Karališkas poilsis su 15 % nuolaida darbo dienomis! Plačiau

Povandeninis masažas kojoms ir sėdmenims

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Po valgio
Trukmė : 20min.

Mielos damos, povandeninio masažo kojoms ir sėdmenims terapija – vienas iš efektyviausių būdų išlaikyti arba suformuoti dailias kūno linijas bei atsikratyti celiulito. Intensyvios vandens srovės išjudina ne tik giluminius raumenis, bet ir riebalinį sluoksnį, kuriame kaupiasi toksinai.

Dėl netinkamos mitybos įpročių, sėdimo darbo ir individualių organizmo savybių bei reakcijų, kojų ir sėdmenų formos kinta. Linijos praranda grakštumą ir žavesį, o nemalonius rezultatus skubama slėpti po rūbais. Mes tikime, kad Jūs mylite savo kūną ir rūpinatės juo, todėl SPA VILNIUS meistrai skuba Jums į pagalbą.

Povandeninio masažo kojoms ir sėdmenis nauda Jums:

  • Aktyviai stimuliuoja kraujotaką, medžiagų apykaitą ir skatina pasišalinti toksinus;
  • Pagerėjusi kraujotaka aprūpina odos audinius deguonimi ir ji tampa stangresnė, lygesnė bei gražesnė;
  • Išjudinama limfa ir organizmas natūraliai pradeda šalinti tai, kas jam nereikalinga bei žalinga.

Povandeninio masažo terapija turi ir gydomąjį poveikį, nes gerina sąnarių lankstumą, mažina raumenų skausmus bei traumų pasekmes. Dėl sveikatai naudingų veiksnių, ši terapija aktuali ne tik moterims, bet ir vyrams.

Procedūra atliekama specialioje vonioje, kurioje galėsite itin patogiai įsitaisyti ir giliai atsipalaiduoti. Šiltas vanduo atpalaiduos raumenis, nuramins ir pagilins kvėpavimą, jausite kūno lengvumą bei malonius potyrius.

Povandeninio masažo metu su srovėmis bus atliekami pagrindiniai veiksniai, kaip ir klasikinio masažo metu, tačiau efektyviau atsipalaidavus raumenims, vandens srovės išjudins kur kas giliau užsistovėjusius toksinus. Taigi, šis masažas turės dvigubą galią.

Atsiliepimai

“Šiam skubėjimo, lėkimo ir nuolatinių nesusipratimų pasaulyje Jūsų kolektyvo dėka sustoja laikas, gali apsidairyti aplink, pajusti gerumą, dėmesį, švelnumą, rūpestį. Ačiū Jūsų kolektyvui už pačias geriausias emocijas ir puikiai praleistą laiką.”

Vilma ir Vytautas

“Didelis Ačiū šio nuostabaus nuostabaus viešbučio ir SPA šeimininkams! Jūs sukūrėte karališką poilsį! Viskas estetiška, malonu, gera, stilinga ir kokybiška! Dėl to labai gera grįžti čia!”

Sigita

“Ačiū! Nuostabi vieta, puikūs darbuotojai ir gera aura. Ne pirmą kartą čia lankomės ir dar tikrai sugrįšime!”

Vilma

“Jūsų suteiktas rūpestis ir grožis yra pati geriausia dovana mano gimtadieniui. Ačiū.”

Ieva

“Svečiavomės SPA VILNIUS Anykščiai. Nors ir labai norėjosi surasti kokį priekabį, mažą minusiuką, bet nepasisekė. Galiu paminėti geru žodžiu visą personalą, kaip viešbučio, taip ir restorano, bei SPA centro. Švara, tvarka ir geras skonis VISUR! Nemaniau, kad toks lygis gali būti Lietuvoje. Didelis Jums AČIŪ už gražiai praleistą laiką! Jei Lietuvoje daugiau žmonių dirbtų su tokiu požiūriu ir tokiu atsidavimu, mes labai, labai daug pasiektume!”

“Pati geriausia dovana- suteikti žmogui ramybę, laisvę ir jaustis pilnaverčiu žmogumi ir snesvarbu, kokio jis amžiaus, išvaizdos ir įgalumo. Jūs tai mokate suteikti. O tobulumui ribų nėra Ačiū už tobulą sanitarinių higienų rėžimą. Visos grandys SPA VILNIUS Anykščiai dirba šauniai ir vieningai.”