Karališkas poilsis su 15 % nuolaida! Plačiau

Peršokome aukštai iškeltą kartelę – mes jau 4+ žvaigždučių viešbutis

Nustebinome patys save – po rekonstrukcijos SPA VILNIUS Druskininkai viešbučio tarptautinis įvertinimas išaugo nuo 4 iki 4+ žvaigždučių.

Reitinguojant viešbučius svarbi kiekviena, ir akivaizdi, ir tik jaučiama detalė, – tarsi kiekvienas įveiktas milimetras lengvaatlečiui, šokančiam per aukštai iškeltą kartelę. Globaliai reitinguojant viešbučius vertinami tokie aspektai, kaip kambarių patogumas, dydis ir įranga, kosmetikos priemonės, švara ir tvarka, registratūros dėmesys ir papildomos paslaugos, pusryčiai ir restoranas.

„Pliusas“ prie žvaigždučių pirmiausia reiškia, kad SPA VILNIUS svečiai nuo šiol gaus aukštesnės kokybės paslaugas ir daugiau asmeninio dėmesio nei 4 žvaigždučių viešbutyje. Didžiausios mūsų naujienos – iš esmės atnaujinta baseino erdvė, 34 naujo dizaino kambariai, ofiSPA darbo erdvės.

Rezervuokite POILSĮ

 

 

34 naujo dizaino kambariai

Naujų kambarių interjero dizainui pasirinkome ramius ir žemiškus atspalvius, papildytus sodriais tonais. Erdves ir kambarius papuošėme specialiai tapytais ir anglimi pieštais Aimos Sodonienės paveikslais, o išskirtiniu Jūsų miegu rūpinamės naudodami aukščiausios kokybės pūkų plunksnų patalynę bei Tempur pagalves. Čia komfortą garantuos šildomas veidrodis, individuali ir tvari klimato kontrolė, išskirtinis apšvietimas ir muzika numeryje.

Nauji kambariai įrengti pirmame aukšte, iš kurio labai paprasta patekti į restoraną LABAI ar SPA centrą. Dauguma naujų kambarių turi terasas, išeinančias į ramią K. Dineikos pėsčiųjų alėją. Jūsų patogumui ir geresniam poilsiui – ir 4 atnaujinti liuksai.

 

 

Atnaujintas baseino ir pirčių kompleksas

Jūsų poilsiui – mineralinio vandens baseinas, 2 sūkurinės vonios (6 ir 10-ies vietų), baseinas vaikams, šalto vandens kubilas, turkiška bei suomiška pirtis ir bio sauna, gaiviųjų gėrimų baras. Baseino ilgis – 18 metrų, plotis – 7 m, gylis – nuo 1,40 m iki 1,70 m. Vandens temperatūra baseine – nuo 26°C iki 28°C, sūkurinėje vonioje – nuo 33°C iki 36°C laipsnių šilumos. Po kaitrios saunos siūlome išbandyti efektyvųjį šalto vandens kubilą.

Didžiajame SPA VILNIUS baseine įdiegta pažangi AFM vandens filtravimo technologija, todėl suvartojama mažiau chloro ir nėra nemalonaus chloro kvapo. Ši technologija taupo vandens, chloro ir energijos išteklius.

 

 

Atnaujintas restoranas LABAI

SPA VILNIUS Druskininkuose atsinaujinimo vėjai atnešė dar vieną naujieną – restoraną LABAI, kviečiantį susiburti šeimoms ir ilgoms ilgoms jų istorijoms. 

Žodį „labai“ vartojame dažnai – apibūdinant produktų kokybę, maistą ir jo skonių dermes, emocijas, patiriamas leidžiant laiką su artimaisiais. Kviečiame kartu labai jaukiai susėsti, labai gardžiai pavalgyti, labai maloniai užsižiūrėti pro langus ir, žinoma, – labai ilgai užsikalbėti.

Ne truputį, ne trumpam, o ilgai ir labai. Maisto produktai atkeliauja iš vietinių ūkių, nutolusių ne daugiau nei per 40 km.


 

 

Atnaujintas vaikų žaidimo kambarys su aukle

Vaikų žaidimo aikštelė lauke, vaikų žaidimo kambarys, auklės paslaugos, procedūros vaikučiams bei ritualai su tėveliais, vaikiškas meniu restorane, individualiai paruoštas maistas pačioms mažiausioms Poilsenybėms, SPA VILNIUS naminiai ledai, specialiai vaikučiams atrinktų prekių stendas SPA parduotuvėje, o vaikų atostogoms – išskirtinės vaikų laisvalaikio programos su animatoriais, rankdarbiais, boulingo žaidimu, mankštomis ir daugeliu kitų programų.

Vaikams nuo 4 metų – vaikų žaidimo kambarys papildomai nekainuoja.

 

 

Pasaulyje pripažinta kosmetika

SPA VILNIUS bendradarbiauja su pasaulyje pripažinta ir tik aukščiausius standartus atitinkančiuose SPA centruose naudojama kosmetika: Margaret Dabbs, Forlle’d, Gernetic, ESPA ir QMS Medicosmetics.

QMS Medicosmetics – naujiena Lietuvoje ir Baltijos šalyje. Tai mokslu, ne stebuklais pagrįsta kosmetika, kurią naudoja garsiausi pasaulyje SPA centrai, tokie kaip „Burj Al Arab“ Dubajuje ar „Mandarin Oriental” Bankoke.

ESPA ir QMS Medicosmetics mūsų naudojama kosmetika nominuota World’s Best Spa Brand 2022 World SPA Awards apdovanojimuose, o QMS Medicosmetics 2022 metais jau gavo apdovanojimą Skincare BAZAAR Anti-Aging Awards.

 

ofiSPA – vieta dirbti ir nepavargti

Darbas – ne vilkas, į mišką nepabėgs. Bet Jūs su savo darbu galite pabėgti į mišką kartu. Į Druskininkų pušynus. Kai visi skatina dirbti nuotoliniu būdu – čia SPA VILNIUS komanda padės Jums suderinti darbą ir poilsį. Jūsų laukia moderniam biurui prilygstanti darbo aplinka, spartus bevielis internetas, video konferencijos įranga ir kita. Natūralaus mineralinio vandens versmės, pripildančios kūną trūkstamų mineralų. Sveikas ir labai skanus restorano LABAI maistas.

 

Žaliojo rakto sertifikatas

SPA VILNIUS yra apdovanotas Žaliojo rakto programos sertifikatu. Žaliasis raktas yra savanoriškas tarptautinis ekologinis ženklas turizmo sektoriaus įmonėms: viešbučiams, nakvynės namams, kempingams, nedidelėms apgyvendinimo įstaigoms, konferencijų centrams. Šiuo prestižiniu įvertinimu apdovanoti tik 5 viešbučiai Lietuvoje.

Žaliojo rakto programą pripažįsta Pasaulio turizmo organizacija ir Pasaulinė  darnaus turizmo taryba.
 

Rezervuokite POILSĮ