Poilsis 402* SPA su 15 % nuolaida! Plačiau

Jūsų uždaroms šventėms

Jei švęsti, tai švęsti LABAI

Druskininkuose Jūsų šventes kviečiame švęsti SPA VILNIUS erdvėse.

Gimtadieniai, krikštynos, įmonių vakarienės, banketai, furšetai, kokteilių vakarėliai, prezentacijos, uždari vakarai ir kitos uždaros šventės – mūsų draugiškas kolektyvas pasirūpins bet kurios fiestos organizavimu ir suderins visas detales. Atsižvelgiant į individualius reikalavimus, Jūsų šventei galime pasiūlyti šias erdves:

Restoranas LABAI – elegancija bei ramybe dvelkianti vieta kviečia ilgiems, lėtiems pasisėdėjimams ragaujant mūsų svečių jau pamėgtus patiekalus ar naujus skonius. Skambant jaukiems pokalbiams, galima užsižiūrėti į vaizdą už lango. Šiltuoju metų laiku restoranas išsiplečia į aromatingais grilio patiekalais viliojančią terasą, kur gamta – ranka pasiekiama.

Restorane LABAI vietų skaičius: banketo stiliumi – 150, furšeto – 300 asmenų.

  

Restorano LABAI Židinio salėje gyvos liepsnos rusenimas vėsiais rudens ir žiemos vakarais jaukiai praturtins širdis šildančias istorijas ir gražiausių emocijų kolekcijas. O pavasarį ar vasarą čia rasite ramybę ir privatumą. Stilinga su romantikos prieskoniu aplinka – tobula vieta mažesnių grupių privačiam laikui drauge.

Restorano LABAI Židinio salėje vietų skaičius – banketo stiliumi – 30, furšeto – 40 asmenų.

  

Restorano LABAI Cibus salė idealiai tinka privatiems pobūviams šeimos ir artimų draugų rate ar draugiškame kolektyve. Šventinę nuotaiką kuria ne tik išskirtinis interjeras, bet ir gurmaniški patiekalai. Pasirūpinsime detalėmis, kad galėtumėte daugiau laiko skirti buvimui kartu. 

Restorano LABAI Cibus salėje vietų skaičius – banketo stiliumi – 60, furšeto – 80 asmenų.

  

Boulingas LABAI tiks dinamiškam pobūviui ir laisvam bendravimui su azarto priemaišomis. Mes pasirūpinsime vakaro programa su vedančiuoju ir užkandžiais bei gėrimais, o Jūs tiesiog mėgausitės turiningu laiku ir gera kompanija. Boulingo LABAI bare kartu su vasaros terasa, egzotiškajame po vandeniu dingusiame mieste, yra 70 sėdimų vietų. Šią erdvę galima paprastai transformuoti į puikiausią koncerto ar smagaus vakarėlio salę.

Boulinge LABAI vietų skaičius: banketo stiliumi – 80, furšeto – 200.

  

Konferencijų centre gali tilpti iki 500 žmonių. Aštuonios skirtingų dydžių moderniai įrengtos salės su gera akustika turi visą reikiamą aparatūrą. Senovės civilizacijų įkvėpti interjerai atrodo itin stilingai ir kurią ypatingą aurą.

Puikiam vakarėliui būtina ne tik patogi vieta, bet ir geras maistas – juo pasirūpins mūsų virtuvės meistrai. Kurdami, gamindami ir puošdami patiekalus, didelis dėmesys čia skiriamas sezoniškumui ir vietinių ūkių produkcijai.  

Esame pasiruošę ne tik sukurti prabanga dvelkiančią atmosferą, bet ir išpildyti Jūsų norus bei pageidavimus, kad šventė būtų tikrai ypatinga, o geriausi įspūdžiai dar ilgai išliktų prisiminimuose. O jei visą tai suderintumėte su sveikatingumo procedūromis visiškam atsipalaidavimui bei harmonijai?..

  


Rezervacijas priimame:

+370 313 51454 | sales@spavilnius.lt