Poilsis 402* SPA su 15 % nuolaida! Plačiau

Vėlyvieji pusryčiai

Kviečiame Jus vėlyvųjų pusryčių!

Tikra Poilsenybė vartosi pūkų pataluose kiek tik širdis geidžia. Tikra Poilsenybė neskaičiuoja ryto minučių mineralinio vandens baseine vien tik tam, kad pavėluos papusryčiauti. Nes dabar SPA VILNIUS kasdien siūlo gardžius vėlyvuosius pusryčius, sukurtus tiems, kurie „pelėdos“. Gainiokite vėją terasoje, mėgaukitės pušynų dvelksmu bei skaniu maistu iš specialaus meniu. Nuo vaikystę primenančių varškėtukų su uogomis iki prancūziškojo kruasano su bruknių džemu. Mėgstamus pusryčius čia atras kiekvienas – pakvieskite kartu sau artimus žmones.

Vėlyvieji pusryčiai laukia Jūsų kasdien nuo 8 iki 12 val.

Žiūrėkite į krintančias nakties žvaigždes ir svajokite iki paryčių, nesijaudindami dėl tokios banalios priežasties – kaip reikės anksti atsikelti pusryčių. Ilsėdamiesi pamirškite žadintuvą, Jūsų Poilsenybe!

Tegul laikas plaukia – tarsi debesys virš Druskininkų pušynų, kuriuos taip gera stebėti iš mūsų terasos – Jums tikrai nereikia niekur skubėti.

Kas gali būti geriau kai nereikia niekur skubėti, mėgautis pušynų dvelksmu bei skaniu maistu su artimaisiais ar draugais?

Vėlyvųjų pusryčių meniu