Karališkas poilsis su -15 % nuolaida! Plačiau

Individuali kineziterapija

Procedūra netinkama:
Po valgio
Trukmė : 30min.

Taisyklingas judesys yra viena iš pagrindinių reabilitacijos bei gydymo priemonių, padedančių atstatyti tinkamą organų, raumenų grupių ir kitų kūno sistemų veiklą.

Individuali kineziterapija prasideda nuo gydytojo pirminės apžiūros ir programos sudarymo. Įvertinus sveikatos būklę ir norimus pasiekti rezultatus, sudaromas asmeninis pratimų kursas.

Individuali kineziterapija rekomenduojama pradedantiems gydymą. Po antrinės gydytojo apžiūros galima rinktis grupinius užsiėmimus arba kitą specialisto skirtą gydomąją mankštą. Žinoma, gali būti ir pratęsta individuali kineziterapija, viskas priklausys nuo pasiektų rezultatų ir Jūsų poreikių.

Individualios kineziterapijos nauda Jums:

  • Gydomas ne tik pažeistas organas, bet ir visas kūnas;
  • Normalizuojamas raumenų tonusas ir atstatoma jų jėga;
  • Padidėja sąnarių paslankumas;
  • Lavėja koordinacija ir pusiausvyra;
  • Dėmesys skiriamas asmeniškai Jums, todėl saugiai atliksite skirtus pratimus ir greičiau pasieksite sveikatos būklės pagerėjimo.

Individualios kineziterapijos metu, pratimus atliksite tiksliais judesiais, nes specialistas nurodys teisingą pradinę padėtį, amplitudę, tempą ir saugiai paskirstys fizinį krūvį. Tad stebėdami savo kūną, jo reakcijas ir klausydami kineziterapeuto patarimų palengva tvirtinsite kūną, atstatysite jo taisyklingą padėtį bei išvengsite skausmingų judesių.

Kineziterapija ypatingai naudinga turintiems stuburo problemų, esant netaisyklingai laikysenai, plokščiapėdystei, kenčiantiems nuo įvairių skausmų, sąlygotų traumų ir kitų priežasčių. Kineziterapija gali būti skiriama po operacijų, esant disko išvaržai, osteochondrozei bei kitiems negalavimams. Individualus kursas padės saugiai atsikratyti skausmų ir atstatys jėgas.

Pratimai atliekami pasitelkiant specialias priemones ir reikiamą įrangą.