuali šaltuoju metų sezonu, kuomet dėl pasyvesnio gyvenimo ritmo sulėtėja kraujotaka bei limfotaka.

Parafino aplikacijos pėdoms terapijos eiga ir nauda Jums:

  • Po susipažinimo su eiga, Jūsų laukia labai jauki ir šilta terapija. Kuomet įsitaisysite krėsle, specialistas parengs Jūsų pėdas – papurkš specialiu skysčiu ir masažiniais judesiais padengs odą aliejumi. Paskui pėdutes pamerksite į parafiną, kol pilnai pasidengs oda. Tuomet pėdas įvynios ir užmaus šiltas kojines. Tad galėsite mėgautis itin maloniais jausmais.
  • Parafino aplikacijos atpalaiduoja raumenis, mažina raumenų sustingimą ir raumenų spazmus, stimuliuoja kraujotaką, todėl netrukus pajuste, kaip į Jūsų kojas sugrįžta lengvumo pojūtis.
  • Parafinas sulaiko drėgmę ir odoje atkuriamas jos balansas. Po šios procedūros pėdų oda tampa švelni ir graži. Jei pėdos buvo suskilinėjusios, galbūt prireiks ir ilgesnio procedūrų kurso, tačiau rezultatus tikrai greitai išvysite.

Rekomendacijos: procedūra galite pasimėgauti grožio tikslais arba tartis su gydytoju dėl Jums aktualių terapinių tikslų.