Karališkas poilsis su 15 % nuolaida darbo dienomis! Plačiau

Rankų ir pečių juostos masažas su karštais akmenimis

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Po valgio
Trukmė : 60min.

Masažai su karštais akmenimis skirti maksimaliam atsipalaidavimui. Naudojami šlifuoti vulkaninės kilmės akmenys, kurie itin efektyviai giliai sušildo įsitempusius raumenis. Šiluma ne tik leidžia geriau ir saugiau juos išjudinti, pašalinti įtampas ir skausmus, bet ir veikia psichologiškai – ramina, mažina stresą, sukuria saugumo pojūtį, atkuria emocinę ir fizinę pusiausvyrą.

Pečių juostoje labai dažnai būna jaučiama įtampa, ypač tiems žmonėms, kurie daug laiko praleidžia sėdėdami prieš kompiuterį ar už vairo ir kurie nepakankamai dėmesio skiria fiziniam aktyvumui palaikyti.

Rankų ir pečių juostos masažas, praturtintas vulkaninių akmenų šiluma:

  • pašalins nuovargį ir nugaros skausmus;
  • sumažins psichologinę įtampą, stresą;
  • pagerins raumeninio bei odos audinio būklę;
  • sumažins ar visai panaikins kaklo, pečių, galvos skausmus;
  • pagerins kraujo ir limfos apytaką;
  • pagerins bendrą organizmo būklę, sustiprins atsparumą ligoms;
  • nuramins, atpalaiduos, pakels nuotaiką;
  • pagerins darbingumą, suteiks energijos ir naujų jėgų.

Prieš masažą specialistas supažindins Jus su procedūros eiga, paklausinės apie esamą sveikatos būklę. Po procedūros gausite rekomendacijas dėl tolimesnio gydymo bei masažų kurso. Norint pasiekti optimalų rezultatą, gali prireikti 8-10 procedūrų, tačiau kiekvienu atveju viskas derinama individualiai.

Atsiliepimai

“Šiam skubėjimo, lėkimo ir nuolatinių nesusipratimų pasaulyje Jūsų kolektyvo dėka sustoja laikas, gali apsidairyti aplink, pajusti gerumą, dėmesį, švelnumą, rūpestį. Ačiū Jūsų kolektyvui už pačias geriausias emocijas ir puikiai praleistą laiką.”

Vilma ir Vytautas

“Didelis Ačiū šio nuostabaus nuostabaus viešbučio ir SPA šeimininkams! Jūs sukūrėte karališką poilsį! Viskas estetiška, malonu, gera, stilinga ir kokybiška! Dėl to labai gera grįžti čia!”

Sigita

“Ačiū! Nuostabi vieta, puikūs darbuotojai ir gera aura. Ne pirmą kartą čia lankomės ir dar tikrai sugrįšime!”

Vilma

“Jūsų suteiktas rūpestis ir grožis yra pati geriausia dovana mano gimtadieniui. Ačiū.”

Ieva

“Svečiavomės SPA VILNIUS Anykščiai. Nors ir labai norėjosi surasti kokį priekabį, mažą minusiuką, bet nepasisekė. Galiu paminėti geru žodžiu visą personalą, kaip viešbučio, taip ir restorano, bei SPA centro. Švara, tvarka ir geras skonis VISUR! Nemaniau, kad toks lygis gali būti Lietuvoje. Didelis Jums AČIŪ už gražiai praleistą laiką! Jei Lietuvoje daugiau žmonių dirbtų su tokiu požiūriu ir tokiu atsidavimu, mes labai, labai daug pasiektume!”

“Pati geriausia dovana- suteikti žmogui ramybę, laisvę ir jaustis pilnaverčiu žmogumi ir snesvarbu, kokio jis amžiaus, išvaizdos ir įgalumo. Jūs tai mokate suteikti. O tobulumui ribų nėra Ačiū už tobulą sanitarinių higienų rėžimą. Visos grandys SPA VILNIUS Anykščiai dirba šauniai ir vieningai.”