Poilsis 402* SPA su -15 % nuolaida! Plačiau

Ajurvedinis masažas „Vata / Pitta / Kapha“

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Po valgio
Trukmė : 60min.

Pagal Ajurvedą mūsų kūną sudaro keturi elementai - eteris, oras, ugnis ir žemė. Šie elementai jungdamiesi įvairiomis proporcijomis suformuoja tris pagrindines biologines energijas, dar vadinamas došomis. Vata (vėjas), Pitta (ugnis) ir Kapha (žemė), kurios atsispindi fizinėje ir psichologinėje žmogaus sandaroje ir daro įtaką sveikatai.

Nesuderintos mitybos ir netinkamos aplinkos sąlygomis įsivyrauja viena iš došų, tad, norint išvengti įvairių negalavimų, būtina atkurti jų pusiausvyrą.

Masažas bus parenkamas pagal dominuojančią došą, kuri veikia ir kūną, ir sielą – psichinę ir fizinę sveikatą. Po masažo Jūs džiaugsitės vidine harmonija ir pagerėjusia savijauta!

Procedūrą sudaro:

  • Specialisto konsultacija, supažindinimas su procedūros eiga.

  • Pasisveikinimo ritualas – atpalaiduojanti pėdų vonelė su šiltu pienu ir rožių žiedlapiais.

  • Individualiai parinktas viso kūno masažas atliekamas su juodojo sezamo aliejumi. Procedūros metu masažuojama: kojos ir rankos, nugara ir pilvas, pečiai ir kaklas, veidas ir galva.

  • Masažas užbaigiamas atpalaiduojančia mintis meditacija. 

  • Masažo specialistas suteiks individualias rekomendacijas bei palydės į poilsio kambarį ir paruoš puodelį šiltos vaistažolių arbatos.

Procedūros poveikis:

  • Giliai atpalaiduoja ir sušildo audinius, pagerina jų elastingumą,

  • Ajurvedinis Vata masažas – sušildo visą kūną bei nuramina emocijas ir mintis,

  • Ajurvedinis Pitta masažas – išjudina giliuosius raumenis, suteikia emocinį atsipalaidavimą,

  • Ajurvedinis Kapha masažas – greitina medžiagų apykaitą, tonizuoja.

Rekomenduojama: masažų dažnumą derinti individualiai.

Atsiliepimai

“Šiam skubėjimo, lėkimo ir nuolatinių nesusipratimų pasaulyje Jūsų kolektyvo dėka sustoja laikas, gali apsidairyti aplink, pajusti gerumą, dėmesį, švelnumą, rūpestį. Ačiū Jūsų kolektyvui už pačias geriausias emocijas ir puikiai praleistą laiką.”

Vilma ir Vytautas

“Didelis Ačiū šio nuostabaus nuostabaus viešbučio ir SPA šeimininkams! Jūs sukūrėte karališką poilsį! Viskas estetiška, malonu, gera, stilinga ir kokybiška! Dėl to labai gera grįžti čia!”

Sigita

“Ačiū! Nuostabi vieta, puikūs darbuotojai ir gera aura. Ne pirmą kartą čia lankomės ir dar tikrai sugrįšime!”

Vilma

“Jūsų suteiktas rūpestis ir grožis yra pati geriausia dovana mano gimtadieniui. Ačiū.”

Ieva

“Svečiavomės SPA VILNIUS Anykščiai. Nors ir labai norėjosi surasti kokį priekabį, mažą minusiuką, bet nepasisekė. Galiu paminėti geru žodžiu visą personalą, kaip viešbučio, taip ir restorano, bei SPA centro. Švara, tvarka ir geras skonis VISUR! Nemaniau, kad toks lygis gali būti Lietuvoje. Didelis Jums AČIŪ už gražiai praleistą laiką! Jei Lietuvoje daugiau žmonių dirbtų su tokiu požiūriu ir tokiu atsidavimu, mes labai, labai daug pasiektume!”

“Pati geriausia dovana- suteikti žmogui ramybę, laisvę ir jaustis pilnaverčiu žmogumi ir snesvarbu, kokio jis amžiaus, išvaizdos ir įgalumo. Jūs tai mokate suteikti. O tobulumui ribų nėra Ačiū už tobulą sanitarinių higienų rėžimą. Visos grandys SPA VILNIUS Anykščiai dirba šauniai ir vieningai.”