Poilsis 402* SPA su -15 % nuolaida! Plačiau

SPA VILNIUS klasikinis masažas

Procedūra netinkama:
Vaikams
Po valgio
Trukmė : 30min.

SPA VILNIUS klasikinis masažas yra mūsų grožio ir sveikatingumo terapijos centrų vizitinė kortelė. Be jo neapsieina praktiškai nė vienas sveikatinimo terapijų ciklų kursas. Todėl kviečiame Jus prisijungti ir išbandyti šį mūsų meistrų sukurtą ir jau daugiau nei 12 metų puoselėjamą klasikinį masažą.

SPA VILNIUS klasikinio masažo eiga:

  • Iš pradžių specialistas suteiks Jums asmeninę konsultaciją, ir, išsiaiškinęs poreikius, parinks atitinkamą masažo programą.
  • Kiekvienam individualiai parinkus masažo intensyvumą, atliekamas klasikinis viso kūno masažas su šiltu aliejumi.
  • Seansui baigiantis, pažadinimo ritualas iš lėto primins, kad procedūra jau baigta.
  • Tuomet masažo specialistas suteiks Jums rekomendacijas ir patarimus, kokio tolesnio dienos režimo reikėtų laikytis, kad masažo poveikis išliktų kuo ilgiau.
  • Po atliktos procedūros poilsio kambaryje Jūsų lauks paruoštas garuojančios vaistažolių arbatos puodelis.

Masažo poveikis ir nauda organizmui:

  • Reguliuoja kvėpavimo, kraujotakos ir virškinimo funkcijas bei palengvina širdies veiklą.
  • Pagerina medžiagų apykaitą kūno audiniuose, padeda sumažinti skausmus ir pašalina susikaupusį nuovargį.
  • Padidina raumenų darbingumą ir ištvermingumą, sąnarių ir raiščių paslankumą.
  • Atstato fizines ir emocines jėgas, suteikia žvalumo ir darbingumo.

Šis klasikinis masažas atgaivins ne tik Jūsų kūną, bet ir mintis. SPA VILNIUS klasikinis masažas - viena populiariausių ir dažniausiai pasirenkamų terapijų, nes nuostabiai atpalaiduoja visus kūno raumenis, suteikia lengvumo jausmą ir dar ilgai juntamą malonumą.

Šį gydymo – sveikatinimo masažų kursą rekomenduojama derinti kiekvienam individualiai.

Atsiliepimai

“Šiam skubėjimo, lėkimo ir nuolatinių nesusipratimų pasaulyje Jūsų kolektyvo dėka sustoja laikas, gali apsidairyti aplink, pajusti gerumą, dėmesį, švelnumą, rūpestį. Ačiū Jūsų kolektyvui už pačias geriausias emocijas ir puikiai praleistą laiką.”

Vilma ir Vytautas

“Didelis Ačiū šio nuostabaus nuostabaus viešbučio ir SPA šeimininkams! Jūs sukūrėte karališką poilsį! Viskas estetiška, malonu, gera, stilinga ir kokybiška! Dėl to labai gera grįžti čia!”

Sigita

“Ačiū! Nuostabi vieta, puikūs darbuotojai ir gera aura. Ne pirmą kartą čia lankomės ir dar tikrai sugrįšime!”

Vilma

“Jūsų suteiktas rūpestis ir grožis yra pati geriausia dovana mano gimtadieniui. Ačiū.”

Ieva

“Svečiavomės SPA VILNIUS Anykščiai. Nors ir labai norėjosi surasti kokį priekabį, mažą minusiuką, bet nepasisekė. Galiu paminėti geru žodžiu visą personalą, kaip viešbučio, taip ir restorano, bei SPA centro. Švara, tvarka ir geras skonis VISUR! Nemaniau, kad toks lygis gali būti Lietuvoje. Didelis Jums AČIŪ už gražiai praleistą laiką! Jei Lietuvoje daugiau žmonių dirbtų su tokiu požiūriu ir tokiu atsidavimu, mes labai, labai daug pasiektume!”

“Pati geriausia dovana- suteikti žmogui ramybę, laisvę ir jaustis pilnaverčiu žmogumi ir snesvarbu, kokio jis amžiaus, išvaizdos ir įgalumo. Jūs tai mokate suteikti. O tobulumui ribų nėra Ačiū už tobulą sanitarinių higienų rėžimą. Visos grandys SPA VILNIUS Anykščiai dirba šauniai ir vieningai.”