Karališkas poilsis su 20 % nuolaida! Plačiau

Restoranas LABAI

Darbo dienomis nuo 12 iki 16 val. – ŠEFO PASIŪLYMAI PIETUMS

Dienos meniu sekite mūsų Facebook arba Instagram paskyrose

„Aš tik norėjau pasakyti, kad tu man žvėriškai žvėriškai…Ir aš tave labai labai”, – S.Šaltenis „Riešutų duona“.

SPA VILNIUS Druskininkai restoranas LABAI kviečia susiburti šeimoms ir ilgoms ilgoms jų istorijoms.

Žodį „labai“ vartojame dažnai – apibūdinant produktų kokybę, maistą ir jo skonių dermes, emocijas, patiriamas leidžiant laiką su artimaisiais. Kviečiame kartu labai jaukiai susėsti, labai gardžiai pavalgyti, labai maloniai užsižiūrėti pro langus ir, žinoma, – labai ilgai užsikalbėti.

Ne truputį, ne trumpam, o ilgai ir labai.

Restoranas LABAI savo pavadinime savyje talpina labai daug:

 • papildytą naujais skoniais a la carte meniu;

 • platų patiekalų pasirinkimą visą dieną – nuo šiol negyvenantys SPA VILNIUS viešbutyje svečiai galės papusryčiauti ir vakarieniauti iš švediško stalo tipo meniu;

 • puikią vietą, tinkančią didelėms kompanijoms Druskininkuose švęsti asmenines šventes (gimtadienius, jubiliejus, krikštynas), kur padėsime jas kokybiškai suorganizuoti ir palikti neišdildomas emocijas kiekvienam svečiui;

 • jaukią terasą su vaizdu į K. Dineikos pėsčiųjų alėją ir sveikatingumo parką, į kurią jaukiam pasibuvimui kviečiame šiltuoju metų laikotarpiu;

 • temines vakarienės savaitgaliais ir gyvo garso koncertai.

Ruošiant patiekalus didelis dėmesys skiriamas sezoniškumui. Maisto produktai atkeliauja iš vietinių ūkių, nutolusių ne daugiau nei per 40 km. Desertus, tortus ir ledus gaminame patys (ypač rekomenduojame paragauti mūsų varškės ledų) ir, žinoma, kepame labai gardžią duoną, kurios visuomet galima įsigyti ir išsinešimui.

Kol Jūs mėgausitės laiku restorano vasaros terasoje, šalia restorano LABAI – lauko vaikų žaidimo aikštelėje – Jūsų mažieji galės pažaisti.

Ketvirtadieniais, penktadieniais ir šeštadieniais Jums skambės populiarios melodijos gitaros garsais, panirsite į išskirtinę kelionę fortepijonu per epochas, sielą glostys romantiški saksofono ar subtilūs arfos garsai, o gal Jus nuramins gražiausia muzika smuikui. Koks muzikinis vakaras vyks galite susipažinti čia

Restoranas LABAI dirba:
I-VII 8.00–23.00

Meniu gėrimų meniu Meniu vaikams BRUNCH MENIU

Restorano LABAI aprangos kodas – elegantiška laisvalaikio apranga.

  


Restorano LABAI Židinio salė

Šalia restorano LABAI esanti Židinio salė, kviečia Jus susiburti šeimoms ir ilgoms jų istorijoms. Pabūti romantiškoje aplinkoje, rusenant židinio liepsnai.

Ne truputį, ne trumpam, o ilgai ir labai. Restorano LABAI Židinio salėje:

 • naujais skoniais papildytas à la carte meniu;

 • puiki vieta mažoms kompanijoms švęsti šventes (gimtadienius, jubiliejus, krikštynas);

 • galimybė rengti uždarus vakarus nedidelėms grupėms;

 • įvairios degustacinės ir proginės vakarienės;

 • rami ir jauki vieta pavalgyti ar pabūti draugų kompanijoje viešbutyje negyvenantiems svečiams;

 • židinio liepsna, kuri užburia mintis.

MENIU GĖRIMŲ MENIU MENIU VAIKAMS BRUNCH MENIU

Restorano LABAI Židinio salė dirba:

I-VII 8.00–23.00

   


Švediško stalo pusryčiai ir vakarienė

Švediško stalo pusryčiai garsėja puikiu meniu, savitais, subtilaus skonio, tik šviežiai ruošiamais sveikos mitybos patiekalais, plačiu užkandžių ir valgių pasirinkimu bei gausybe šviežių daržovių, salotų, vaisių. Švediško stalo metu svečiams visuomet siūlomos restorano LABAI kepėjų šviežiai iškeptos originalių receptų bandelės, duona, saldumynai, sausainiai.

Pusryčiams – gausus vaisių stalas, o vakarienei - sveikuoliški desertai pagaminti LABAI restorano konditerijoje.

Sveikesni desertai gaminami nenaudojant hidrintų riebalų, pagal galimybes ribojame miltus ar pasirenkame sveikesnes jų alternatyvas, saldumą kuriame džiovintais ir šviežiais vaisiais, uogomis.

Švediško stalo pusryčiai:
I-V 8.00-10.00, VI-VII 8.00-11.00

Švediško stalo pusryčių kaina:
28 € / suaugusiam; 12 € / 4-8 metų vaikui; 16 € / 9-14 metų vaikui

Švediško stalo vakarienė:
I-IV, VII 18.00–20.00, V-VI 18.00–20.30

Švediško stalo vakarienės kaina:
29 € / suaugusiam; 14 € / 4-8 metų vaikui; 19 € / 9-14 metų vaikui

   


Grilio burtai vasaros terasoje LABAI (šiltuoju laikotarpiu)

SPA VILNIUS restorano LABAI burtininkai įveikė ugnies stichiją tam, kad iš aukščiausios kokybės mėsos ir daržovių pagamintų Jūsų, Poilsenybe, pasiilgtus grilio patiekalus. Viliojantys dūmo kvapai kviečia Jus į vasaros terasą, kur maistas skanaujamas ne tik stalo įrankiais, bet, pirmiausia, - akimis.

Terasos LABAI burtažodis – vasara: vėjas, šiaušiantis plaukus, pušynų kvapas, patogūs lauko krėslai, margaspalvės suknelės ir lengvi gyvai grojančios muzikos garsai. Nesvarbu, kas esi, po žiemos atgimusi Druskininkų gamta dosni kiekvienam – taip patogu ja grožėtis iš restorano terasos kartu su tais, kuriuos myli.

Jei kolekcionuojate saulėlydžius – pasidžiaukite besileidžiančios saulės spindulių ir pušynų teikiama ramybe, o jei naujus skonius – leiskite mūsų virtuvės burtininkams Jus nustebinti.

Kviečiame pasirinkti patiekalus iš mūsų meniu arba pasimėgauti kasdien vis naujais grill skoniais.

Savaitgaliais pasinerkite į nepakartojamą grill skonių fiestą restorano LABAI terasoje. Mėgaukitės vasarišku oru ramybe ir romantika dvelkiančioje restorano LABAI terasoje ir atraskite vasariškų grilio burtų skonius.

Mūsų virtuvės komanda atidžiai parinko kiekvieną ingredientą, kad sukurtų nepakartojamą skonio simfoniją, ir paruošė Jums net keturias grill savaitgalių temines fiestas: burgerių, šonkauliukų, jūros gėrybų ir žuvies bei sultingų kepsnių.

Leiskite grilio burtams Jus nustebinti ir pradėkite savo vasarišką skonių kelionę...

  


Pikniko krepšys Jūsų iškylai

Spontaniškas piknikas ar vėlyva viešnagė pas mus? Pagalvojome apie tai ir pasirūpinome detalėmis – paruošėme lengvų užkandžių rinkinį su pikantiškais sumuštiniais bei kitais šviežiais skanėstais, įskaitant vietinių ūkininkų gaminamą sūrį. Išvykai į gamtą turime tam pritaikytą pledą. Telieka užsisakyti šį pikniko krepšį ir pirmyn į gamtą lengvus planus įprasminant tobulomis ir įsimintinomis patirtimis!

Pikniko krepšio sudėtis 1–2 asmenims: kruasanas su kumpiu (filadelfijos sūris, Panevėžio filė, salotos lapas), kruasanas su sūriu (filadelfijos sūris, picarelos sūris, salotos lapas), ūkininkų sūris (100 g), figų džemas (70 g), parmos kumpis, mini mocarelos ir vynuoginių pomidorų vėrinukas (8 vnt.), agurkų juostelės (150 g), burokėlių humusas (80 g), juodos ir baltos duonos duoniukai (40 g), vaisiai (obuolys (2 vnt.), vynuogės (200 g), sausainiai (6 vnt.), mineralinis vanduo (330 ml, 2 vnt.)

Kaina 25 €