Vaikų žaidimų kambarys

Vaikų kambaryje rasite daug didesnę žaidimų erdvę beveik 60 kv.m. (ankščiau buvo 32,42 kv.m.), didelį žaidimų namelį su čiuožykla,  pasaulio žemėlapį, kuriame kiekvienas galės pamatyti šalį į kurią svajoja nukeliauti.

Atnaujintame vaikų kambaryje Jūsų laukia žaislų ir įvairiausių įtraukiančių žaidimų kupina erdvė, kurioje savo mažuosius galėsite palikti paslaugių ir profesionalių auklių priežiūrai. Tai yra puikus sprendimas tėvams, norintiems ne tik ramiai mėgautis SPA centro paslaugomis, bet ir suteikti įspūdžių savo vaikams. Vaikų kambaryje užsiėmimų ras ir patys mažiausieji, ir vyresnieji.

Mažieji galės džiaugtis jiems skirtu nameliu ir  čiuožykla. Lavinamieji filmukai, žaidimai, skirti tiems, kurie mėgsta mąstyti ir spręsti galvosūkius.

Vyresnieji galės rinktis įvairius stalo žaidimus: „Lego“ kaladėles, dėliones, mozaikas, konstruktorius, lėles, mašinas. Taip pat jie galės piešti, lipdyti, siuvinėti, skaityti knygas, lankstyti popierines figūras ir kt.

Paauglius sudomins kompiuteriniai žaidimai arba vaikų atostogų metu organizuojamos programos – linksma karaokė ir kėglių varžybos, įvairios smagios estafetės. Vaikai turės galimybę išbandyti savo jėgas populiarumo visame pasaulyje sulaukusiame žaidime „Nintendo Wii“, valdomame žmogaus judesiais ir propaguojančiame aktyvų žaidimo stilių. Žaidimų rinkinį sudaro specialiai atrinktos, į paplūdimio sporto stovyklą nukeliančios, veiklos – tokios sporto šakos, kaip tenisas, plaukimas vandens motociklu, fechtavimasis ar krepšinis. Kartu su išradingomis prižiūrėtojomis, naujais draugais, daugybe žaislų ir užsiėmimų Jūsų procedūrų laikas vaikams neprailgs.

Nintendo Wii

Norintys turiningai praleisti laiką turės galimybę išbandyti savo jėgas populiarumo visame pasaulyje sulaukusiame žaidime „Nintendo Wii“. Žaidimas valdomas žmogaus judesiais ir propaguoja aktyvų žaidimo stilių. Jo metu televizoriaus ekrane bus tiksliai atkartoti net menkiausi kūno judesiai ir leis dar labiau įsijausti į žaidimus.

Rinkinį sudaro specialiai atrinkti ir į paplūdimio sporto stovyklą nukeliantys žaidimai. Šiame rinkinyje yra tokios sporto šakos kaip tenisas, plaukimas vandens motociklu, fechtavimas ar krepšinis.

Savaitgaliais visi vaikai turi galimybę mankštintis ir žaisti kartu su kineziterapeutu.

Šalia viešbučio esančioje vaikų žaidimų aikštelėje, gryname ore, vaikai gali suptis specialiai jiems pritaikytose supynėse, čiuožinėti nuo čiuožyklos, suktis ir laipioti po jiems skirtą namelį.

Darbo laikas
I-IV     10-13
V, VI   10-13; 13.30-19
VII      10-13; 13.30-16

Tėvų ir vaikų žaidimų erdvė - be papildomo mokesčio.

Vaikų žaidimų kambario kainos