Karališkas poilsis su 15 % nuolaida darbo dienomis! Plačiau

Parafino aplikacija plaštakoms ir pėdoms

Trukmė : 15min.

Apie švelnią bei gražią rankų odą svajoja ne tik moterys, bet vyrai. Ypač tie, kurie supranta, kad švelnus prisilietimas vertesnis už auksą, o prižiūrėtos rankos lemia net tvirtesnį kolegų pasitikėjimą. Deja, bet įprastinių kremų ne visuomet pakanka, todėl rekomenduojame kur kas efektyvesnį būdą – parafino aplikacijas plaštakoms.

Rezultatas matomas net po pirmos procedūros. Tad, jei Jūsų rankų oda nėra labai suvargusi nuo šalčio ir sauso ar pernelyg drėgno oro, pakaks ir pavienių terapijų. Tačiau, jei oda suskilinėjusi ir jai reikalingas intensyvesnis gydymas, tuomet gydytojas paskirs Jums optimalų kursą.

Šąla rankos? Parafino aplikacija pagelbės ir Jums. Suaktyvėjusi kraujotaka sugrąžins malonią šilumą, o tinkamas procedūrų kursas padės atsistatyti natūraliai kraujo apytakai.

Pėdų grožis ir sveika išvaizda nuolat kenčia nuo nepatogios avalynės, intensyvios fizinės apkrovos bei kitų išorės faktorių. Tad, jei išties rūpinatės savo pėdutėmis, išmėginkite parafino aplikaciją. Jeigu jau esate bandę, turbūt pritarsite, jog po šios terapijos rezultatai būna matomi bei jaučiami iškart.

Parafinas naudojamas gydymo ir kosmetologijos tikslais jau seniai. Tad yra vertinamas dėl kraujotakos stimuliavimo, detoksikacijos poveikio, audinių regeneracijos skatinimo bei kitų svarbių savybių.

Jeigu Jums dažnai šąla pėdos, parafino aplikacijos terapijos kursas gali sugrąžinti šilumą ir suaktyvinti kraujo cirkuliaciją kojose. Ši terapija ypač aktuali šaltuoju metų sezonu, kuomet dėl pasyvesnio gyvenimo ritmo sulėtėja kraujotaka bei limfotaka.

Atsiliepimai

“Šiam skubėjimo, lėkimo ir nuolatinių nesusipratimų pasaulyje Jūsų kolektyvo dėka sustoja laikas, gali apsidairyti aplink, pajusti gerumą, dėmesį, švelnumą, rūpestį. Ačiū Jūsų kolektyvui už pačias geriausias emocijas ir puikiai praleistą laiką.”

Vilma ir Vytautas

“Didelis Ačiū šio nuostabaus nuostabaus viešbučio ir SPA šeimininkams! Jūs sukūrėte karališką poilsį! Viskas estetiška, malonu, gera, stilinga ir kokybiška! Dėl to labai gera grįžti čia!”

Sigita

“Ačiū! Nuostabi vieta, puikūs darbuotojai ir gera aura. Ne pirmą kartą čia lankomės ir dar tikrai sugrįšime!”

Vilma

“Jūsų suteiktas rūpestis ir grožis yra pati geriausia dovana mano gimtadieniui. Ačiū.”

Ieva

“Svečiavomės SPA VILNIUS Anykščiai. Nors ir labai norėjosi surasti kokį priekabį, mažą minusiuką, bet nepasisekė. Galiu paminėti geru žodžiu visą personalą, kaip viešbučio, taip ir restorano, bei SPA centro. Švara, tvarka ir geras skonis VISUR! Nemaniau, kad toks lygis gali būti Lietuvoje. Didelis Jums AČIŪ už gražiai praleistą laiką! Jei Lietuvoje daugiau žmonių dirbtų su tokiu požiūriu ir tokiu atsidavimu, mes labai, labai daug pasiektume!”

“Pati geriausia dovana- suteikti žmogui ramybę, laisvę ir jaustis pilnaverčiu žmogumi ir snesvarbu, kokio jis amžiaus, išvaizdos ir įgalumo. Jūs tai mokate suteikti. O tobulumui ribų nėra Ačiū už tobulą sanitarinių higienų rėžimą. Visos grandys SPA VILNIUS Anykščiai dirba šauniai ir vieningai.”