Poilsis 402* SPA su 15 % nuolaida! Plačiau

ofiSPA individualiam darbui

Darbas – ne vilkas, į mišką nepabėgs. Bet Jūs su savo darbu galite pabėgti į mišką kartu. Į Druskininkų pušynus arba Anykščių Šilelį. Kai visi skatina dirbti nuotoliniu būdu – čia SPA VILNIUS komanda padės Jums suderinti darbą ir poilsį. Jūsų laukia moderniam biurui prilygstanti darbo aplinka. Natūralaus mineralinio vandens versmės, pripildančios kūną trūkstamų mineralų. Sveikas ir labai skanus restorano maistas. Lieka tik parašyti kolegoms – kitą savaitę dirbsiu iš ofiSPA. Kas žino, gal kolegos prisijungs?..

Universalus Pareto principas arba 20/80 taisyklė, teigia, kad 20 % pastangų duoda 80 % rezultatų, o likę 80 % pastangų – tik 20 % rezultatų. Atlikite 20 % svarbiausių darbų, o tada rezervuokite darbo vietą ant masažo gulto.

Kai visi skatina dirbti nuotoliniu būdu, čia SPA VILNIUS komanda padės Jums suderinti darbą ir poilsį. Jūsų laukia moderniam biurui prilygstanti darbo aplinka, natūralaus mineralinio vandens versmės, pripildančios kūną trūkstamų mineralų, sveikas ir skanus restorano maistas. Lieka tik parašyti kolegoms – kitą savaitę dirbsime iš ofiSPA.

  


ofiSPA NAUDOS:

  • erdvė ramiam darbui be kasdieninės buities trikdžių;
  • efektyvus ir gilus SPA poilsis ir sveikatinimas;
  • pertrauka nuo namų ruošos, daugiau kokybiško laiko darbui ir atsipalaidavimui;
  • bendros patirtys ir tradicijos su kolegomis;
  • galimybė atvykti su šeima ir naudotis auklės paslaugomis.

  

ofispa ERDVĖS jūsų darbui 

ofiSPA SPA VILNIUS renginiai komandoms