Poilsis 402* SPA su -15 % nuolaida! Plačiau

Tailandietiškas masažas sportuojantiems

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Po valgio
Trukmė : 60min.

Nuo seno yra sakoma, kad sportas – tai sveikata, tačiau bet kuri pasirinkta sporto šaka yra maksimalus išbandymas kūnui. Tinkamai išmankštinti raumenys tampa stipresni, o kūnas atrodo it nukaltas iš plieno. Tačiau už viso to slypi nuovargis, raumenų skausmai, sužeidimai ir įvairios traumos. Tad, norint pasiekti puikių rezultatų, būtina į visa tai greitai ir tinkamai reaguoti.

Viena efektyviausių terapijų, padedančių sumažinti raumenų įtampą ir išvengti su raiščių patempimais susijusių traumų – tailandietiškas viso kūno masažas. Reguliariai atliekamas šis masažas sugrąžins raumenų sistemos balansą ir sustiprins sąnarius bei raiščius.

Tailandietiško viso kūno masažo eiga ir poveikis organizmui:

  • Masažas atliekamas naudojant specialius natūralios gamybos balzamus ir aliejus.
  • Masažo eigos etapai: kojos, nugara, kojos, pilvas, krūtinė, rankos, galva.
  • Aliejumi intensyviais sukamaisiais judesiais pamažu įmasažuojamas visas kūnas. Atpalaiduojami raumenys, malšinamas skausmas.
  • Po sporto raumenims reikia lengvesnių, lėtesnių judesių, kad nuslūgtų įtampa ir suaktyvėtų kraujotaka.
  • Ši procedūra mažina nerimą, skausmą, pagerina nuotaiką ir fizinę būklę.
  • Šis tailandietiškas masažas apsaugo organizmą nuo raumenų skausmo ir nuovargio, pagerina limfos ir kraujo tekėjimą visame kūne.
  • Po seanso patariame išklausyti specialisto rekomendacijas ir poilsį pratęsti skanaujant gardžią žolelių arbatą.

Tailandietiškas viso kūno masažas sportuojantiems rekomenduojamas  ne tik aktyviai užsiimantiems sportine veikla ar patiriantiems didelį fizinį krūvį, jis taip pat tinka ir tiems, kurie visame kūne jaučia nuolatinę fizinę įtampą bei nuovargį.

Atsiliepimai

“Šiam skubėjimo, lėkimo ir nuolatinių nesusipratimų pasaulyje Jūsų kolektyvo dėka sustoja laikas, gali apsidairyti aplink, pajusti gerumą, dėmesį, švelnumą, rūpestį. Ačiū Jūsų kolektyvui už pačias geriausias emocijas ir puikiai praleistą laiką.”

Vilma ir Vytautas

“Didelis Ačiū šio nuostabaus nuostabaus viešbučio ir SPA šeimininkams! Jūs sukūrėte karališką poilsį! Viskas estetiška, malonu, gera, stilinga ir kokybiška! Dėl to labai gera grįžti čia!”

Sigita

“Ačiū! Nuostabi vieta, puikūs darbuotojai ir gera aura. Ne pirmą kartą čia lankomės ir dar tikrai sugrįšime!”

Vilma

“Jūsų suteiktas rūpestis ir grožis yra pati geriausia dovana mano gimtadieniui. Ačiū.”

Ieva

“Svečiavomės SPA VILNIUS Anykščiai. Nors ir labai norėjosi surasti kokį priekabį, mažą minusiuką, bet nepasisekė. Galiu paminėti geru žodžiu visą personalą, kaip viešbučio, taip ir restorano, bei SPA centro. Švara, tvarka ir geras skonis VISUR! Nemaniau, kad toks lygis gali būti Lietuvoje. Didelis Jums AČIŪ už gražiai praleistą laiką! Jei Lietuvoje daugiau žmonių dirbtų su tokiu požiūriu ir tokiu atsidavimu, mes labai, labai daug pasiektume!”

“Pati geriausia dovana- suteikti žmogui ramybę, laisvę ir jaustis pilnaverčiu žmogumi ir snesvarbu, kokio jis amžiaus, išvaizdos ir įgalumo. Jūs tai mokate suteikti. O tobulumui ribų nėra Ačiū už tobulą sanitarinių higienų rėžimą. Visos grandys SPA VILNIUS Anykščiai dirba šauniai ir vieningai.”