Karališkas poilsis su 15 % nuolaida darbo dienomis! Plačiau

Mineralinė vonia

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Trukmė : 15min.

Mineralinio vandens vonios jau nuo seno žinomos dėl savo unikalios sudėties ir gydomojo poveikio. Mineralinė vonia veikia mūsų organizmą per odą, o, papildžius ją aromatiniais aliejais ar vaistažolių mišiniais, taip pat veikiami ir kvėpavimo takai.

Šiose voniose svarbiausia vandens šiluma. Šilumos srautas, sklindantis iš mineralinio vandens, yra 1,5 karto didesnis nei tokios pat temperatūros gėlo vandens. Ši šiluma maloniai ramina, atpalaiduoja  raumenis, malšina skausmą, gerina bendrą kraujo ir limfos apytaką. Taip pat labai svarbu pabrėžti, kad mineralinio vandens hidrostatinis slėgis kur kas didesnis nei gėlo vandens, todėl mūsų kūnas mineralinėje vonioje spaudžiamas didesne jėga. Šio spaudimo metu treniruojama ir stiprinama mūsų širdies ir kraujagyslių sistema, o poveikis tuo stipresnis, kuo didesnės mineralizacijos vanduo.

Skirtingai nei gėlo vandens, mineralinio vandens vonios atlieka ir cheminį poveikį. Mineraliniame vandenyje esantys jonai ir įvairūs mikroelementai teigiamai veikia odos receptorius, kraujagysles ir vidinius organus. Todėl normalizuojasi nervų sistemos tonusas, stiprėja imunitetas, o organizmui suteikiama pagalba gydytis pačiam natūraliu būdu.

O tiems, kurie dėl esamų kontraindikacijų negali mėgautis stipriai mineralizuotomis voniomis, rekomenduojame vidutinės mineralizacijos vandens vonią. Ši vonia atpalaiduoja, gerina miegą ir kraujotaką. Tai silpniausia vonia, todėl gerai tinka senyvo amžiaus žmonėms ir vaikams.

Atsiliepimai

“Šiam skubėjimo, lėkimo ir nuolatinių nesusipratimų pasaulyje Jūsų kolektyvo dėka sustoja laikas, gali apsidairyti aplink, pajusti gerumą, dėmesį, švelnumą, rūpestį. Ačiū Jūsų kolektyvui už pačias geriausias emocijas ir puikiai praleistą laiką.”

Vilma ir Vytautas

“Didelis Ačiū šio nuostabaus nuostabaus viešbučio ir SPA šeimininkams! Jūs sukūrėte karališką poilsį! Viskas estetiška, malonu, gera, stilinga ir kokybiška! Dėl to labai gera grįžti čia!”

Sigita

“Ačiū! Nuostabi vieta, puikūs darbuotojai ir gera aura. Ne pirmą kartą čia lankomės ir dar tikrai sugrįšime!”

Vilma

“Jūsų suteiktas rūpestis ir grožis yra pati geriausia dovana mano gimtadieniui. Ačiū.”

Ieva

“Svečiavomės SPA VILNIUS Anykščiai. Nors ir labai norėjosi surasti kokį priekabį, mažą minusiuką, bet nepasisekė. Galiu paminėti geru žodžiu visą personalą, kaip viešbučio, taip ir restorano, bei SPA centro. Švara, tvarka ir geras skonis VISUR! Nemaniau, kad toks lygis gali būti Lietuvoje. Didelis Jums AČIŪ už gražiai praleistą laiką! Jei Lietuvoje daugiau žmonių dirbtų su tokiu požiūriu ir tokiu atsidavimu, mes labai, labai daug pasiektume!”

“Pati geriausia dovana- suteikti žmogui ramybę, laisvę ir jaustis pilnaverčiu žmogumi ir snesvarbu, kokio jis amžiaus, išvaizdos ir įgalumo. Jūs tai mokate suteikti. O tobulumui ribų nėra Ačiū už tobulą sanitarinių higienų rėžimą. Visos grandys SPA VILNIUS Anykščiai dirba šauniai ir vieningai.”