Jūsų poilsiui - aukščiausias COVID-19 saugumo standartas. Plačiau
 

Povandeninis masažas

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Po valgio
Trukmė: 20min.

Ar žinojote, kad povandeninis masažas turi kur kas intensyvesnį poveikį nei įprastinis? Kūnui panirus į maloniai šiltą vandenį, greičiau atsipalaiduoja raumenys ir nervų sistema. Palaima akimirksniu užlieja visą kūną, todėl masažinė vandens srovė greičiau išjudina kraujotaką ir limfinę sistemą.

Malonumo patirsite dvigubai daugiau, nes kūnas panirs tarsi į nesvarumo būseną ir tuo pat metu su vandens srovėmis bus atliekami pagrindiniai masažiniai judesiai. Būnant vandenyje pagilėja įkvėpimas ir palengvėja iškvėpimas, su kiekvienu atodūsiu jausite vis gilesnę ramybę bei džiugesį.

Tai ne tik efektyvus atsipalaidavimo būdas, bet ir sveikatos stiprinimas. Procedūra padeda šalinti traumų pasekmes, harmonizuoja nervų sistemą, gerina medžiagų apykaitą ir kraujo apytaką.

Povandeninis masažas atliekamas vonioje, kurioje Jūsų patogumui yra specialios atramos galvai ir kojoms.

Terapijos nauda Jums:

  • Šalinama raumenų įtampa ir atsipalaiduoja spazmai. Jeigu Jus kamavo skausmas, pavyzdžiui, po intensyvaus sporto, greitai pajusite, kaip jis atslūgsta ir išnyksta.
  • Po procedūros pagerės sąnarių lankstumas ir susigrąžinsite judesių grakštumą.
  • Pagerėja širdies darbas ir audiniai intensyviau aprūpinami deguonimi.
  • Suintensyvėjus kraujotakai, kūno oda taps gražesnė, stangresnė, o Jūs jausitės žvalūs ir energingi.

Povandeninis masažas atliekamas pagal Jūsų poreikius ir tikslus. Taikomas skirtingas srovių intensyvumas atskiroms kūno dalims, teikia dar didesnę naudą bei aktyvina organizmo ir audinių funkcijas.

Vandens srovės išjudina net ir giluminius raumenis, suteikdamos jiems tonuso bei skatina toksinų pasišalinimą iš riebalinių sankaupų.

Atsiliepimai

“Šiam skubėjimo, lėkimo ir nuolatinių nesusipratimų pasaulyje Jūsų kolektyvo dėka sustoja laikas, gali apsidairyti aplink, pajusti gerumą, dėmesį, švelnumą, rūpestį. Ačiū Jūsų kolektyvui už pačias geriausias emocijas ir puikiai praleistą laiką.”

Vilma ir Vytautas

“Didelis Ačiū šio nuostabaus nuostabaus viešbučio ir SPA šeimininkams! Jūs sukūrėte karališką poilsį! Viskas estetiška, malonu, gera, stilinga ir kokybiška! Dėl to labai gera grįžti čia!”

Sigita

“Ačiū! Nuostabi vieta, puikūs darbuotojai ir gera aura. Ne pirmą kartą čia lankomės ir dar tikrai sugrįšime!”

Vilma

“Jūsų suteiktas rūpestis ir grožis yra pati geriausia dovana mano gimtadieniui. Ačiū.”

Ieva

Susijusios procedūros