Poilsis 402* SPA su -15 % nuolaida! Plačiau

SPA Boutique

Mėnesio pasiūlymai

SPA Boutique parduotuvė, įsikūrusi SPA VILNIUS Druskininkai, yra unikali – ji pristato aukščiausios kokybės prabangią SPA kosmetiką iš viso pasaulio ir kruopščiai atrinktus Lietuvos mados, aksesuarų ir juvelyrikos talentų kūrinius.

Svečiai, įsigiję SPA VILNIUS atstovaujamos kosmetikos, gali mėgautis SPA patirtimi savo namuose. O kartu – ir rūpintis savo kūno grožiu ir sveikata.  Daugelis klientų, išbandžiusių SPA procedūrų veiksmingumą, patikusią kosmetiką nori naudoti kasdien.

Pirmoji emocija, kylanti atėjus į itin estetišką ir jaukią parduotuvę, – „aš noriu visko“.

Ir nenuostabu – SPA Boutique Druskininkai specialistai ilgai rinkosi, kokie pasauliniai bei Lietuvos mados industrijos ženklai labiausiai tinka Jūsų Poilsenybei.

Tad čia galite įsigyti bene labiausiai vertinamų Lietuvos dizainerių – Agnės Kuzmickaitės ir Ramunės Piekautaitės – sukurtų drabužių ir aksesuarų.

„Kristi Andress“ duetas kviečia švęsti gyvenimą kasdien: prekės ženklo DNR sudaro nesenstančios klasikinės formos, jungiamos su romantišku lengvumu ir žaismingomis detalėmis.

„Robi Agnes“ vilioja susisupti į stilingus megztinius iš aukščiausios kokybės itališkų siūlų, o „Kašmyro namai“ siūlo subtilias kolekcijas iš kašmyro.

Rūbų derinius papildo unikalių formų ir dizaino „Gauros“ juvelyriniai dirbiniai iš gėlavandenių perlų ir „Cinamonn“ aksesuarai: grandinėlės, segės, apyrankės, auskarai.

Parduotuvėje yra ir staigmenų – klientai ypač mėgsta lauktuvėms parvežti SPA VILNIUS restorane kepamos duonos su ypač tyru aliejumi „Casas de Hualdo“.

SPA Boutique pristato aukščiausios kokybės, inovatyvią ir moksliniais tyrimais pagrįstą kosmetiką, kurią Lietuvoje galite įsigyti tik SPA VILNIUS.

Nesvarbu, ar SPA, ar namuose, kruopščiai sukurti produktai padės puoselėti gražią odą ir jaustis kaip galima geriau kiekvieną dieną.


ESPA

ESPA – kiekvienas produktas yra meistriškai pagamintas, kad suteiktų ESPA jutiminę patirtį per nuostabius aromaterapijos mišinius ir unikalias receptūros tekstūras. Būtent ESPA kosmetiką kambariuose naudoja ir SPA VILNIUS viešbučiuose apsistoję svečiai. Sukurta Jungtinėje Karalystėje.

ESPA vadovaujasi holistine filosofija, rūpinasi visapusiška gerove, sutelkdami dėmesį į natūraliai veiksmingų odos priežiūros produktų, teikiančių rezultatus, kuriuos galite pamatyti ir jausti, kūrimą. ESPA profesionaliai sukomponuoti produktai yra ne tik gražūs naudoti, turintys prabangią tekstūrą ir nuotaiką gerinančius aromatus, bet ir saugo ilgalaikę odos sveikatą ir grožį.

ESPA produktai, kuriuos jau pamilo viso pasaulio klientai, sudėtyje yra unikalių augalų ekstraktų, jūrinių aktyviųjų medžiagų ir eterinių aliejų derinių, kad būtų sukurti veiksmingiausi natūralūs produktai.

ESPA biochemikai kruopščiai atrenka ir distiliuoja aukščiausios kokybės, gryniausius gamtos komponentus, kad sukurtų produktus, kurie harmoningai veiktų sveiką odą.

Kiekvienas produktas yra meistriškai pagamintas, kad suteiktų ESPA jutiminę patirtį per nuostabius aromaterapijos mišinius ir unikalias receptūros tekstūras. Mūsų tikslas yra padėti Jums atrodyti ir jaustis kuo geriau kiekvieną dieną, siūlant natūralius produktus gražiai odai ir atnaujintą vidinės ramybės pojūtį.

ESPA ekspertai visame pasaulyje atlieka procedūras geriausiuose SPA ir odos priežiūros centruose. Įgytos žinios specialistams suteikia galimybę kiekvienam klientui sukurti personalizuotą, individualią odos priežiūros programą, pateikti tik jam aktualias rekomendacijas.

ESPA veido priežiūros procedūros ESPA kūno priežiūros procedūros

  


Cholley®

Cholley® – tai vienas inovatyviausių Šveicarijos odos priežiūros priemonių gamintojų ir prekių ženklų, kuris specializuojasi aukštos kokybės odos priežiūros produktų ir senėjimą stabdančios kosmetikos gamyboje.

Cholley® kompanija ir produktai:

 • nuolat vykdo nepriklausomus mokslinius tyrimus;
 • pritaiko pažangiausias technologijas: Phyto stem cells, IC-RAMP®
 • kuria išskirtines produktų sudėtis nuosavoje laboratorijoje išskirtinai tik CHOLLEY, kur išgauna unikalias formules ir kvapus;
 • įrodyti ilgalaikiai ir iš karto pastebimi rezultatai, patvirtinti nepriklausomose laboratorijose;
 • 100 % aukščiausios kokybės produktų iš Šveicarijos garantija;
 • tvari pakuotė;
 • bendradarbiauja su Šveicarijos universitetais, akademiniais centrais ir gyvybės mokslų pramone;
 • tapo pripažintu ir aukštai įvertintu ligoninių ir estetinės medicinos klinikų partneriu, kur ypatingai aktualus greitas pooperacinis randų gijimas;

Cholley® produktuose nėra:

 • ftalatų;
 • parabenų;
 • formaldehido;
 • tolueno;
 • sintetinių dažiklių.

Cholley® Bioregene linijos priemonės skirtos sausai, jautriai, dehidratuotai, kuperozinei veido ir kūno odai.

Priemonių sudėtyje yra polipeptidų, amino rūgščių, drėkinančių medžiagų, vitaminų bei mineralų, kurie gerina odos oksigenaciją bei aktyvina regeneraciją, turi antioksidacinį poveikį. Priemonės maitina, drėkina, lygina stangrina ir apsaugo Jūsų odą.

Cholley® veido priežiūros procedūros

  


QMS Medicosmetics

QMS Medicosmetics – mokslas, o ne stebuklai – prabangi kosmetika iš chirurgo rankų (Vokietija).

Jei susėstumėte valandėlei pasikalbėti su patyrusiu gydytoju, dirbančiu estetinės ir kosmetinės chirurgijos srityje – juk pasitikėtumėte jo grožio patarimais, ar ne?...

Šiandien viskas paprasčiau – SPA VILNIUS pristato prabangios kosmetikos prekės ženklą QMS Medicosmetics, kurį sukūrė Dr. Med. Erich Shulte, karjerą pradėjęs rekonstrukcinės plastinės chirurgijos srityje, o vėliau veiklą tęsęs estetikos ir kosmetinės chirurgijos srityje Vokietijoje.

Chirurgas, mokslo daktaras susidūrė su iššūkiu – jis žinojo, kaip atkurti veido formą, tačiau oda likdavo randuota ir pažeista. Todėl pradėjo mokslinius tyrimus, pirmiausia ieškodamas priemonių, gerinančių pooperacinių randų gijimą.

„Odos priežiūros mokslo pažanga man yra daugiau nei aistra – tai mano gyvenimo darbas“, – taip savo gyvenimo misiją apibūdina Dr. Med. Erichas Schulte.

Mokslinių tyrimų metu jis atrado, kad į odą įvedus kolageno ir hialurono rūgšties, sustiprėja odos regeneracija ir pagerėja odos elastingumas bei išvaizda.

„Mokslas, o ne stebuklai“, – tapo QMS Medicosmetics šūkiu ir veiklos vizija.

QMS Medicosmetics kolageno produktų sudėtyje yra aukščiausios kokybės galvijų kolageno, kad būtų pasiekta geriausių rezultatų, nes galvijų kolageno molekulinė struktūra yra artimiausia žmogaus odos kolageno struktūrai (priešingai, nei kiti grožio industrijoje dažnai naudojami kolagenai).

Klinikiniais tyrimai įrodyta, kad (reguliariai naudojant) ši kosmetika:

 • mažina raukšles;
 • stiprina odos elastingumą ir stangrumą;
 • drėkina odą, skatina hidrataciją;
 • padeda išsaugoti jaunystę.

Dr. Med. Erichas Schulte kuria pažangią kosmetiką intelektualiai moteriai, kuri supranta, kad per grožį ji gali atskleisti ir sustiprinti savo asmenybę.

QMS Medicosmetics veido priežiūros procedūros

  


Forlle‘d

Forlle‘d – geriausia, kokią galime Jums pasiūlyti, kosmetika iš Tekančios Saulės šalies. Šie grožio produktai kuriami pasitelkiant nanotechnologijas, taip siekiama pagerinti odos imunitetą, pristatyti kompleksinius sprendimus tam, kad oda būtų sveika, švytinti, spindinti.

Skaisti ir gaivi veido oda – tarsi ką tik prasiskleidęs sakuros žiedas.

Puoselėjami ir iš kartos į kartą perduodami magiški moteriškumo ritualai, papildyti nanotechnologijų išradimais.

Forlle’d – geriausia, kokią galime Jums pasiūlyti, kosmetika iš Tekančios Saulės šalies. Japonija yra neatsiejama nuo technologijų pažangos įvairiose srityse, tad ir šie grožio produktai kuriami pasitelkiant nanotechnologijas, taip siekiama pagerinti odos imunitetą, pristatyti kompleksinius sprendimus tam, kad oda būtų sveika, švytinti, spindinti.

Mokslininkai Forlle’d laboratorijoje sukūrė hialurono rūgštį su itin mažomis, unikaliomis 5 nm (nanometrų) dydžio molekulėmis. Dėka jų aktyvūs kosmetikos ingredientai prasiskverbia pro odos apsauginį barjerą ir pasiekia giliuosius odos sluoksnius. Tai visų produktų bazinis ingredientas.

Palyginimui, tradicinės hiaulurono rūgšties molekulės yra nuo 3000 nm iki 200 000 nm, dėl šios priežasties, jos negali prasiskverbti pro epidermio ląsteles. Forlle’d laboratorija yra šių mokslinių tyrimų pradininkė, o jų rezultatai yra saugomi patentų. Unikalūs mažos molekulinės masės komponentai ir jų deriniai atkuria ir jaunina odą ląstelių lygyje be injekcijų. Specialios formulės garantuoja neįtikėtinus, aiškiai matomus rezultatus, nes atkurtos odos funkcijos užtikrina sveiką odą.

Kita patentuota Forlle’d technologija – mažos molekulinės masės platina. Tai galingas antioksidantas, švelniai veikiantis odoje. Žinomi antioksidantai, kaip Q fermentai Q10, polifenolis ar vitaminas C, gali pašalinti tik kelis tipus aktyviojo deguonies. Platina gali detoksikuoti visų tipų aktyvųjį deguonį. Tai reiškia, kas platina pašalina visus laisvųjų radikalų tipus.

Taip pat Forlle’d patentuotas jonizuotų mineralų kompleksas formuoja naują požiūrį į subalansuotą odos mineralinę pusiausvyrą, ypač kalcio ir magnio įsisavinimą odoje.

Forlle’d kosmetikos privalumai:

 • išskirtinė, nanotechnologijomis pagrįsta odos priežiūra;
 • apsauga nuo chronologinio ir foto-senėjimo (t. y. priešlaikinio odos senėjimo);
 • odos funkcijų ir struktūros atstatymas;
 • veikia giliausiuose odos sluoksniuose;
 • tinka visų tipų odai.

Remdamiesi aukščiausios klasės japonų technologijomis ir giliu moksliniu požiūriu, mes pristatome išsamų ir technologiškai novatorišką produktų asortimentą odos profesionalams ir jų klientams.

Šiuo metu Forlle‘d yra atstovaujama pirmaujančiose klinikose, salonuose ir SPA centruose daugiau nei 40 šalių.

Forlle‘d veido prožiūros procedūros

  


Margaret Dabbs

Margaret Dabbs – pasaulyje pripažintas prekės ženklas, kuris specializuojasi kuriant  patikimus, efektyvius pėdų ir rankų priežiūros produktus. Margaret Dabbs London – pasaulyje pripažintas prekės ženklas, kuris specializuojasi kuriant tiek patikimus, efektyvius pėdų ir rankų priežiūros produktus, tiek ilgalaikį veiksmingumą užtikrinančias procedūras vyrams ir moterims.

Filosofija labai paprasta – Jūsų rankos, pėdos ir kojos yra labai svarbios bendrai Jūsų išvaizdai bei visapusiškai gerovei, tad mes joms atiduodame pagarbą, kurios Jūs ir jos trokštate.

Patyrę manikiūro ir pedikiūro specialistai, kurie perduoda neprilygstamą patirtį efektyviam, ilgalaikiam senėjančios rankų ir pėdų odos puoselėjimui.

Margaret Dabbs kosmetikos produktai yra pirmasis bei patikrintas grožio receptas rankoms ir pėdoms. Jais prekiauja tik aukščiausios kokybės ir patikimiausi pasaulyje mažmeninės prekybos atstovai, o SPA specialistai atlieka rankų ir nagų puoselėjimo procedūras prabangiausiuose viešbučiuose ir SPA visame pasaulyje. Šis inovatyvus ir unikalus grožio bei sveikatos rankoms ir pėdoms derinys nutiesia tiltą grožio, prabangos ir efektyvumo rinkoje tarp dabarties ir praeities, kurią sukaupė rankų ir pėdų grožio ekspertai.

Margaret Dabbs yra pasišventusi darbui – rankų ir pėdų puoselėjimui.

Margaret Dabbs kūno priežiūros procedūros Margaret Dabbs manikiūras ir pedikiūras

  

+370 685 42759 | spaboutique@spavilnius.lt | K. Dineikos g. 1, Druskininkai