Čia nėra blogo oro! Karališkas poilsis su 15 % nuolaida! Plačiau

Vidaus tvarkos taisyklės

 1. UAB „Raminora“ yra asmens duomenų valdytojas, Jūsų pateikti asmens duomenys, gavus Jūsų sutikimą raštu, gali būti naudojami vidinės rinkodaros tikslais. Jūs turite teisę susipažinti su įmonės asmens duomenų valdymo politika ir taisyklėmis.

 2. Individualių svečių atvykimas į viešbutį nuo 15.00 val., išvykimas iki 12.00 val.

 3. Registruojantis prašome pateikti asmens tapatybės dokumentą.

 4. Visišką atsakomybę už viešbutyje gyvenančių vaikų iki 16 metų ir neįgalių asmenų sveikatą, saugumą, tinkamą elgesį, šių taisyklių laikymąsi visoje SPA VILNIUS teritorijoje prisiima tėvai arba lydintys pilnamečiai asmenys.

 5. Vaikai iki 16 m. ir neįgalūs asmenys į baseiną įleidžiami tik lydimi juos prižiūrinčių pilnamečių asmenų, kurie atsako už jų saugumą ir gyvybę. Jaunesniems nei 14 metų vaikams sportuoti treniruoklių salėje draudžiama. Vaikai nuo 14 iki 16 metų treniruoklių salėje gali sportuoti be tėvų, tačiau jų tėvai prisiima visą atsakomybę už savo vaikus, jų elgesį bei bet kokį jų sveikatos sužalojimą.

 6. Vaikų kambaryje galima leisti laiką ir nesant auklei. Rekomenduojame nepalikti vaikų vienų, be priežiūros. Tačiau jei nuspręsite palikti, Jūs asmeniškai prisiimsite atsakomybę už savo ir kitų vaikų saugumą bei galimą riziką sugadinti ar kitaip pažeisti vaikų kambario inventorių. 

 7. Maloniai prašome kortelę – raktą išvykstant grąžinti viešbučio administratorei. Pametus raktą į Jūsų sąskaitą įtrauksime rakto pagaminimo mokestį – 5 €.

 8. Jei naudojotės mini baru, maloniai prašome išsiregistruojant pateikti suvartotų gėrimų ir užkandžių sąrašą.

 9. SPA VILNIUS teritorija – nerūkymo zona (įskaitant kambarius ir balkonus). Maloniai prašome laikytis šios taisyklės: už papildomą kambario valymą spec. priemonėmis klientui taikomas 100 € mokestis. Atsižvelgiant ir į rūkančių svečių poreikius, konferencijų centre (II aukšte) įrengtas RŪKOMASIS.

 10. Dėl Jūsų pačių saugumo mes prašome, kad kambariuose nakvotų tik prisiregistravę asmenys.

 11. Informuojame, kad svečiai moka už visus faktiškai numeryje gyvenančius asmenis.

 12. Svečiui, iki 14.00 val. neatlaisvinus kambario ir neturint galimybės su juo susisiekti, arba kai svečias piktybiškai neatsiskaito už suteiktas paslaugas ir neatlaisvina kambario administracijos prašymu – administracija pasilieka teisę kambaryje esančius daiktus perkelti į viešbutyje saugomas patalpas.

 13. Svečiai su gyvūnais į viešbutį nepriimami.

 14. Jūsų pačių ramybei užtikrinti vertingus daiktus prašome palikti viešbučio saugykloje. Už nepriduotus į saugyklą daiktus viešbutis neatsako.

 15. Dėkojame, kad saugojate inventorių. Už padarytą žalą (įvertina viešbučio administracija) numatyta materialinė atsakomybė.

 16. Kambariai kasdien tvarkomi nuo 9.00 iki 16.00 val. ir klientui nesant kambaryje.

 17. Patalynė, rankšluosčiai ir chalatai keičiami kas 3 parą. Rankšluosčiai keičiami kasdien, jeigu Jūs juos paliksite ant vonios grindų.

 18. Jūsų pačių patogumui prašome Jūsų, pastebėjus technikos ar įrangos gedimus, pranešti viešbučio registratūrai ir trūkumai bus nedelsiant pašalinti.

 19. Prašome elektros prietaisus naudoti pagal paskirtį. Norėdami gauti prietaisų naudojimo instrukcijas arba pastebėjus gedimus, prašome kreiptis į registratūrą.

 20. Nuo 23.00 iki 6.00 val. viešbutyje – ramybės laikas. Prašome gerbti savo kaimynų poilsį. Jei Jums kas nors trukdo ilsėtis, praneškite viešbučio registratūrai tel. 900.

 21. Jūsų saugumui viešbučio bendro naudojimo patalpose įrengtos vaizdo stebėjimo kameros.

 22. Viešbutyje draudžiama dėvėti galvos apdangalus dengiančius visą veidą, veidas visada turi būti atviras ir matomas.

 23. Į SPA centrą galite patekti tiesiogiai iš 2-ojo viešbučio aukšto.

 24. Draudžiama eiti į SPA centrą su lauko avalyne.

 25. SPA centras yra atsipalaidavimo ir ramybės zona – todėl mobiliuosius telefonus prašome palikti kambaryje arba SPA centro registratūros saugykloje.

 26. Einant į treniruoklių salę, reikalinga sportinė apranga ir avalynė.

 27. Baseino ir pirčių komplekse prašome dėvėti vakarietiško stiliaus maudymosi kostiumą ir gumines šlepetes.

 28. Prašome SPA centro chalatų ir rankšluosčių neišsinešti iš SPA VILNIUS pastato. Jie yra pažymėti.

 29. Apsilankyti baseino ir pirčių komplekse su vaikais iki 14 metų galima nuo 10.00 iki 21.00 val.

 30. SPA centro procedūros rezervaciją galite atšaukti ne vėliau, nei likus 4 val. iki procedūros pradžios. Laiku neatvykus į procedūrą ir iš anksto nepranešus, pinigai negrąžinami. Už nepanaudotas, programose esančias paslaugas pinigai negrąžinami.