Čia nėra blogo oro! Birželio mėn. – karališkas poilsis su 20 % nuolaida! Plačiau

ES projektai

Holistiniu požiūriu paremtų paslaugų dizaino diegimas ir viešinimas

Jau 17 metų UAB „Raminora“, naudojant SPA VILNIUS Druskininkai prekinį ženklą, yra populiarus sveikatos gerinimo centras su mineralinio vandens procedūromis, gydomosiomis programomis, teikiantis turizmo paslaugas (apgyvendinimo paslaugos) 4 žvaigždučių viešbutyje. Šis SPA centras yra įsikūręs Druskininkų – seniausio ir didžiausio Lietuvos kurorto, esančio ant Nemuno kranto – centre. 

Šio projekto apimtyje planuojamos novatoriškų sprendimų ir inovacijų įdiegimas, kuris leis dar labiau pagerinti teikiamų paslaugų kokybę ir kliento poreikių išpildymą. Planuojami originalūs paslaugų dizaino ir rinkodaros inovacijų sprendimai užtikrins įmonės paslaugų kokybę ir padės galimus pagrindus įmonės plėtrai efektyviai teikiant paslaugas skirtingoms klientų grupėms. Planuojami rinkodaros sprendimai leis klientams ir visuomenei susipažinti su įdiegtomis naujovėmis ir skatins jomis pasinaudoti.

Vykdomas projektas padės užtikrinti, kad paslaugos būtų teikiamos atsižvelgus ir įvertinus kliento lūkesčius bei pilnai išpildytų kliento poreikius. Naudojantis dizaino mąstysenos metodologija UAB „Raminora“ ketina pasiūlyti naują paslaugą – darbo diena SPA Vilnius Druskininkai – kuri bus teikiama pagal naujai sudarytą paslaugos teikimo dizainą. Pakeistose ir pritaikytose konferencinėse erdvėse viešbutyje bus suteiktos galimybės trumpalaikiam arba ilgalaikiam darbui nuotoliniu būdu. Pagrindinis tikslas ­– sudaryti paslaugos teikimo schemą, kuri atsižvelgtų į visus atsiradusius galutinio vartotojo poreikius efektyviam nuotoliniam darbui ir leistų teikti paslaugą efektyviai naujai tikslinei vartotojų grupei (įvairiems verslo ar individualiems klientams).

Kuriant ir diegiant antrosios paslaugos dizainą planuojama perkurti poilsinių paslaugų teikimo schemą ir iš esmės pakeisti iki šiol buvusį viešbučio „kliento kelią“, sudarant inovatyvų paslaugos dizaino sprendimą, kuris užtikrintų labiau individualizuotą, saugią ir į klientą nukreiptą paslaugą. Projekto veiklos ir planuojami įdiegti bei atnaujinti paslaugos dizainai buvo pasirinkti remiantis klientų atsiliepimais ir esamos situacijos analize.

Projektui skirtas finansavimas – 68 737,50 Eur.
Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2022-12-31.
Projekto numeris: 13.1.1-LVPA-K-861-01-0596.

Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo. Finansuojama kaip Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.


Inovatyvių e.komercijos savitarnos sprendimų diegimas

Planuojamu įdiegti bei integruoti savitarnos sprendiniu bus užtikrinta saugi ir greita klientų viešnagės pradžia ir pabaiga, nes diegiamas sprendimas bus kompleksinis. Įdiegti funkcionalumai suteiks viešbučiui galimybę sukurti bekontakčius įsiregistravimo, išsiregistravimo ir apmokėjimo metodus klientams. 

Tai užtikrins sklandžią ir malonią patirtį klientams vertinantiems savo laiką ir ramybę. Įmonei tai leis susitelkti į personalizuotą paslaugą kiekvienam klientui ir gauti visą informaciją apie kliento viešnagės poreikius. Tai taip pat leis išvengti eilių registratūroje („butelio kaklelio“) klientų įsiregistravimo ir išsiregistravimo metu. 

Papildoma savitarnos programa suteiks viską, ko reikia viešbučiui, kad užtikrintų saugią ir patogią mobiliųjų svečių kelionę su mobilia registracija, išsiregistravimu ir bus visiškai integruota su viešbučio paslaugų valdymo programa, kas leis svečiams naudojantis savo telefonu užsisakyti norimas paslaugas bei atlikti mokėjimą. 

Siekiant užtikrinti efektyvesnį elektroninės prekybos platformos išnaudojimą bus suprogramuoti papildomi savitarnos sprendiniai, kurie leis klientams stebėti ir pakeisti savo užsakytų paslaugų statusą arba atlikti modifikacijas papildant savo užsakymų krepšelį paskutiniame pirkimo žingsnyje.

Projekto metu bus perkama programinė įranga, elektroninės platformos sprendimo modernizavimo diegimo darbai ir išteklių valdymo sistemos integracijos su el. parduotuve paslaugos. Projekto rezultate bus atnaujinta, modernizuota, optimizuota ir įdiegta inovatyvaus dizaino, patogaus naudojimo klientų savitarnos elektroninės prekybos platforma – el. parduotuvė, kurios sprendimai bus integruoti su įmonės išteklių valdymo sistemomis, kad būtų galimybė operatyviai reguliuoti ir organizuoti pardavimo ir gamybos procesų gerinimą.

Projektui skirtas finansavimas – 48.321 Eur.
Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2022-11-21.
Projekto numeris: 13.1.1-LVPA-K-860-01-0989.

Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo. Finansuojama kaip Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.