Nakvynė su romantiška vakariene nuo 72 € Plačiau

SPA vonios ritualas „Lietuviškas miškas“

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Po valgio
Trukmė : 20min.

Tonizuojantis SPA ritualas

Vos kelių minučių pasivaikščiojimas miške sugrąžina jėgas, pakelia nuotaiką ir atpalaiduoja. Ypač naudingas pasivaikščiojimas po spygliuočių mišką. Visžalių pušų terapinis poveikis žinomas bei vertinamas nuo senų senovės.

Kviečiame Jus pasimėgauti ypatingu ritualu, sujungiančiu atpalaiduojantį vonios malonumą su gydančia, gintaro galiomis praturtinta spygliuočių miško jėga. Pušies sakai, per milijonus metų virtę šia ypatinga medžiaga, tituluojama Lietuvos pasididžiavimu, ne tik neprarado savo gydomojo poveikio, bet jį dar labiau sukoncentravo ir išgrynino. Gintaras efektyviai ramina, slopina baimes ir depresiją, atstato fizines bei dvasines jėgas bei apgaubia atpalaiduojančia šiluma.

Būtinai išbandykite šią procedūrą, jei jus vargina:

 • Odos ligos;

 • Reumatas;

 • Podagra;

 • Antsvoris;

 • Virškinimo sutrikimai;

 • Judamojo aparato patologijos;

 • Psichologinė įtampa ir nuovargis;

 • Kvėpavimo sistemos patologijos.

Kaip vyksta lietuviško miško ir gintaro galiomis prisodrintas ritualas

Jūs maloniai panirsite į šilto mineralizuoto vandens vonią, atpalaiduojančiai šniokščiančią perlinio masažo burbuliukais ir praturtintą pušų spyglių ekstraktu, kurio aromatas nuneš Jūsų mintis į erdvaus, saulėto pušyno prieglobstį. Kiek vėliau Jums ant pečių bus uždėta gintarinė aplikacija bei pasiūlyta stiklinė vandens.

Po miško vonios Jūsų lauks dar viena maloni procedūra. Nusisausinę lininiu rankšluosčiu bei patogiai įsitaisę fotelyje, galėsite pasimėgauti pėdų terapija. Tai gaivinamosios pėdų želė ir atpalaiduojančių masažinių judesių kombinacija, kuri padės Jums iki galo pasinerti į ramybę.

Lietuviško miško vonios poveikis organizmui:

 • Ramina ir atpalaiduoja;

 • Skatina atsistatymo bei gijimo procesus ląsteliniame lygmenyje;

 • Naikina bakterijas bei grybelius;

 • Šalina laisvuosius radikalus;

 • Normalizuoja bioenergetinius procesus organizme.

Po šio ritualo patariame šiek tiek laiko ramiai praleisti poilsio zonoje bei gerti daugiau vandens.

Atsiliepimai

“Šiam skubėjimo, lėkimo ir nuolatinių nesusipratimų pasaulyje Jūsų kolektyvo dėka sustoja laikas, gali apsidairyti aplink, pajusti gerumą, dėmesį, švelnumą, rūpestį. Ačiū Jūsų kolektyvui už pačias geriausias emocijas ir puikiai praleistą laiką.”

Vilma ir Vytautas

“Didelis Ačiū šio nuostabaus nuostabaus viešbučio ir SPA šeimininkams! Jūs sukūrėte karališką poilsį! Viskas estetiška, malonu, gera, stilinga ir kokybiška! Dėl to labai gera grįžti čia!”

Sigita

“Ačiū! Nuostabi vieta, puikūs darbuotojai ir gera aura. Ne pirmą kartą čia lankomės ir dar tikrai sugrįšime!”

Vilma

“Jūsų suteiktas rūpestis ir grožis yra pati geriausia dovana mano gimtadieniui. Ačiū.”

Ieva

“Svečiavomės SPA VILNIUS Anykščiai. Nors ir labai norėjosi surasti kokį priekabį, mažą minusiuką, bet nepasisekė. Galiu paminėti geru žodžiu visą personalą, kaip viešbučio, taip ir restorano, bei SPA centro. Švara, tvarka ir geras skonis VISUR! Nemaniau, kad toks lygis gali būti Lietuvoje. Didelis Jums AČIŪ už gražiai praleistą laiką! Jei Lietuvoje daugiau žmonių dirbtų su tokiu požiūriu ir tokiu atsidavimu, mes labai, labai daug pasiektume!”

“Pati geriausia dovana- suteikti žmogui ramybę, laisvę ir jaustis pilnaverčiu žmogumi ir snesvarbu, kokio jis amžiaus, išvaizdos ir įgalumo. Jūs tai mokate suteikti. O tobulumui ribų nėra Ačiū už tobulą sanitarinių higienų rėžimą. Visos grandys SPA VILNIUS Anykščiai dirba šauniai ir vieningai.”