Karališkas poilsis su 15 % nuolaida darbo dienomis! Plačiau

Mineralinė pušų spyglių vonia

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Po valgio
Trukmė : 15min.

Тai vidutinės mineralizacijos vonia, praturtinta aromatiniais aliejais bei papildyta perliniu ir sūkuriniu masažu. Aromatiniai aliejai organizmą veikia per odą ir kvėpavimo takus. Jie padeda susigrąžinti fizinę ir dvasinę pusiausvyrą, atsipalaiduoti, sustiprinti imunitetą. Po procedūros oda tampa švelni ir stangri, o mineralinis vanduo sustiprina aromatinių aliejų poveikį, tad po šios vonios jausitės pailsėję, pažvalėję ir akivaizdžiai sustiprėję.

Pušų spyglių nauda mūsų sveikatai ir grožiui tikrai neabejotina. Neretai tereikia tik pagalvoti apie pušynu kvepiančią šiltą vonią ir kūnas pats savaime atsipalaiduoja, nurimsta įsisiautėję mintys ir jausmai. Tad jau nuo žilos senovės pušų spyglių vonios yra viena geriausių priemonių, gydanti įvairius nervinius susirgimus. O jei dar šią vonią pripildyti mineraliniu vandeniu ir patobulinti kombinuotu masažu, nauda organizmui būtų keleriopa. Mineralinė pušų aliejaus vonia efektyviai:

  • Ramina ir atpalaiduoja;
  • Teigiamai veikia kvėpavimo takus;
  • Grąžina gyvybines jėgas;
  • Stiprina organizmo apsaugines funkcijas;
  • Taip pat yra puiki profilaktinė priemonė nuo peršalimo.

Tonizuojantį ir gydomąjį poveikį teikiančios mineralinės pušų spyglių vonios skiriamos esant:

  • Centrinės ir periferinės nervų sistemos sutrikimams;
  • Širdies kraujagyslių sistemos sutrikimams;
  • Reumatiniams skausmams;
  • Bendram organizmo nuovargiui ar peršalimui.

Užtenka 10 ar 20 minučių pagulėti tokioje stebuklingoje vonioje ir Jūsų negalavimus bei stresą tarsi ranka nuims.

Atsiliepimai

“Šiam skubėjimo, lėkimo ir nuolatinių nesusipratimų pasaulyje Jūsų kolektyvo dėka sustoja laikas, gali apsidairyti aplink, pajusti gerumą, dėmesį, švelnumą, rūpestį. Ačiū Jūsų kolektyvui už pačias geriausias emocijas ir puikiai praleistą laiką.”

Vilma ir Vytautas

“Didelis Ačiū šio nuostabaus nuostabaus viešbučio ir SPA šeimininkams! Jūs sukūrėte karališką poilsį! Viskas estetiška, malonu, gera, stilinga ir kokybiška! Dėl to labai gera grįžti čia!”

Sigita

“Ačiū! Nuostabi vieta, puikūs darbuotojai ir gera aura. Ne pirmą kartą čia lankomės ir dar tikrai sugrįšime!”

Vilma

“Jūsų suteiktas rūpestis ir grožis yra pati geriausia dovana mano gimtadieniui. Ačiū.”

Ieva

“Svečiavomės SPA VILNIUS Anykščiai. Nors ir labai norėjosi surasti kokį priekabį, mažą minusiuką, bet nepasisekė. Galiu paminėti geru žodžiu visą personalą, kaip viešbučio, taip ir restorano, bei SPA centro. Švara, tvarka ir geras skonis VISUR! Nemaniau, kad toks lygis gali būti Lietuvoje. Didelis Jums AČIŪ už gražiai praleistą laiką! Jei Lietuvoje daugiau žmonių dirbtų su tokiu požiūriu ir tokiu atsidavimu, mes labai, labai daug pasiektume!”

“Pati geriausia dovana- suteikti žmogui ramybę, laisvę ir jaustis pilnaverčiu žmogumi ir snesvarbu, kokio jis amžiaus, išvaizdos ir įgalumo. Jūs tai mokate suteikti. O tobulumui ribų nėra Ačiū už tobulą sanitarinių higienų rėžimą. Visos grandys SPA VILNIUS Anykščiai dirba šauniai ir vieningai.”