Karališkas ir išskirtinis poilsis su 15 % nuolaida! Plačiau

„Žaliojo rakto“ sertifikatas

Sveikiname! Jūs pasirinkote „žaliai“ apsistodami „Žaliojo rakto“ viešbutyje!

Padėkite mums ir toliau mažinti neigiamą poveikį aplinkai ir taupyti išteklius savo viešnagės metu laikydamiesi šių patarimų. Šie žingsneliai – labai paprasti Jums, tačiau darantys didelę teigiamą įtaką aplinkai!


Naudokite rankšluosčius ilgiau nei vieną dieną

Siekdami mažinti valymo priemonių, pakuočių, vandens ir energijos sąnaudas,  prašytume Jūsų naudoti rankšluosčius ilgiau nei vieną dieną. Jei norite naudotis rankšluosčius, pakabinkite juos. Jei norėtumėte juos pakeisti, palikite ant grindų.


Rūšiuokite atliekas

Rūšiuokite popieriaus, stiklo, plastiko atliekas, baterijas palikdami jas kambaryje ant stalo arba šalia šiukšliadėžės.


Gerkite vandenį iš maišytuvo

1 litras geriamojo vandens iš maišytuvo sukuria 1000-2000 kartų mažiau CO2 nei 1 litras geriamojo vandens išpilstyto į butelius. 


Naudokitės viešuoju transportu ar dviračiais

Jei tik įmanoma, naudokitės aplinkai draugišku transportu. Registratūros darbuotojai visada suteiks Jums informaciją apie viešojo transporto ir dviračių nuomos galimybes.


Pasidomėkite „žaliosiomis“ veiklomis

Visuomet galite registratūroje pasidomėti galbūt netoli viešbučio galima aplankyti gamtinius objektus, yra siūlomi žygiai pėsčiomis, dviračiais, bėgimo maršrutai ar kitos žaliosios veiklos.


Pasidalinkite savo nuomone apie viešbučio aplinkosauginę veiklą

Mes visada laukiame Jūsų nuomonių, minčių ir idėjų apie „Žaliuoju raktu“ sertifikuotų turizmo įstaigų ekologinę veiklą. Kviečiame apsilankyti Žaliojo rakto svetainėje www.greenkey.global/contact-us/ ir palikti savo atsiliepimą.