Konferencijų centras

SPA VILNIUS konferencijų centras – tai 10 moderniai įrengtų, skirtingų dydžių, profesionalų technine įranga aprūpintų salių.

Apie 900 žmonių talpinantis konferencijų centras – vienintelis Lietuvoje, žavintis paslaptingų senovės civilizacijų dvasia: majų ir actekų simbolių vitražais, Velykų salos siluetais, Naskos piešinių linijomis, Babilono sodų motyvais. Darbo metu salės yra šviesios, ramios, neblaškančios dėmesio. Kitų renginių (pvz., banketų) metu tose pačiose erdvėse dėl spalvų, šviesų ir šešėlių žaismo išryškėja originalūs puošybos elementai – sušvinta vitražai, siluetai ir linijos.

Šalia konferencijų centro Jūsų lauks egzotiškas „Semiramidės“ žiemos sodas, ir pavadinimu, ir interjero kompozicija primenantis vieną iš septynių didžiųjų pasaulio stebuklų – kabančiuosius Babilono sodus. Tai įspūdingas fonas konferencijų kavos pertraukėlėms ar vakaronėms.


Konferencijos su SPA – ypač efektyvus ir malonus dalykinio bendravimo ar tobulinimosi ir sveikatinimo procedūrų derinys. Tai ypatinga verslo klientams ir renginių organizavimo įmonėms skirta paslauga, kurią Baltijos šalyse rasite tik poilsio ir sveikatinimo komplekse SPA VILNIUS.

Šis konferencijų centras – Jūsų efektyviam darbui ir poilsiui unikaliame interjere!

Konferencijų salės
Kavos pertraukos
Žiemos sodas
Wellness konferencija
Konferencinis SPA paketas