Poilsis 402* SPA su -15 % nuolaida! Plačiau

Tailandietiškas aromaterapinis masažas

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Po valgio
Trukmė : 60min.

Aromaterapija – tai menas, kurio pagalba galima gydyti, atpalaiduoti, nuraminti ar sužadinti žmogaus organizmą, jusles bei mintis.

 

Ir visa tai atliekama pasitelkus kvapus. Masažo terapijai iš augalų išgauti natūralūs eteriniai aliejai buvo naudojami jau gilioje senovėje. Specialistai teigia, jog aromaterapija sužadina žmogaus pojūčius ir teigiamai veikia ne tik kūną, bet ir sielą. Aliejams per odą įsigeriant į kūną, o taip pat įkvepiant jų sodrų kvapą, apjungiami lytėjimo ir kvėpavimo pojūčiai.

Tailandietiško aromaterapinio masažo eiga:

  • Masažo eigos etapai – kojos, nugara, kojos, pilvas, krūtinė, rankos, galva.
  • Lengvais judesiais visas kūnas įmasažuojamas eteriniu aliejumi.
  • Masažui eteriniai aliejai parenkami individualiai, pagal kiekvieno svečio poreikį, atsižvelgiant į jo psichologines ir fizines problemas, sveikatos būklę.
  • Po procedūros specialistas Jums parekomenduos tolesnį dienos režimą.
  • Relaksaciją galėsite pratęsti specialiame kambaryje, kuriame pasiklausysite ramios muzikos ir pasimėgausite natūralia žolelių arbata.

Aromaterapinis masažas, naudojant natūralius augalinius ir eterinius aliejus:

  • Atpalaiduoja raumenis;
  • Šalina nemigą;
  • Suteikia jėgų;
  • Grąžina dvasinę ir fizinę pusiausvyrą;
  • Padeda susidėlioti visus kasdienėje rutinoje išbarstytus jausmus bei mintis.

Ši nuostabi priemonė padės įveikti stresą, nes ne tik ramina nervų sistemą, bet ir gerina kraujotaką. Neįtikėtinos kvapo galios dėka, greitai nurims įsitempę nervai, pasijusite atsipalaidavę ir atgiję tiek fiziškai, tiek dvasiškai. Tad, stojus niūrioms žiemos dienoms, palepinkite savo kūną ir išsivaduokite iš kasdienybės, atrasdami naują kvapų bei emocijų gamą!

Atsiliepimai

“Šiam skubėjimo, lėkimo ir nuolatinių nesusipratimų pasaulyje Jūsų kolektyvo dėka sustoja laikas, gali apsidairyti aplink, pajusti gerumą, dėmesį, švelnumą, rūpestį. Ačiū Jūsų kolektyvui už pačias geriausias emocijas ir puikiai praleistą laiką.”

Vilma ir Vytautas

“Didelis Ačiū šio nuostabaus nuostabaus viešbučio ir SPA šeimininkams! Jūs sukūrėte karališką poilsį! Viskas estetiška, malonu, gera, stilinga ir kokybiška! Dėl to labai gera grįžti čia!”

Sigita

“Ačiū! Nuostabi vieta, puikūs darbuotojai ir gera aura. Ne pirmą kartą čia lankomės ir dar tikrai sugrįšime!”

Vilma

“Jūsų suteiktas rūpestis ir grožis yra pati geriausia dovana mano gimtadieniui. Ačiū.”

Ieva

“Svečiavomės SPA VILNIUS Anykščiai. Nors ir labai norėjosi surasti kokį priekabį, mažą minusiuką, bet nepasisekė. Galiu paminėti geru žodžiu visą personalą, kaip viešbučio, taip ir restorano, bei SPA centro. Švara, tvarka ir geras skonis VISUR! Nemaniau, kad toks lygis gali būti Lietuvoje. Didelis Jums AČIŪ už gražiai praleistą laiką! Jei Lietuvoje daugiau žmonių dirbtų su tokiu požiūriu ir tokiu atsidavimu, mes labai, labai daug pasiektume!”

“Pati geriausia dovana- suteikti žmogui ramybę, laisvę ir jaustis pilnaverčiu žmogumi ir snesvarbu, kokio jis amžiaus, išvaizdos ir įgalumo. Jūs tai mokate suteikti. O tobulumui ribų nėra Ačiū už tobulą sanitarinių higienų rėžimą. Visos grandys SPA VILNIUS Anykščiai dirba šauniai ir vieningai.”