Čia nėra blogo oro! Karališkas poilsis su -15 % nuolaida! Plačiau

Jūsų Poilsenybe – Renatos Stulpinienės autorinis rankų ir pečių juostos masažas su karštais akmenimis

SPA VILNIUS meistrai – tai paties aukščiausio profesionalumo mūsų specialistai, mūsų komandos čempionai. Pirmasis žingsnis link meistro – tai teigiami Jūsų, klientų, atsiliepimai ir augantis lojalių klientų ratas būtent pas tą patį specialistą skaičius. Jei konkretų specialistą pamilsta klientai, mes padedame tik dar labiau puoselėti ir auginti jo profesionalumą – skatiname ir palaikome keliant kvalifikaciją: mokytis iš kolegų, dalyvauti Lietuvos ir tarptautiniuose konkursuose bei čempionatuose. Tapimo meistru viena iš sąlygų yra autorinės procedūros sukūrimas, kurių nerasite niekur kitur – tik SPA VILNIUS.

Norime Jums pristatyti masažo meistrę Renatą Stulpinienę.

Masažo meistrės Renatos Stulpinienės didžioji aistra – masažai su karštaisiais akmenimis, nes jie itin atpalaiduoja raumenis, nuramina protą ir paruošia kūną masažui. Netikėčiausias klientės komplimentas: „Buvo taip gera, kad net nežinau, kuriame mieste esu“, o buvo – Anykščiuose, kur SPA VILNIUS Regina dirba jau 4 metai.

Renatos autorinis rankų ir pečių juostos masažas su karštais akmenimis gimė atrodo iš labai paprasto klientų poreikio – ne vienam dabar dėl nuolatinio darbo kompiuteriu ar telefonu skauda rankas, o vien rankų masažas – išties malonus, bet per trumpas.

Autorinį masažą meistrė atlieka naudodama karštus akmenis ir klasikinio bei limfodrenažinio masažo technikas, o atpalaiduojančią atmosferą kuria ESPA vynuogių kauliukų aliejus.

Kviečiame pirmiems išbandyti naujas autorines procedūras!

Renatos Stulpinienės autorinis rankų ir pečių juostos masažas su karštais akmenimis