Karališkas poilsis su 15 % nuolaida darbo dienomis! Plačiau

Gėlo vandens ožkų pieno vonia su miško uogomis

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Po valgio
Trukmė : 15min.

Ar kada svajojote pasijusti tarsi Kleopatra? Turbūt daugumai ši istorinė asmenybė asocijuojasi su grožio procedūromis ir pieno voniomis. Tad siūlome pasijusti karališkai ir pasimėgauti ypatinga ožkų pieno vonia, kuri prisodrinta pieno proteinais bei jūros kalogenu.

Оžkų pieno vonioje gausu vitaminų A, B1, B2, C, D ir mineralų - kalcio, natrio, magnio, cinko, sieros. Tad Jūsų oda bus prisotinta reikalingomis medžiagomis ir po procedūros tikrai jausitės lyg iš pieno plaukę.

Ir tai dar ne viskas – procedūros metu bus atliekamas perlinis arba kombinuotas hidromasažas.

Оžkų pieno vonios eiga ir nauda Jums:

  • Pasinersite iki krūtinės vidurio į švelnų ir glostantį Jūsų odą vandenį bei lepinsitės maloniomis, atpalaiduojančiomis srovėmis ~ 15 minučių. Po šios svajingos terapijos, lengvai nusausinsite odą ir 30 minučių dar tęsite ramų poilsį.
  • Ožkos pieno vonia ypatingai drėkina ir maitina Jūsų odą, skatina ląstelių regeneraciją ir apsaugo jas nuo žalingo išorės poveikio. Hidromasažas gerina mikrocirkuliaciją ir medžiagų apykaitą.
  • Tačiau vonia skirta ne tik Jūsų odos, bet ir sielos atgaivai. Terapija mažina nervinę įtampą, padeda giliai atsipalaiduoti ir susigrąžinti emocinę pusiausvyrą.

Procedūra skiriama kas antrą dieną arba dvi dienas iš eilės, viena diena skiriama pertraukai. Dažniausiai gydymo kursui skiriamos 6- 8- 10 procedūrų. Tačiau, jei norite tik palepinti savo kūną, o ypač odą, galite registruotis procedūrai tuomet, kada jausite poreikį.

Rekomendacijos: po procedūros patariama neskubėti praustis po dušu, o leisti bent 1 val. susigerti veikliosioms medžiagoms.

Atsiliepimai

“Šiam skubėjimo, lėkimo ir nuolatinių nesusipratimų pasaulyje Jūsų kolektyvo dėka sustoja laikas, gali apsidairyti aplink, pajusti gerumą, dėmesį, švelnumą, rūpestį. Ačiū Jūsų kolektyvui už pačias geriausias emocijas ir puikiai praleistą laiką.”

Vilma ir Vytautas

“Didelis Ačiū šio nuostabaus nuostabaus viešbučio ir SPA šeimininkams! Jūs sukūrėte karališką poilsį! Viskas estetiška, malonu, gera, stilinga ir kokybiška! Dėl to labai gera grįžti čia!”

Sigita

“Ačiū! Nuostabi vieta, puikūs darbuotojai ir gera aura. Ne pirmą kartą čia lankomės ir dar tikrai sugrįšime!”

Vilma

“Jūsų suteiktas rūpestis ir grožis yra pati geriausia dovana mano gimtadieniui. Ačiū.”

Ieva

“Svečiavomės SPA VILNIUS Anykščiai. Nors ir labai norėjosi surasti kokį priekabį, mažą minusiuką, bet nepasisekė. Galiu paminėti geru žodžiu visą personalą, kaip viešbučio, taip ir restorano, bei SPA centro. Švara, tvarka ir geras skonis VISUR! Nemaniau, kad toks lygis gali būti Lietuvoje. Didelis Jums AČIŪ už gražiai praleistą laiką! Jei Lietuvoje daugiau žmonių dirbtų su tokiu požiūriu ir tokiu atsidavimu, mes labai, labai daug pasiektume!”

“Pati geriausia dovana- suteikti žmogui ramybę, laisvę ir jaustis pilnaverčiu žmogumi ir snesvarbu, kokio jis amžiaus, išvaizdos ir įgalumo. Jūs tai mokate suteikti. O tobulumui ribų nėra Ačiū už tobulą sanitarinių higienų rėžimą. Visos grandys SPA VILNIUS Anykščiai dirba šauniai ir vieningai.”