Restoranas

SPA VILNIUS Anykščiai restoranas gali pasigirti ne tik atnaujintu erdvesniu ir jaukesniu interjeru, bet ir išskirtine klientų itin vertinama virtuve.

Neseniai atsidariusi a la carte restorano erdvė suskirstyta į didžiąją ir mažąją sales bei vasaros terasą. Mažoji salė puikiai tinka privatiems vakarams, gimtadienių ir kitų švenčių šventimui. Anykščių šilelio apsuptoje vasaros terasoje šiltuoju metų laiku galima ne tik mėgautis išskirtinio skonio patiekalais, bet ir nuo miško dvelkiančia ramybe. Savaitgaliais restorano svečius kviečiame pasiklausyti gyvai atliekamos profesionalių muzikantų muzikos.

Didžiosios salės jaukioje aplinkoje siūloma pasimėgauti europietiškais sveikais patiekalais, pagamintais iš kruopščiai atrinktų produktų, atkeliavusių iš vietinių ūkių bei patikimų, aukščiausių standartų besilaikančių tiekėjų.

Didelį dėmesį skiriame sezoniniams, šviežiems bei lengvai pasiekiamiems produktams. O kas gali būt lengviau pasiekiama nei SPA VILNIUS Anykščiai teritorijoje esantis mūsų gėlininkės ir virtuvės kolektyvo bendromis jėgomis prižiūrimas daržas, kuriame užauginti žalumynai ir žolelės pasiekia Jūsų stalą išlaikę aukščiausią maistinę vertę ir skonį.

RESTORANO MENIU