Karališkas poilsis su 15 % nuolaida darbo dienomis! Plačiau

Šiatsu pėdų masažas

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Trukmė : 30min.

Daugybę metų Vakarų kraštuose buvo mažai kas žinoma apie energetinius organizmo procesus, tačiau šiandien galime naudotis iš Rytų atkeliavusiais itin vertingais, efektyviais metodais, padedančiais pašalinti tikrąsias negalavimų priežastis ir atstatančiais emocinę pusiausvyrą.

Šiatsu pėdų masažas yra vienas iš japoniškų metodų, skirtų visavertiškam kūno ir sielos gydymui. Turbūt jau esate girdėję, jog mumyse teka moteriška „In“ ir vyriška „Jan“ energijos, tad jeigu viena slopinama, o kitos yra ženkliai per daug, sutrinka kūno ir proto veikla. Dėl varginančios įtampos pradedame jausti vis didesnį nuovargį, įvairius skausmus bei prisišaukiame depresiją.

Tad tikrai verta pasirūpinti savimi laiku, o jeigu jau jaučiate kažkokius negalavimus – pirmenybę teikite savo sveikatai bei gerai emocinei būklei. Visi darbai ir rūpesčiai palauks, o galbūt net taps ne tokie svarbūs...

Šiatsu pėdų masažo eiga ir nauda Jums:

  • Pėdų masažas bus atliekamas Jums ramiai ilsintis ant masažinio stalo. Meistras ritmingais ir tikslingais judesiais glostys bei spaudys visas pėdų sritis, kuriose išsidėstę įvairių organų taškai. Tokiu būdu impulsas keliaus energetiniais kanalais į atitinkamas kūno vietas bei harmonizuos jų veiklą.

  • Šiatsu masažas subalansuoja vyriškos ir moteriškos energijų tėkmę, sustiprina organizmo natūralias apsaugines funkcijas, imunitetą, šalina ūmius ir lėtinius skausmus, atpalaiduoja įsitempusius raumenis.

  • Tai malonus būdas atgauti psichologinę pusiausvyrą, nuraminti protą ir pašalinti dvasinių sukrėtimų pasekmes.

Rekomendacijos: tikslingai suformuotas Šiatsu (taškinio) masažo kursas leidžia pasiekti maksimalius ir ilgalaikius  rezultatus.

Atsiliepimai

“Šiam skubėjimo, lėkimo ir nuolatinių nesusipratimų pasaulyje Jūsų kolektyvo dėka sustoja laikas, gali apsidairyti aplink, pajusti gerumą, dėmesį, švelnumą, rūpestį. Ačiū Jūsų kolektyvui už pačias geriausias emocijas ir puikiai praleistą laiką.”

Vilma ir Vytautas

“Didelis Ačiū šio nuostabaus nuostabaus viešbučio ir SPA šeimininkams! Jūs sukūrėte karališką poilsį! Viskas estetiška, malonu, gera, stilinga ir kokybiška! Dėl to labai gera grįžti čia!”

Sigita

“Ačiū! Nuostabi vieta, puikūs darbuotojai ir gera aura. Ne pirmą kartą čia lankomės ir dar tikrai sugrįšime!”

Vilma

“Jūsų suteiktas rūpestis ir grožis yra pati geriausia dovana mano gimtadieniui. Ačiū.”

Ieva

“Svečiavomės SPA VILNIUS Anykščiai. Nors ir labai norėjosi surasti kokį priekabį, mažą minusiuką, bet nepasisekė. Galiu paminėti geru žodžiu visą personalą, kaip viešbučio, taip ir restorano, bei SPA centro. Švara, tvarka ir geras skonis VISUR! Nemaniau, kad toks lygis gali būti Lietuvoje. Didelis Jums AČIŪ už gražiai praleistą laiką! Jei Lietuvoje daugiau žmonių dirbtų su tokiu požiūriu ir tokiu atsidavimu, mes labai, labai daug pasiektume!”

“Pati geriausia dovana- suteikti žmogui ramybę, laisvę ir jaustis pilnaverčiu žmogumi ir snesvarbu, kokio jis amžiaus, išvaizdos ir įgalumo. Jūs tai mokate suteikti. O tobulumui ribų nėra Ačiū už tobulą sanitarinių higienų rėžimą. Visos grandys SPA VILNIUS Anykščiai dirba šauniai ir vieningai.”