Čia nėra blogo oro! Karališkas poilsis su -15 % nuolaida! Plačiau

Parafino aplikacija plaštakoms

Trukmė : 15min.

Apie švelnią bei gražią rankų odą svajoja ne tik moterys, bet vyrai. Ypač tie, kurie supranta, kad švelnus prisilietimas vertesnis už auksą, o prižiūrėtos rankos lemia net tvirtesnį kolegų pasitikėjimą. Deja, bet įprastinių kremų ne visuomet pakanka, todėl rekomenduojame kur kas efektyvesnį būdą – parafino aplikacijas rankoms.

Rezultatas matomas net po pirmos procedūros. Tad, jei Jūsų rankų oda nėra labai suvargusi nuo šalčio ir sauso ar pernelyg drėgno oro, pakaks ir pavienių terapijų. Tačiau, jei oda suskilinėjusi ir jai reikalingas intensyvesnis gydymas, tuomet gydytojas paskirs Jums optimalų kursą.

Šąla rankos? Parafino aplikacija pagelbės ir Jums. Suaktyvėjusi kraujotaka sugrąžins malonią šilumą, o tinkamas procedūrų kursas padės atsistatyti natūraliai kraujo apytakai.

Parafino aplikacijos rankoms eiga ir nauda Jums:

  • Po procedūros pristatymo jaukiai įsitaisysite krėsle, o specialistas paruoš Jūsų plaštakas. Įmasažuos specialiu pieneliu, praturtintu kolagenu, ir pamažu plaštakas įmerksite į parafino vonelę. Pasidengus odą tinkamu jo sluoksniu, rankos bus šiltai įkurdintos pirštinėse. Tad Jums beliks tik mėgautis procedūra.
  • Parafinas ir šiluma turi gydomąjį bei drėkinamąjį poveikį. Suaktyvinta kraujotaka audinius aprūpina deguonimi, o parafinas neleidžia išgaruoti drėgmei. Stingstant parafinui, didėja spaudimas ir pasireiškia odos lyginimo poveikis (angl. lifting).
  • Po procedūros oda tampa lygi, minkšta ir glotni. Ne veltui kosmetologai parafino voneles praminė „aksominių rankų procedūra".

Rekomendacijos: jeigu reikia intensyvesnio gydymo, dažniausiai kursui skiriamos 8 – 10 procedūrų.