Poilsis 402* SPA su -15 % nuolaida! Plačiau

Povandeninis masažas kojoms ir sėdmenims

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Po valgio
Trukmė : 20min.

Mielos damos, povandeninio masažo kojoms ir sėdmenims terapija – vienas iš efektyviausių būdų išlaikyti arba suformuoti dailias kūno linijas bei atsikratyti celiulito. Intensyvios vandens srovės išjudina ne tik giluminius raumenis, bet ir riebalinį sluoksnį, kuriame kaupiasi toksinai.

Dėl netinkamos mitybos įpročių, sėdimo darbo ir individualių organizmo savybių bei reakcijų, kojų ir sėdmenų formos kinta. Linijos praranda grakštumą ir žavesį, o nemalonius rezultatus skubama slėpti po rūbais. Mes tikime, kad Jūs mylite savo kūną ir rūpinatės juo, todėl SPA VILNIUS meistrai skuba Jums į pagalbą.

Povandeninio masažo kojoms ir sėdmenis nauda Jums:

  • Aktyviai stimuliuoja kraujotaką, medžiagų apykaitą ir skatina pasišalinti toksinus;
  • Pagerėjusi kraujotaka aprūpina odos audinius deguonimi ir ji tampa stangresnė, lygesnė bei gražesnė;
  • Išjudinama limfa ir organizmas natūraliai pradeda šalinti tai, kas jam nereikalinga bei žalinga.

Povandeninio masažo terapija turi ir gydomąjį poveikį, nes gerina sąnarių lankstumą, mažina raumenų skausmus bei traumų pasekmes. Dėl sveikatai naudingų veiksnių, ši terapija aktuali ne tik moterims, bet ir vyrams.

Procedūra atliekama specialioje vonioje, kurioje galėsite itin patogiai įsitaisyti ir giliai atsipalaiduoti. Šiltas vanduo atpalaiduos raumenis, nuramins ir pagilins kvėpavimą, jausite kūno lengvumą bei malonius potyrius.

Povandeninio masažo metu su srovėmis bus atliekami pagrindiniai veiksniai, kaip ir klasikinio masažo metu, tačiau efektyviau atsipalaidavus raumenims, vandens srovės išjudins kur kas giliau užsistovėjusius toksinus. Taigi, šis masažas turės dvigubą galią.