Kviečiame poilsiui tik su galimybių pasu. Plačiau

Peršokome aukštai iškeltą kartelę – mes jau 4+ žvaigždučių viešbutis

Mes nustebinome patys save – po rekonstrukcijos SPA VILNIUS Druskininkai viešbučio tarptautinis įvertinimas išaugo nuo 4 iki 4+ žvaigždučių.

Reitinguojant viešbučius svarbi kiekviena, ir akivaizdi, ir tik jaučiama detalė, – tarsi kiekvienas įveiktas milimetras lengvaatlečiui, šokančiam per aukštai iškeltą kartelę. Globaliai reitinguojant viešbučius, vertinami tokie aspektai, kaip kambarių patogumas dydis ir įranga, kosmetikos priemonės, švara ir tvarka, registratūros dėmesys ir galimos papildomos paslaugos, pusryčiai ir restorano maistas ir t. t.

„Pliusas“ prie žvaigždučių pirmiausia reiškia, kad SPA VILNIUS svečiai nuo šiol gaus aukštesnės kokybės paslaugas ir daugiau asmeninio dėmesio nei tik 4 žvaigždučių viešbutyje. Didžiausia mūsų naujiena – iš esmės atnaujinta baseino erdvė: įrengtas baseinėlis vaikams, dar viena masažinė jacuzzi tipo vonia, trečia pirtis. O atsigaivinti kviečia naujas baras, plakantis nealkoholinius kokteilius ir gaminantis naminį limonadą.

Augantys svečių poreikiai įkvėpė mus atnaujinti SPA sveikatingumo, kurortinio gydymo ir grožio ritualų programas.

4+ žvaigždučių įvertinimas labai pradžiugino visą SPA VILNIUS komandą – pažadame dar daugiau stengtis dėl kiekvieno svečio.