Karališkas poilsis su 15 % nuolaida darbo dienomis! Plačiau

Sapropelinio purvo procedūra

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Po valgio
Trukmė : 20min.

Geriausi vaistai – viskas, ką mums duoda gamta. Joje sudėta tai, kas būtina sveikam ir laimingam gyvenimui. Oras, maistas, vaistažolės ir dar daugybė turtų, kuriuos ne tik galima, bet ir reikia naudoti. Purvas – viena iš gamtinių sveikatos stiprinimo priemonių. Jis vertinamas dėl žmogui  reikalingų gausaus medžiagų spektro.

Sapropelinio purvas yra kasamas iš Druskininkų savivaldybėje telkšančio ežero. Tai mažo druskingumo želė konsistencijos masė, kurioje gausu organinių medžiagų (kalcio, silicio, magnio geležies, mangano, fosforo, kalio ir kitų), mikroelementų, amino rūgščių, vitaminų ir kitų biologiškai aktyvių bei vertingų elementų.

Purvas jau daug metų naudojamas gydymo ir grožio tikslams, tad tikrai verta pasinaudoti jo teikiama nauda.

Sapropelinio purvo aplikacijos poveikis:

  • Esant tam tikrai reikiamai temperatūrai aktyvėja purvo poveikis organizmui. Pagerėja kraujotaka, atsipalaiduoja raumenys ir atsiveria poros;
  • Pro odą ima skverbtis biologiškai aktyvios purve esančios mikrodalelės ir skatina sveikimo procesus;
  • Organizmas aprūpinamas deguonimi ir maistinėmis medžiagomis, kurios užtikrina jo sistemų sklandžią veiklą.

Nauda Jūsų sveikatai:

  • Gerėja audinių ir organų kraujotaka;
  • Lėtėja uždegimų procesai, mažėja skausmas ir jautrumas;
  • Aktyvėja medžiagų apykaita bei vidaus sekrecijos liaukų veikla;
  • Stiprėja imunitetas.

Šią procedūra galite rinktis kaip profilaktikos ir/ar grožio priemonę, arba kaip tikslinį gydymą. Jeigu turite rimtesnių negalavimų, rekomenduojame pasitarti su šeimos arba SPA VILNIUS gydytoju, kuris paskirs purvo vonių kursą.

Atsiliepimai

“Šiam skubėjimo, lėkimo ir nuolatinių nesusipratimų pasaulyje Jūsų kolektyvo dėka sustoja laikas, gali apsidairyti aplink, pajusti gerumą, dėmesį, švelnumą, rūpestį. Ačiū Jūsų kolektyvui už pačias geriausias emocijas ir puikiai praleistą laiką.”

Vilma ir Vytautas

“Didelis Ačiū šio nuostabaus nuostabaus viešbučio ir SPA šeimininkams! Jūs sukūrėte karališką poilsį! Viskas estetiška, malonu, gera, stilinga ir kokybiška! Dėl to labai gera grįžti čia!”

Sigita

“Ačiū! Nuostabi vieta, puikūs darbuotojai ir gera aura. Ne pirmą kartą čia lankomės ir dar tikrai sugrįšime!”

Vilma

“Jūsų suteiktas rūpestis ir grožis yra pati geriausia dovana mano gimtadieniui. Ačiū.”

Ieva

“Svečiavomės SPA VILNIUS Anykščiai. Nors ir labai norėjosi surasti kokį priekabį, mažą minusiuką, bet nepasisekė. Galiu paminėti geru žodžiu visą personalą, kaip viešbučio, taip ir restorano, bei SPA centro. Švara, tvarka ir geras skonis VISUR! Nemaniau, kad toks lygis gali būti Lietuvoje. Didelis Jums AČIŪ už gražiai praleistą laiką! Jei Lietuvoje daugiau žmonių dirbtų su tokiu požiūriu ir tokiu atsidavimu, mes labai, labai daug pasiektume!”

“Pati geriausia dovana- suteikti žmogui ramybę, laisvę ir jaustis pilnaverčiu žmogumi ir snesvarbu, kokio jis amžiaus, išvaizdos ir įgalumo. Jūs tai mokate suteikti. O tobulumui ribų nėra Ačiū už tobulą sanitarinių higienų rėžimą. Visos grandys SPA VILNIUS Anykščiai dirba šauniai ir vieningai.”