Užsakant 3 nakvynes – 20 % nuolaida! Plačiau

Restoranas LABAI

Restoranas LABAI

„Aš tik norėjau pasakyti, kad tu man žvėriškai žvėriškai…Ir aš tave labai labai”, – S.Šaltenis „Riešutų duona“.

SPA VILNIUS Druskininkuose atsinaujinimo vėjai atnešė dar vieną naujieną – restoraną LABAI, kviečiantį susiburti šeimoms ir ilgoms ilgoms jų istorijoms.

Žodį „labai“ vartojame dažnai – apibūdinant produktų kokybę, maistą ir jo skonių dermes, emocijas, patiriamas leidžiant laiką su artimaisiais. Kviečiame kartu labai jaukiai susėsti, labai gardžiai pavalgyti, labai maloniai užsižiūrėti pro langus ir, žinoma, – labai ilgai užsikalbėti.

Ne truputį, ne trumpam, o ilgai ir labai.

Restoranas LABAI savo pavadinime savyje talpina labai daug:

  • atnaujintą a la carte meniu, paliekant svečių pamėgtus patiekalus ir papildytą naujais skoniais;
  • platų patiekalų pasirinkimą visą dieną – nuo šiol negyvenantys SPA VILNIUS viešbutyje svečiai galės papusryčiauti ir vakarieniauti iš švediško stalo tipo meniu;
  • puikią vietą, tinkančią didelėms kompanijoms Druskininkuose švęsti asmenines šventes (gimtadienius, jubiliejus, krikštynas), kur padėsime jas kokybiškai suorganizuoti ir palikti neišdildomas emocijas kiekvienam svečiui;
  • jaukią terasą su vaizdu į K. Dineikos pėsčiųjų alėją ir sveikatingumo parką, į kurią jaukiam pasibuvimui kviečiame šiltuoju metų laikotarpiu;
  • temines vakarienės savaitgaliais su gyvo garso koncertais.

Ruošiant patiekalus didelis dėmesys skiriamas sezoniškumui. Maisto produktai atkeliauja iš vietinių ūkių, nutolusių ne daugiau nei per 40 km. Desertus, tortus ir ledus gaminame patys (ypač rekomenduojame paragauti mūsų varškės ledų) ir, žinoma, kepame labai gardžią duoną, kurios visuomet galima įsigyti ir išsinešimui.

Restoranas LABAI dirba:
I-VII 13.00–23.00

Savaitgaliais GYVA MUZIKA

Meniu

Meniu vaikams

Restorano LABAI aprangos kodas – elegantiška laisvalaikio apranga.


 

Švediško stalo pusryčiai ir vakarienė

Švediško stalo pusryčiai garsėja puikiu meniu, savitais, subtilaus skonio, tik šviežiai ruošiamais sveikos mitybos patiekalais, plačiu užkandžių ir valgių pasirinkimu bei gausybe šviežių daržovių, salotų, vaisių. Švediško stalo metu svečiams visuomet siūlomos restorano LABAI kepėjų šviežiai iškeptos originalių receptų bandelės, duona, saldumynai, sausainiai.

Pusryčiams – gausus vaisių stalas, o vakarienei - sveikuoliški desertai pagaminti LABAI restorano konditerijoje.

Sveikesni desertai gaminami nenaudojant hidrintų riebalų, pagal galimybes ribojame miltus ar pasirenkame sveikesnes jų alternatyvas, saldumą kuriame džiovintais ir šviežiais vaisiais, uogomis.

Švediško stalo pusryčiai:
I-V 8.00-10.00, VI-VII 8.00-11.00

Švediško stalo pusryčių kaina:
28 € / suaugusiam; 12 € / 4-8 metų vaikui; 16 € / 9-14 metų vaikui

Švediško stalo vakarienė:
I-IV, VII 18.00–20.00, V-VI 18.00–20.30

Švediško stalo vakarienės kaina:
28 € / suaugusiam; 13 € / 4-8 metų vaikui; 18 € / 9-14 metų vaikui

Šeštadieniais švediško stalo vakarienės meniu papildytas išskirtiniais, lietuviškais, ispaniškais, itališkais, prancūziškais, Viduržemio jūros, Rytų šalių, azijietiškais, ukrainietiškais, slaviškais ar medžiotojų teminiais patiekalais. Kokia vakarienė vyks šeštadienį galite susipažinti  čia.  

Grilio burtai vasaros terasoje LABAI (šiltuoju laikotarpiu)

SPA VILNIUS restorano LABAI burtininkai įveikė ugnies stichiją tam, kad iš aukščiausios kokybės mėsos ir daržovių pagamintų Jūsų, Poilsenybe, pasiilgtus grilio patiekalus. Viliojantys dūmo kvapai kviečia Jus į vasaros terasą, kur maistas skanaujamas ne tik stalo įrankiais, bet, pirmiausia, - akimis.

Terasos LABAI burtažodis – vasara: vėjas, šiaušiantis plaukus, pušynų kvapas, patogūs lauko krėslai, margaspalvės suknelės ir lengvi gyvai grojančios muzikos garsai. Nesvarbu, kas esi, po žiemos atgimusi Druskininkų gamta dosni kiekvienam – taip patogu ja grožėtis iš restorano terasos kartu su tais, kuriuos myli.

Jei kolekcionuojate saulėlydžius – pasidžiaukite besileidžiančios saulės spindulių ir pušynų teikiama ramybe, o jei naujus skonius – leiskite mūsų virtuvės burtininkams Jus nustebinti.

Kviečiame pasirinkti patiekalus iš mūsų meniu arba pasimėgauti kasdien vis naujais grill skoniais.

Terasa LABAI dirba:
I-VII 13.00–23.00

MENIU

MENIU VAIKAMS