Karališkas poilsis su 15 % nuolaida darbo dienomis! Plačiau

Vertikali vonia

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Po valgio
Trukmė : 30min.

Žmonės, kuriems teko susidurti su tokiomis bėdomis, kaip Bechterevo liga, osteochondrozė ir kitokie judamojo aparato nesklandumai, žino: skausmas, juntamas atliekant net menkiausius judesius, įsuka į sveikatą griaunantį uždarą ratą. Jausdamas skausmą žmogus atsisako judėti, o judėjimo stoka skatiną ligą progresuoti, vystosi raumenų atrofija, ima strigti kai kurių vidaus organų funkcijos, skausmas dėl to tik didėja. Šitokių ligų gydymas negali apsiriboti vien tik mankštomis, kad ir kokios naudingos jos būtų. Kompleksinis gydymas šiuo atveju yra žymiai efektyvesnis. 

Vertikalios mineralinio vandens vonios procedūra gali labai stipriai pagerinti ligonių, turinčių minėtus sveikatos sutrikimus, būklę:

 • Ji pasižymi priešuždegiminiu ir nuskausminančiu poveikiu;
 • Gerina medžiagų apykaitą ir audinių trofiką (naudingųjų medžiagų pasisavinimą);
 • Stimuliuoja regeneracinius procesus;
 • Gerina kraujotaką ir padeda atpalaiduoti raumenis.

Tokioje vonioje pacientui dėl raumenų atsipalaidavimo ir dalinio nesvarumo yra žymiai lengviau be skausmo atlikti aktyvius judesius. Po vertikalinių vonių kurso dauguma žmonių pastebi, kad:

 • Padidėja stuburo paslankumas;
 • Judesiai tampa žymiai laisvesni;
 • Stipriai sumažėja arba visai dingsta judesius lydintis skausmas.

Be viso to, šių procedūrų dėka galima efektyviai pristabdyti stuburo patologinių procesų progresą ir pagerinti vidaus organų veiklą. Parinksime Jums vertikalių vonių procedūras, pritaikytas:

 • Sergant kaklinės stuburo dalies osteochondroze;
 • Sergant juosmeninės stuburo dalies osteochondroze;
 • Po disko išvaržos operacijų;
 • Sergant bechterevo liga.

Vertikalios mineralinio vandens vonios procedūros atliekamos su kineziterapeuto pagalba 33 laipsnių šilumos vandenyje pagal Jums pritaikytą programą. Po vertikalios vonios patariame  1,5 - 2 val. ramiai pagulėti ant nugaros ir pailsėti. Rekomenduojamas gydymo kursas yra 10 - 12 procedūrų.

Atsiliepimai

“Šiam skubėjimo, lėkimo ir nuolatinių nesusipratimų pasaulyje Jūsų kolektyvo dėka sustoja laikas, gali apsidairyti aplink, pajusti gerumą, dėmesį, švelnumą, rūpestį. Ačiū Jūsų kolektyvui už pačias geriausias emocijas ir puikiai praleistą laiką.”

Vilma ir Vytautas

“Didelis Ačiū šio nuostabaus nuostabaus viešbučio ir SPA šeimininkams! Jūs sukūrėte karališką poilsį! Viskas estetiška, malonu, gera, stilinga ir kokybiška! Dėl to labai gera grįžti čia!”

Sigita

“Ačiū! Nuostabi vieta, puikūs darbuotojai ir gera aura. Ne pirmą kartą čia lankomės ir dar tikrai sugrįšime!”

Vilma

“Jūsų suteiktas rūpestis ir grožis yra pati geriausia dovana mano gimtadieniui. Ačiū.”

Ieva

“Svečiavomės SPA VILNIUS Anykščiai. Nors ir labai norėjosi surasti kokį priekabį, mažą minusiuką, bet nepasisekė. Galiu paminėti geru žodžiu visą personalą, kaip viešbučio, taip ir restorano, bei SPA centro. Švara, tvarka ir geras skonis VISUR! Nemaniau, kad toks lygis gali būti Lietuvoje. Didelis Jums AČIŪ už gražiai praleistą laiką! Jei Lietuvoje daugiau žmonių dirbtų su tokiu požiūriu ir tokiu atsidavimu, mes labai, labai daug pasiektume!”

“Pati geriausia dovana- suteikti žmogui ramybę, laisvę ir jaustis pilnaverčiu žmogumi ir snesvarbu, kokio jis amžiaus, išvaizdos ir įgalumo. Jūs tai mokate suteikti. O tobulumui ribų nėra Ačiū už tobulą sanitarinių higienų rėžimą. Visos grandys SPA VILNIUS Anykščiai dirba šauniai ir vieningai.”