Poilsis 402* SPA su 15 % nuolaida! Plačiau

Boulingo LABAI kavinė

Darbo laikas
IV 16.00–23.00; V 16.00–24.00; VI 12.00–24.00; VII 12.00–22.00

Vaikų šventėms boulinge

Smagiausios vaikų gimtadienio ar kitai progai paminėti skirtos šventės vyksta boulinge LABAI. Ši erdvė yra visuomet pasiruošusi geriausiomis emocijomis, kuriomis mūsų mažosios Poilsenybės taip mėgsta dalintis su savo draugais. Su didžiausiu džiaugsmu surengsime jiems stilingą pobūvį, tad Jums teliks tik sukviesti svečius. 

specialus pasiūlymas jūsų šventei


Boulingo LABAI kavinė

Sveiki atvykę į po vandeniu dingusį mistišką miestą.

Jo paslaptį patyrinėti kviečiame prie kavos ar arbatos puodelio su skaniu desertu, smaližiaujant vaisinį kokteilį arba skanaujant užkandžius prie alaus ar vyno taurės, labai skanią, SPA VILNIUS virtuvės meistrų gamintą, picą ar kitokius užkandžius bei kokteilius, kuriuos ruošiame įvairiausių skonių mėgėjams.

Boulingo kavinėje LABAI šiltuoju metų laiku erdvi vasaros terasa kviečia pasigėrėti Ratnyčėlės slėnio peizažais klausantis upelio čiurlenimo ir kvėpuojant gaiviu Druskininkų oru. Čia ideali, jauki ir rami vieta pasisėdėti gamtoje su draugais ar artimaisiais.

Boulingo LABAI kavinė su 70 sėdimų vietų yra tobulai ideali vieta organizuoti uždarus vakarus, furšetus, gimtadienius ir vaikų šventes. Egzotišką jaukumą kuria įmantrus interjeras ir originalūs baldai.

Šalia kavinės yra ir žaidimų erdvė – boulingas, amerikietiškas bei klasikinis biliardas.

Meniu gėrimų meniu boulingas