Poilsis 402* SPA su -15 % nuolaida! Plačiau

Tailandietiškas tradicinis masažas

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Po valgio
Trukmė : 60min.

Vyrauja legenda, jog tradicinio tailandietiško masažo pradininkas Shivago Komarpaj, buvo paties Budos gydytojas, o šis išskirtinis masažas sukurtas tarsi savotiška gydomoji terapija. Tad visiškai nenuostabu, jog Tajų masažo tradicijos siekia daugiau nei 2 tūkstančius metų ir yra glaudžiai susipynusios su Indijos, Kinijos bei visos pietryčių Azijos kultūra ir ritualais.

Dar nuo seno tailandietiškas masažas praktikuojamas dėl savo gydomojo, o ne atpalaiduojamojo poveikio:

  • Iš kūno pašalinami susikaupę teršalai, druskos ir toksinai, organizmas skatinamas aktyviau kovoti su varginančiomis ligomis ir kitais įvairiais sutrikimais.
  • Rankų delnais, dilbiais, keliais, pėdomis ir viso kūno jėga atliekami raumenis atpalaiduojantys bei raiščius stiprinantys pratimai, stimuliuojami biologiškai aktyvūs taškai.
  • Po šio masažo padidėja kūno lankstumas, sumažėja skausmas ir raumenų įtampa.
  • Tailandietiškas masažas ypač naudingas šaltuose kraštuose, nes nuo šalčio raumenys susitraukia ir po kurio laiko atsiranda tam tikras jų sustingimas.
  • Skirtingai nei kiti masažai, tailandietiškasis atliekamas ant stangraus čiužinio, patiesto ant grindų.
  • Masažuotojo atliekamų judesių intensyvumas priklauso nuo individualios kiekvieno paciento būklės, kuri įvertinama prieš prasidedant procedūrai.

Tradicinio tailandietiško masažo procedūros trunka nuo 1 iki 2 valandų. Pirmoji tęsiasi apie 1 valandą ir dažniausiai būna švelnesnė, nes jos metu stebima žmogaus organizmo reakcija į masažo poveikį. Pastebima, jog savijauta pagerėja jau po pirmosios procedūros, tačiau, atsižvelgiant į žmogaus būklę, masažą reikia kartoti 3-5 kartus su 2-3 dienų pertraukomis. Kasdien atlikti procedūrų nerekomenduojama.

Atsiliepimai

“Šiam skubėjimo, lėkimo ir nuolatinių nesusipratimų pasaulyje Jūsų kolektyvo dėka sustoja laikas, gali apsidairyti aplink, pajusti gerumą, dėmesį, švelnumą, rūpestį. Ačiū Jūsų kolektyvui už pačias geriausias emocijas ir puikiai praleistą laiką.”

Vilma ir Vytautas

“Didelis Ačiū šio nuostabaus nuostabaus viešbučio ir SPA šeimininkams! Jūs sukūrėte karališką poilsį! Viskas estetiška, malonu, gera, stilinga ir kokybiška! Dėl to labai gera grįžti čia!”

Sigita

“Ačiū! Nuostabi vieta, puikūs darbuotojai ir gera aura. Ne pirmą kartą čia lankomės ir dar tikrai sugrįšime!”

Vilma

“Jūsų suteiktas rūpestis ir grožis yra pati geriausia dovana mano gimtadieniui. Ačiū.”

Ieva

“Svečiavomės SPA VILNIUS Anykščiai. Nors ir labai norėjosi surasti kokį priekabį, mažą minusiuką, bet nepasisekė. Galiu paminėti geru žodžiu visą personalą, kaip viešbučio, taip ir restorano, bei SPA centro. Švara, tvarka ir geras skonis VISUR! Nemaniau, kad toks lygis gali būti Lietuvoje. Didelis Jums AČIŪ už gražiai praleistą laiką! Jei Lietuvoje daugiau žmonių dirbtų su tokiu požiūriu ir tokiu atsidavimu, mes labai, labai daug pasiektume!”

“Pati geriausia dovana- suteikti žmogui ramybę, laisvę ir jaustis pilnaverčiu žmogumi ir snesvarbu, kokio jis amžiaus, išvaizdos ir įgalumo. Jūs tai mokate suteikti. O tobulumui ribų nėra Ačiū už tobulą sanitarinių higienų rėžimą. Visos grandys SPA VILNIUS Anykščiai dirba šauniai ir vieningai.”