Nakvynė su romantiška vakariene nuo 72 € Plačiau

Nugaros ir pėdų masažas „Iki, nuovargi“

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Po valgio
Trukmė : 60min.

Kartais šiuolaikinis gyvenimas mus įsuka taip, kad net ir reguliarus miegas negali išvaduoti iš gilaus nuovargio bei streso. Padėti sau galite rūpestį savo savijauta patikėję masažo specialistui. Nugaros ir pėdų masažas „IKI, NUOVARGI…“ su atpalaiduojančiu serumu ir savaime įšylančio jūros dumblo kauke tikrai grąžins Jums jėgas ir nuotaiką.

Nuoširdžiai rekomenduojame šią procedūrą, jeigu Jūs:

  • Norite atsipalaiduoti nuo streso bei įtampos;
  • Jaučiate įtampą raumenyse;
  • Norite sumažinti nuovargį;
  • Prastai miegate;
  • Jaučiatės fiziškai ir dvasiškai išsiderinę;
  • Negalite išsilaisvinti nuo neigiamų emocijų ir minčių;
  • Esate dirglus.

Šio masažo metu stimuliuojamos receptorinės kūno dalys. Iš pradžių atliekamas nugaros masažas. Po to Jūs atsigulate ant nugaros, o Jums po nugara padedama savaime įšylančio jūros dumblo kaukė. Maloniai pajusite, kaip tūkstančiai šilumos burbuliukų šokinėja ant odos paviršiaus, atlikdami efektingą mikromasažą. Kol Jūsų nugara mėgausis šiuo šildančiu malonumu, masažuotojas atliks Jums reflektorinį pėdų masažą. Tai padės Jums dar giliau atsipalaiduoti. Po to šildanti ir burbuliukais sproginėjanti jūros dumblo kaukė uždedama ir ant pėdų. Nuėmus kaukę nuo stuburo, nugara įmasažuojama aliejumi ir atpalaiduojančiu serumu bei atliekamas kaklo srities masažas. Galiausiai šildanti kaukė nuimama nuo pėdų, jos ištepamos aliejumi.

Po procedūros Jūs tikrai kuriam laikui pamiršite, kaip atrodo nuovargis ir stresas.

Atsiliepimai

“Šiam skubėjimo, lėkimo ir nuolatinių nesusipratimų pasaulyje Jūsų kolektyvo dėka sustoja laikas, gali apsidairyti aplink, pajusti gerumą, dėmesį, švelnumą, rūpestį. Ačiū Jūsų kolektyvui už pačias geriausias emocijas ir puikiai praleistą laiką.”

Vilma ir Vytautas

“Didelis Ačiū šio nuostabaus nuostabaus viešbučio ir SPA šeimininkams! Jūs sukūrėte karališką poilsį! Viskas estetiška, malonu, gera, stilinga ir kokybiška! Dėl to labai gera grįžti čia!”

Sigita

“Ačiū! Nuostabi vieta, puikūs darbuotojai ir gera aura. Ne pirmą kartą čia lankomės ir dar tikrai sugrįšime!”

Vilma

“Jūsų suteiktas rūpestis ir grožis yra pati geriausia dovana mano gimtadieniui. Ačiū.”

Ieva

“Svečiavomės SPA VILNIUS Anykščiai. Nors ir labai norėjosi surasti kokį priekabį, mažą minusiuką, bet nepasisekė. Galiu paminėti geru žodžiu visą personalą, kaip viešbučio, taip ir restorano, bei SPA centro. Švara, tvarka ir geras skonis VISUR! Nemaniau, kad toks lygis gali būti Lietuvoje. Didelis Jums AČIŪ už gražiai praleistą laiką! Jei Lietuvoje daugiau žmonių dirbtų su tokiu požiūriu ir tokiu atsidavimu, mes labai, labai daug pasiektume!”

“Pati geriausia dovana- suteikti žmogui ramybę, laisvę ir jaustis pilnaverčiu žmogumi ir snesvarbu, kokio jis amžiaus, išvaizdos ir įgalumo. Jūs tai mokate suteikti. O tobulumui ribų nėra Ačiū už tobulą sanitarinių higienų rėžimą. Visos grandys SPA VILNIUS Anykščiai dirba šauniai ir vieningai.”