Karališkas poilsis su 20 % nuolaida! Plačiau

Dažniausiai užduodami klausimai (DUK)

Ar taikoma lojalumo nuolaida atliekant rezervaciją internetu?

Rezervuojant internetu nuolaidos pritaikyti nėra techninių galimybių. Užsisakius internetu lojalumo nuolaidą pritaikysime Jums išvykstant.


Ar procedūras galime rezervuoti internetu?

Rezervuojant kambarį internetu, Jūs į krepšelį galite įsidėti ir pageidaujamas procedūras, tačiau konkretaus laiko rezervuoti negalite. Su Jumis susisieks poilsio gidai ir suderins procedūrų rezervavimo galimybes bei konkrečius jų laikus.


Ar galima internetu nusipirkti dovanų kuponą?

SPA VILNIUS internetiniame puslapyje galite nusipirkti dovanų kuponą paslaugoms su nakvyne arba sumai. Atskiroms procedūroms pirkti dovanų kuponą internetu nėra techninių galimybių. Pirkti dovanų kuponą


Ar turite vietą savo dviračiams ir paspirtukams saugoti?

SPA VILNIUS turime galimybę saugoti Jūsų atsivežtus dviračius ir paspirtukus, tačiau mielai kviečiame išsinuomoti mūsų turimą inventorių ir šiuos rūpesčius palikti mums.


Ar yra galimybė suruošti pusryčių dėžutes, jeigu išvykstame labai anksti?

Išvykstant anksti, kai nėra galimybės pavalgyti pusryčių restorane LABAI, galime Jums suruošti pusryčių dėžutę.


Ar turite automobilių stovėjimo aikštelę ir ar reikia rezervuoti joje vietas? 

Taip, SPA VILNIUS teritorijoje yra kelios nemokamos automobilių stovėjimo aikštelės. Stovėjimo vietos rezervuoti nereikia.


Ar apgyvendinate su naminiais gyvūnais?

Mes labai mylime naminius gyvūnus, tačiau mūsų viešbutis nepritaikytas jų apgyvendinimui ir priežiūrai.


Ar galima įsiregistruoti anksčiau?

SPA VILNIUS viešbutyje įsiregistruoti į kambarius galima nuo 15 val., tačiau jei Jūsų kambarys laisvas ir paruoštas, mielai įregistruosime ir anksčiau. Jeigu atvykote anksčiau ir negalime įteikti Jums kambario rakto, mes pasiūlysime pasidėti lagaminus ir apsilankyti SPA centre arba restorane LABAI.


Ar galima SPA paslaugas PVM sąskaitoje nurodyti kaip apgyvendinimo paslaugas?

PVM sąskaitoje faktūroje bus nurodytos tik tokios paslaugos, kokiomis Jūs naudositės viešnagės metu: nakvynė, maitinimas, procedūros ir konferencijų paslaugos.


Ar galime išsiregistruoti iš kambario vėliau nei 12 val.?

Efektyviam poilsiui kviečiame išbandyti SPA paslaugų įvairovę, todėl jei į Jūsų kambarį nenumatomas naujas atvykimas, galėsime pasiūlyti nemokamą vėlyvą išsiregistravimą iš kambario iki 16 val. Dėl vėlesnio išvykimo kreipkitės į viešbučio administratorių. Nesant galimybės vėlesniam išvykimui, visada galėsime pasaugoti Jūsų lagaminus, kad galėtumėte praleisti laiką SPA centre, restorane LABAI ar likti padirbėti Žiemos sode.


Ar reikalinga išankstinė rezervacija į baseino ir pirčių erdvę bei treniruoklių salę?

Mineralinio vandens baseino, pirčių kompleksui bei apsilankymui treniruoklių salėje išankstinė rezervacija nereikalinga, o viešbučio gyventojams – apsilankymo laikas neribotas.


Ar baseinu ir pirtimis galima naudotis nemokamai?

SPA VILNIUS viešbutyje gyvenantys svečiai mineralinio vandens baseino ir pirčių kompleksu bei treniruoklių sale gali naudotis neribotai ir nemokamai.


Ar teikiate vežimo paslaugas, pvz. iš / į Vilnių?

SPA VILNIUS savo svečiams suteikia galimybę pasinaudoti atvežimo į viešbutį paslaugomis iš Vilniaus ir Kauno į Druskininkus bei atgal. Reikalinga išankstinė rezervacija.


Ar konferencijų salės yra tame pačiame pastate, kur ir viešbutis?

SPA VILNIUS konferencijų centras – tai moderniai įrengtos, 8 skirtingų dydžių salės su Žiemos sodu ir erdvėmis nuotoliniam darbui yra viename pastate kaip ir viešbutis, SPA, boulingas ar restoranas LABAI.

Konferencijų centras


Ar kavos pertraukos vyks toje pačioje salėje, kur dirbsime?

Kavos pertraukos vyksta Žiemos sode, šalia konferencijų salių, tačiau pagal pageidavimą kavos pertraukėles galime organizuoti ir pačioje salėje.


Ar turite papildomų veiklų, edukacijų grupėms?

SPA VILNIUS teritorijoje yra boulingas LABAI, kur komandos gali susirungti. Ekskursijas, degustacijas bei edukacijas Jums gali suorganizuoti verslo klientų vadybininkai individualiai, Susisiekime dėl Jūsų konferencijos ar renginio +370 313 51454 arba sales@spavilnius.lt


Ar galime nuomotis tik salę be apgyvendinimo?

SPA VILNIUS konferencijų centre taip pat laukiame ir grupių be apgyvendinimo paslaugų. Visais klausimais Jus pakonsultuos ir paruoš pasiūlymą mūsų verslo klientų vadybininkai, Susisiekime dėl Jūsų konferencijos ar renginio +370 313 51454 arba SALES@SPAVILNIUS.LT


Ar visoje SPA VILNIUS teritorijoje yra geras bevielis ryšys?

Kambariuose, konferencijų centre, Žiemos sode, bendrose erdvėse yra spartus bevielis internetas. Silpnesnis interneto ryšys yra tik SPA centre, kuriame kviečiame pailsėti nuo ekranų.


Ar yra galimybė rasti kelias vietas vadovams dirbti, nesinuomojant salės?

SPA VILNIUS viešbutyje gyvenantys svečiams rekomenduojame ofiSPA individualiam darbui Žiemos sode arba konferencijų salėje. Mūsų poilsio gidai padės Jums suderinti darbą ir poilsį.


Ar SPA VILNIUS yra elektromobilių įkrovimo stotelė?

SPA VILNIUS įrengta CityCharge Double Mode 3 viešoji įkrovimo stotelė, turinti du Type 2 lizdus po 22 kW. 


Ar SPA VILNIUS balkonuose rūkoma?

Visoje SPA VILNIUS teritorijoje (įskaitant kambarius, balkonus ir terasas) – NERŪKOMA. Rūkančiųjų klientų patogumui viešbutyje yra įrengtas atskiras rūkomasis.


Ar galima gerti vandenį iš čiaupo?

Šaltą vandenį galima gerti tiesiai iš čiaupo. Įdiegėme šveicarų programuojamą aukštųjų technologijų sistemą „Aqua 4 D“, kurios pagalba fizikiniu būdu, be cheminių priedų apdorojamas vanduo išsaugo geriausias vandens savybes ir leidžia mūsų svečiams mėgautis ypač tyru vandeniu. Vandenį galite gerti naudodami savo gertuvę arba gertuvę galite įsigyti ir SPA VILNIUS registratūroje. Gydymo ir sveikatinimo tikslais, rekomenduojame gerti natūralų mineralinį vandenį „Sveikata“ tiesiai iš mūsų biuvetės.

Mineralinis vanduo „Sveikata“


Kokie renginiai vyksta SPA VILNIUS?

SPA VILNIUS SPA Boutique vyksta įvairios edukacijos sveikatos ir grožio tema su mūsų specialistais, SPA bare trečiadieniais, o restorane LABAI penktadieniais ir šeštadieniais nuo 19 val. vyksta muzikiniai vakarai. Šeštadieniais švediško stalo vakarienės metu – teminės vakarienės, o šiltuoju metų laiku savaitgaliais – grill fiestos.

Renginiai ir teminės vakarienės


Kaip užsirezervuoti takelį boulinge LABAI?

Boulingo ar biliardo žaidimą galite rezervuoti paskambinę telefonu +370 313 51604 arba parašę elektroninį laišką boulingas@spavilnius.lt 

Boulingo LABAI darbo laikas: IV 16.00–23.00; V 16.00–24.00; VI 12.00–24.00; VII 12.00–22.00

Vaikų atostogų metu: I–IV 15.00–23.00; V 15.00–24.00; VI 12.00–24.00; VII 12.00–22.00

Boulingas LABAI


Kaip užsirezervuoti staliuką restorane LABAI?

Staliuką restorane LABAI galite rezervuoti paskambinę telefonu +370 687 74583 arba parašę elektroninį laišką labai@spavilnius.lt  Restorano LABAI darbo laikas: I–VII 8.00–23.00


Ar restorane LABAI turite meniu vegetarams?

Restorane LABAI galime pasiūlyti patiekalus vegetarams bei veganams. Jeigu turite specialių maitinimo poreikių (be gliuteno, be laktozės ir pan.), kreipkitės į restorano LABAI administratorių.


Ar galima restorane papusryčiauti vėliau, jau pasibaigus švediško stalo pusryčiams?

SPA VILNIUS restoranas LABAI siūlo vėlyvuosius pusryčius, sukurtus tiems, kurie „pelėdos“. Vėlyvieji pusryčiai laukia Jūsų kasdien nuo 8 iki 12 val. Vėlyvieji pusryčiai neįskaičiuoti į nakvynės kainą.

VĖLYVŲJŲ PUSRYČIŲ MENIU


Ar SPA VILNIUS organizuojamos uždaros šventės?

Uždaroms įmonių ar asmeninėms šventėms galime pasiūlyti šias SPA VILNIUS erdves: restoranas LABAI, restorano LABAI Židinio salėje, boulingas LABAI ir konferencijų centre. Rezervacijas priimame: +370 313 51454SALES@SPAVINIUS.LT

JŪSŲ UŽDAROMS ŠVENTĖMS


Kokias paslaugas siūlote vaikams?

SPA VILNIUS teritorijoje mažiesiems mūsų svečiams turime vaikų žaidimo kambarį su aukle (vaikams nuo 4 m. – nemokamai), vaikų žaidimo aikštelę lauke. Savaitgaliais ir vaikų atostogų metu vyksta įvairios veiklos vaikams: žaidimai su aukle ar animatoriumi, boulingo turnyrai, įvairūs darbeliai, edukacijos, animaciniai filmukai. Mažosioms Poilsenybėms taip pat rekomenduojame patirti ir SPA malonumus voniose, masažuose ar voveriuko Timo mankštoje. Restorane ir bare LABAI – specialus meniu vaikams.

Vaikų laisvalaikis Vaikų žaidimo kambarys


Atvykstame su kūdikiu. Ar bus kambaryje lovytė ir naktipuodis?

Suderinus iš anksto, kambariuose atnešame kūdikio lovelę bei naktipuodį ar kitas reikalingas priemones. Dėl mažo kambario ploto, lovelės negalime pastatyti mini dviviečiuose, standartiniuose dviviečiuose, dviviečiuose be balkono bei dviviečiuose su terasa.