Poilsis 402* SPA su 15 % nuolaida! Plačiau

Konferencijų centras

https://www.spavilnius.lt/lt/druskininkai/specialus-pasiulymas/grupems-nuo-15-asmenu-konferenciju-sale-nemokamai/12

Ženkite į kerintį SPA VILNIUS konferencijų centro pasaulį – šiuolaikišką verslo prieglobstį, kuriame įrengtos itin modernios įvairaus dydžio susitikimų erdvės, aprūpintos aukščiausio lygio profesionalia įranga.

Čia senųjų civilizacijų paveldas elegantiškai susipina su šiuolaikiniu funkcionalumu ir tvarumo tendencijomis. Ne tik salių pavadinimai, bet ir interjerai subtiliai primena actekų, inkų, šumerų atradimus, itin paslaptingus Naskos piešinius.

Mūsų – plieno ir betono – pasaulyje gamtos harmonija yra reikalinga kiekvienai širdžiai, todėl konferencijų salės turi panoraminius langus, kurie atsiveria į žalią Druskininkų panoramą arba Žiemos sodą. Žiemos sode „Semiramidė“ žaliuoja medžiai, žydi gėlės ir čiurlena fontanas – čia galima dirbti mažomis grupėmis ar vienam. Svarbiausia – čia konferencijų dalyvių laukia visų mylimas ritualas – kavos pertraukėlės, viliojančios kavos iš Salvadoro aromatais ir restorano LABAI kepiniais.

Konferencijų centras ne tik žavi savo estetika, bet ir puikiai tinka įvairiems susitikimams. Nesvarbu, ar planuojate dideles konferencijas, dinamiškus renginius, bendras darbo sesijas, komandos formavimo iškylas, šviečiamuosius seminarus ar stiprinančius mokymus, ši universali erdvė ir SPA VILNIUS komanda pasirengusi patenkinti jūsų poreikius.


Konferencijų salės

Azteca

Šioje salėje actekų paveldas elegantiškai persipina su šiuolaikiniu funkcionalumu. Tai pati didžiausia SPA VILNIUS Konferencijų centro salė (138 kv.m.), talpinanti iki 180 žmonių (renkantis teatro formos susodinimo variantą). Pro langus krintanti saulės šviesa pripildo erdvę mistinės energijos, kuri įkvepia kūrybiškumui ir naujovėms. 14–16 a. klestėjusios actekų imperijos Saulės Dievas drąsina šių dienų strategus ir vizionierius pasinaudoti istorijos išmintimi, kuriant mūsų laikų imperijas.

Kaina dienai – 237 €

     

  

Discovery

Didžiausių atradimų salė kviečia pamąstyti ir iš naujo perbraižyti verslo ar kitos veiklos žemėlapius. Tai viena didžiausių SPA VILNIUS konferencijų centro salių (105 kv.m.), talpinanti iki 80 žmonių (renkantis teatro formos susodinimo variantą); su pro langus atsiveriančia žaliuojančia Druskininkų panorama. 1492 metais Kristupas Kolumbas atrado Ameriką; 1519 – 1521 metais Fernandas Magelanas apiplaukė pasaulį ir įrodė, kad jis apvalus; o ką Druskininkuose atrasite Jūs? Kviečiame leistis į žinių ir naujovių kelionę – švęskime smalsumą ir drąsą, paskatinusią suprasti pasaulį.      

Kaina dienai – 207 €

      

  

Nasca Lines

Naskos linijos yra vieni paslaptingiausių reiškinių Žemėje. Tai dideli linijiniai piešiniai, kurie iš tolo atrodo išraižyti Žemės paviršiuje sausringoje Pampa Colorada lygumoje Peru pietuose. Šie paslaptingi piešiniai puošia mūsų NASCA LINES konferencijų salės interjerą ir kviečia į intelektualinę kelionę. Vidutinio dydžio konferencijų salė (90 kv.m.) talpina iki 50 žmonių; langai atsiveria į žalią Druskininkų panoramą.

Kaina dienai – 177 €

     

  

Nasca Condor

Naskos linijos yra vieni paslaptingiausių reiškinių Žemėje. Tai dideli linijiniai piešiniai, kurie iš tolo atrodo išraižyti Žemės paviršiuje sausringoje Pampa Colorada lygumoje Peru pietuose. Vienas garsiausių piešinių – Andinis kondoras – puošia NASCA CONDOR salės interjerą. Šis paukštis gali pakilti net iki 5500 m. aukštį ir kviečia minčių skrydžiui visus, kurie susirenka į jaukią (45 kv. m) konferencijų salę, su langais, atsiveriančiais į žalią Druskininkų panoramą. Salėje telpa iki 16 žmonių.

Kaina dienai – 77 €

  

Nasca Colibri

Naskos linijos yra dideli linijiniai piešiniai, kurie iš tolo atrodo išraižyti Žemės paviršiuje sausringoje Pampa Colorada lygumoje Peru pietuose. Bene lengviausiai atpažįstamas piešinys – kolibris – puošia NASCA COLIBRI salės interjerą. Kolibriai puikūs skrajūnai, didesniąją dalį laiko praleidžia skraidydami, o minta net 15 augalų nektaru, taip prarydami ir žiedadulkes, kurias perneša nuo žiedo prie žiedo. Tad ši jauki (45 kv.m.; iki 16 žmonių) salė kviečia ir skrydžiui, ir padeda atrasti, kas yra konkretaus verslo ar veiklos „nektaras“.

Kaina dienai – 77 €

 

Nasca Condor & Colibri

Yra situacijų – tiek versle, tiek gyvenime – kai reikia suvienyti jėgas. Tad ir mes galime sujungti NASCA CONDOR ir COLIBRI sales tam, kad suformuotume didesnę (90 kv.m.) salę, galinčią suburti iki 24 žmonių. Salės interjerą puošia Andinis kondoras ir kolibris – bene geriausiai žinomi Naskos linijų piešiniai, o langai atsiveria į žalią Druskininkų panoramą.

Kaina dienai – 177 €

Inca

Pavadinimas „inca“ reiškia „valdovas“, o šių dienų vadovai ir lyderiai gali pasisemti išminties iš Pietų Amerikoje egzistavusios Inkų civilizacijos. Jauki (tik 21 kv. m.) konferencijų salė tinka nedidelei, iki 10 žmonių, grupei, kur visi vienas kitu pasitiki. Salė puikiai tinkama ir individualiam darbui mažose grupelėse, o vaizdas pro langus atsiveria į išskirtinį Žiemos sodą.

Kaina dienai – 57 €

  

Sumeria

Jei norite būti pirmi, išmokti lyderystės ir kurti inovacijas, patariame atsigręžti į Šumerų civilizaciją, kuri ir įkvėpė sukurti šią jaukią (21 kv. m.) salę su vaizdu į Žiemos sodą. „Šumeras“ reiškia „kultūros šalis“: jie pirmieji suskirstė valandas ir minutes į 60 dalių, apskritimą į 360 laipsnių, metus į 12 mėnesių. Tai, be ko neįsivaizduojame savo gyvenimo. Salėje telpa iki 12 žmonių – sukurkite joje tai, be ko neįsivaizduojate savo įmonės veiklos.

Kaina dienai – 57 €

  

  

Tjuringa

Ši jauki, nedidelė (21 kv. m.) konferencijų salė su vaizdu į Žiemos sodą, talpina iki 12 žmonių ir kviečia ieškoti įkvėpimo mažai pažįstamose kultūrose ir suprasti, kas kiekvienam – ir kaip žmogui, ir kaip darbuotojui – yra šventa. Tjuringa yra Australijos aborigenų religinis, šventas objektas: pailgas akmuo ar medžio gabaliukas, dekoruojamas ritualiniais ir mitologiniais ornamentais. Nuoširdžiai linkime konferencijos metu susikurti savo talismaną „tjuringa“ – kaip tarpininką tarp žmogaus ir įmonės kultūros, tarp taktinio plano ir ambicingos vizijos.

Kaina dienai – 57 €

  

  


Žiemos sodas

Geriausi pasaulyje dalykai gimsta iš meilės – SPA VILNIUS kviečia į Žiemos sodą „Semiramidė“,  įkvėptą vienos gražiausių visų laikų meilės legendų. Tai unikali visus metus žaliuojanti erdvė, kuri primena senovės Babilono kabančiuosius sodus.

SPA VILNIUS komanda padeda suderinti darbą ir poilsį. Žiemos sodo erdvė – svečių ofiSPA: čia įkurtos patogios darbo vietos individualiam darbui ir darbui mažomis grupėmis, erdvės vaizdo skambučiams. Esant poreikiui, konfidencialius pasitarimus lengva perkelti į vieną iš konferencijų salę. Tai idealios darbostogos.

Kurdami šią originalią SPA erdvę jėgas sujungė garsūs Lietuvos dailininkai Edita ir Gintautas Ačai ir keramikai Jūratė ir Česlovas Gudžiai. Kabantieji sodai (arba Semiramidės sodai) – tai vienas iš septynių pasaulio stebuklų, pastatyti senovės mieste Babilone. Pasak legendos, Babilono karaliaus žmona Semiramidė labai ilgėjosi savo gimtųjų namų Persijos kalnuose. Karalius nusprendė ją nudžiuginti sukurdamas garsiuosius Babilono sodus.  

Čia nuolat žaliuoja medžiai, žydi gėlės ir čiurlena fontanas. Oranžerija – tai gyvoji galerija, kurioje kiekvienas augalas pasakoja savo istoriją.  Žiemos sodo erdvė lengvai transformuojama: čia galima rengti įvairius pristatymus, apdovanojimus, degustacines vakarienes ir pan.

Kerinčiame Žiemos sode laikas sulėtėja. Rūpesčiai ištirpsta, o išorinio pasaulio bruzdesys išnyksta kaip tolimas prisiminimas. Tai tik įrodymas, kad mūsų – plieno ir betono – pasaulyje laukinės gamtos harmonija yra reikalinga kiekvienai širdžiai.

Žiemos sode, Jūsų kokybiškam darbui įrengtas ofiSPA - ergonomiškos erdvės tiek ramiam darbui tiek pokalbiams telefonu. 

  


Kavos pertraukos

Artėjant kavos pertraukėlės laikui per konferencijų salę nuvilnija sunkiai valdomas jaudulys. Kavos pertraukėlė – itin puoselėjamas ritualas,  kurio metu klesti pokalbių menas, panaikinantis titulus, nepažįstamus žmones paverčiantis pažįstamais, o pažįstamus – draugais. Čia – besidalinat žiniomis ir įspūdžiais – gimsta naujos idėjos, padedančios verslui augti.

Tik aukščiausios kokybės kavos iš Salvadoro aromatas ir restorano meistrų kepti pyragai, bandelės ir pyragaičiai SPA VILNIUS konferencijų svečius kviečia į Žiemos sodą, kur žaliuoja medžiai, žydi gėlės ir čiurlena fontanas. Užmegzti ryšiai, pasidalytos vizijos ir pažadai dėl tolesnių susitikimų išlieka dar ilgai po to, kai išgeriamas paskutinis kavos lašas.

KAVOS PERTRAUKŲ MENIU

  


Konferencijų centro planas


Jūsų uždaroms šventėms

Jei švęsti, tai švęsti LABAI – Druskininkuose Jūsų šventes kviečiame švęsti SPA VILNIUS erdvėse. Gimtadieniai, krikštynos, įmonių vakarienės, banketai, furšetai, kokteilių vakarėliai, prezentacijos, uždari vakarai ir kitos uždaros šventės – mūsų draugiškas kolektyvas pasirūpins bet kurios fiestos organizavimu ir suderins visas detales. Uždaroms šventėms

  


Susisiekime dėl Jūsų konferencijos ar renginio SPA VILNIUS Druskininkuose ar Anykščiuose +370 313 51454 | sales@spavilnius.lt