Poilsis 402* SPA su 15 % nuolaida! Plačiau

Žiemos sodas

Geriausi pasaulyje dalykai gimsta iš meilės – SPA VILNIUS kviečia į Žiemos sodą „Semiramidė“,  įkvėptą vienos gražiausių visų laikų meilės legendų. Tai unikali visus metus žaliuojanti erdvė, kuri primena senovės Babilono kabančiuosius sodus.

SPA VILNIUS komanda padeda suderinti darbą ir poilsį. Žiemos sodo erdvė – svečių ofiSPA: čia įkurtos patogios darbo vietos individualiam darbui ir darbui mažomis grupėmis, erdvės vaizdo skambučiams. Esant poreikiui, konfidencialius pasitarimus lengva perkelti į vieną iš konferencijų salę. Tai idealios darbostogos.

Kurdami šią originalią SPA erdvę jėgas sujungė garsūs Lietuvos dailininkai Edita ir Gintautas Ačai ir keramikai Jūratė ir Česlovas Gudžiai. Kabantieji sodai (arba Semiramidės sodai) – tai vienas iš septynių pasaulio stebuklų, pastatyti senovės mieste Babilone. Pasak legendos, Babilono karaliaus žmona Semiramidė labai ilgėjosi savo gimtųjų namų Persijos kalnuose. Karalius nusprendė ją nudžiuginti sukurdamas garsiuosius Babilono sodus.  

Čia nuolat žaliuoja medžiai, žydi gėlės ir čiurlena fontanas. Oranžerija – tai gyvoji galerija, kurioje kiekvienas augalas pasakoja savo istoriją.  Žiemos sodo erdvė lengvai transformuojama: čia galima rengti įvairius pristatymus, apdovanojimus, degustacines vakarienes ir pan.

Kerinčiame Žiemos sode laikas sulėtėja. Rūpesčiai ištirpsta, o išorinio pasaulio bruzdesys išnyksta kaip tolimas prisiminimas. Tai tik įrodymas, kad mūsų – plieno ir betono – pasaulyje laukinės gamtos harmonija yra reikalinga kiekvienai širdžiai.

Žiemos sode, Jūsų kokybiškam darbui įrengtas ofiSPA - ergonomiškos erdvės tiek ramiam darbui tiek pokalbiams telefonu. 

Šis visada žydintis sodas – tai tikra grožio ir ramybės oazė, kiekvienam apsilankiusiam paliksianti pačius geriausius įspūdžius.