SPA VILNIUS Anykščiai

SPA VILNIUS – tai pirmas šiuolaikinis sveikatingumo ir gydomojo SPA centras Anykščiuose, atitinkantis tarptautinius SPA klasifikacijos standartus ir galintis konkuruoti su Vidurio ir Rytų Europos SPA centrais. SPA centras įsikūręs Anykščių šilelio ir Šventosios upės prieglobstyje.

Čia po vienu stogu rasite:

  • 4 žvaigždučių viešbutį
  • SPA centrą su mineralinio vandens baseinu, baseinu mažiesiems SPA svečiams bei įvairiomis sveikatinimo, grožio procedūromis
  • restoraną su lauko terasa
  • moderniai įrengtą konferencijų salę

Restorane galite paskanauti šviežių ir gurmaniškų mūsų virtuvės šefų patiekalų. Čia pat, lauko terasoje, jus džiugins pušų ošimas ir paukščių čiulbėjimas.

4 žvaigždučių viešbutyje moderniai įrengti 47 kambariai, kuriuose vienu metu gali gyventi 110 svečių – kviečiame išsirinkti Jums patogiausią. Daugelis viešbučio kambarių skirti šeimoms su vaikais, todėl galėsite pasimėgauti ne tik individualiomis SPA procedūromis, tačiau ir atostogomis su šeima.


SPA VILNIUS TERITORIJOJE – NERŪKOMA!

SPA VILNIUS siekia užtikrinti savo svečių bei darbuotojų sveikatingumą ir gerovę, todėl didžiuojasi, jog yra vienas iš pirmųjų viešbučių ir SPA centrų Lietuvoje, ėmęsis nerūkymo iniciatyvos, kuria siekiama ne tik padidinti Jūsų sveikatinimo efektyvumą ir komfortą, bet ir prisidėti prie aplinkosaugos mažinant oro užterštumą. Šiame gamtos prieglobstyje padėsime Jums žengti pirmuosius žingsnius geresnės savijautos bei stipresnės sveikatos link. Jūsų patogumo, malonaus poilsio bei vaikų gerovės labui, kviečiame prisijungti prie šio SPA VILNIUS socialinės atsakomybės inicijavimo projekto. Atsižvelgiant ir į rūkančių svečių poreikius, toliau nuo viešbučio įrengta rūkymo zona.

SPA VILNIUS teritorijoje (įskaitant kambarius, balkonus ir terasas) – NERŪKOMA. Maloniai prašome laikytis šios taisyklės: už papildomą kambario valymą spec. priemonėmis klientui taikomas 100 € mokestis.