MES PILNAI ATSINAUJINOME!

Mes nuolat tobulėjame ir stengiamės užtikrinti aukščiausią paslaugų ir aptarnavimo kokybę, todėl pranešame, jog SPA VILNIUS Druskininkai viešbučio kambariai pilnai atnaujinti!

SPA VILNIUS dalyvauja World Luxury Spa Awards 2017

World Luxury Spa Awards 2017 – tai apdovanojimai suteikiantys pripažinimą, prabangias SPA paslaugas teikiančioms įmonėms.

Išskirtinė SPA VILNIUS naujiena!

Margaret Dabbs – lyderiai rankų ir pėdų priežiūros paslaugų bei produktų sektoriuje.

Sveikiname masažuotoją Tadą Stonkų!

2017 03 30 vyko II-asis  Atviras Taptautinis Estetinės kosmetologijos ir SPA estetikos čempionatas Kaliningrade, kuriame  SPA VILNIUS masažistas Tadas Stonkus iškovojo garbingą II vietą ir laimėjo sidabro taurę!

SPA VILNIUS jau laukia mažųjų savo klientų ATNAUJINTAME vaikų kambaryje!

Vaikų kambaryje rasite daug didesnę žaidimų erdvę, didelį žaidimų namelį su čiuožykla, pasaulio žemėlapį, kuriame kiekvienas galės pamatyti šalį į kurią svajoja nukeliauti.

ESPA harmonizuojantis masažas

Subalansuokite kūną ir sugrąžinkite harmoniją!

SPA VILNIUS Druskininkai ir vėl tarp geriausių!

Mes vieni iš penkių geriausių Lietuvos viešbučių įvertintų TripAdvisor „Traveller's Choice 2017“ (Keliautojų pasirinkimas 2017)!

SPA VILNIUS - Sveikatą puoselėjanti įmonė 2016!

SPA VILNIUS tapo viena iš nugalėtojų „Sveikatą puoselėjanti įmonė 2016“ bei laimėjo nominaciją „Už sveikatai palankios aplinkos kūrimą“.

Sveikiname SPA VILNIUS masažo meistrę Eriką!

XI Baltijos SPA čempionate 2016 laimėjusią pirmąją vietą.

VICHY galvos ir pėdų ritualas!

Greičiausias būdas atsipalaiduoti – visą kūną apgaubti šiluma, pamaloninti masažu ir atpalaiduojančiu vandens ritualu.

Baseino malonumai penktadieniais iki 23 val.!

Kviečiame pasimėgauti mineralinio vandens baseinu, sūkurine vonia, akmenų takeliu, cirkuliariniu dušu bei sauna, turkiška ir infraraudonųjų spindulių pirtimis.

Į SPA VILNIUS atkeliavo PACAS SELECTION kava!

PACAS SELECTION naudojamos tik sunokusios Pacas arabikos uogos, kurios atkeliauja iš Finca San Joaquin - vieno iš aštuoniolikos giminės valdomų ūkių, kuris driekiasi Santa Ana vulkano slėnyje. 

Kapitonų stalas

SPA VILNIUS restoranas kviečia asmenis, atvykusius atostogauti po vieną susipažinti su kitais žmonėmis atvykusiais pailsėti individualiai.

SPA VILNIUS teritorijoje – NERŪKOMA!

SPA VILNIUS siekia užtikrinti savo svečių bei darbuotojų sveikatingumą ir gerovę, ne tik padidinti Jūsų sveikatinimo efektyvumą ir komfortą, bet ir prisidėti prie aplinkosaugos mažinant oro užterštumą.