Karališkas poilsis su 15 % nuolaida darbo dienomis! Plačiau

Parafino aplikacija plaštakoms

Trukmė : 15min.

Apie švelnią bei gražią rankų odą svajoja ne tik moterys, bet vyrai. Ypač tie, kurie supranta, kad švelnus prisilietimas vertesnis už auksą, o prižiūrėtos rankos lemia net tvirtesnį kolegų pasitikėjimą. Deja, bet įprastinių kremų ne visuomet pakanka, todėl rekomenduojame kur kas efektyvesnį būdą – parafino aplikacijas rankoms.

Rezultatas matomas net po pirmos procedūros. Tad, jei Jūsų rankų oda nėra labai suvargusi nuo šalčio ir sauso ar pernelyg drėgno oro, pakaks ir pavienių terapijų. Tačiau, jei oda suskilinėjusi ir jai reikalingas intensyvesnis gydymas, tuomet gydytojas paskirs Jums optimalų kursą.

Šąla rankos? Parafino aplikacija pagelbės ir Jums. Suaktyvėjusi kraujotaka sugrąžins malonią šilumą, o tinkamas procedūrų kursas padės atsistatyti natūraliai kraujo apytakai.

Parafino aplikacijos rankoms eiga ir nauda Jums:

  • Po procedūros pristatymo jaukiai įsitaisysite krėsle, o specialistas paruoš Jūsų plaštakas. Įmasažuos specialiu pieneliu, praturtintu kolagenu, ir pamažu plaštakas įmerksite į parafino vonelę. Pasidengus odą tinkamu jo sluoksniu, rankos bus šiltai įkurdintos pirštinėse. Tad Jums beliks tik mėgautis procedūra.
  • Parafinas ir šiluma turi gydomąjį bei drėkinamąjį poveikį. Suaktyvinta kraujotaka audinius aprūpina deguonimi, o parafinas neleidžia išgaruoti drėgmei. Stingstant parafinui, didėja spaudimas ir pasireiškia odos lyginimo poveikis (angl. lifting).
  • Po procedūros oda tampa lygi, minkšta ir glotni. Ne veltui kosmetologai parafino voneles praminė „aksominių rankų procedūra".

Rekomendacijos: jeigu reikia intensyvesnio gydymo, dažniausiai kursui skiriamos 8 – 10 procedūrų.

Atsiliepimai

“Šiam skubėjimo, lėkimo ir nuolatinių nesusipratimų pasaulyje Jūsų kolektyvo dėka sustoja laikas, gali apsidairyti aplink, pajusti gerumą, dėmesį, švelnumą, rūpestį. Ačiū Jūsų kolektyvui už pačias geriausias emocijas ir puikiai praleistą laiką.”

Vilma ir Vytautas

“Didelis Ačiū šio nuostabaus nuostabaus viešbučio ir SPA šeimininkams! Jūs sukūrėte karališką poilsį! Viskas estetiška, malonu, gera, stilinga ir kokybiška! Dėl to labai gera grįžti čia!”

Sigita

“Ačiū! Nuostabi vieta, puikūs darbuotojai ir gera aura. Ne pirmą kartą čia lankomės ir dar tikrai sugrįšime!”

Vilma

“Jūsų suteiktas rūpestis ir grožis yra pati geriausia dovana mano gimtadieniui. Ačiū.”

Ieva

“Svečiavomės SPA VILNIUS Anykščiai. Nors ir labai norėjosi surasti kokį priekabį, mažą minusiuką, bet nepasisekė. Galiu paminėti geru žodžiu visą personalą, kaip viešbučio, taip ir restorano, bei SPA centro. Švara, tvarka ir geras skonis VISUR! Nemaniau, kad toks lygis gali būti Lietuvoje. Didelis Jums AČIŪ už gražiai praleistą laiką! Jei Lietuvoje daugiau žmonių dirbtų su tokiu požiūriu ir tokiu atsidavimu, mes labai, labai daug pasiektume!”

“Pati geriausia dovana- suteikti žmogui ramybę, laisvę ir jaustis pilnaverčiu žmogumi ir snesvarbu, kokio jis amžiaus, išvaizdos ir įgalumo. Jūs tai mokate suteikti. O tobulumui ribų nėra Ačiū už tobulą sanitarinių higienų rėžimą. Visos grandys SPA VILNIUS Anykščiai dirba šauniai ir vieningai.”