Poilsis 402* SPA su 15 % nuolaida! Plačiau

Apie SPA VILNIUS Druskininkai

Ypatingai aukštos kokybės SPA procedūros, dar neatrasti skoniai ir, žinoma, dėmesys Jums!

Sveikiname! Jūs pasirinkote „žaliai“ apsistodami „Žaliojo rakto“ viešbutyje! SPA VILNIUS yra tvarus verslas - apdovanotas „Žaliojo rakto“ sertifikatu. Plačiau

SPA VILNIUS Druskininkai – tai sveikatos gerinimo centras su mineralinio vandens procedūromis, gydomosiomis programomis, 4+ žvaigždučių SPA viešbutis (190 kambarių), restoranas ir SPA baras su lauko terasa LABAI, boulingas LABAI (6 boulingo takeliai, biliardas, pulas, kavinė su lauko terasa), žiemos sodas bei modernus konferencijų centras (iki 500 asmenų) su ofiSPA nuotolinio darbo erdvėmis, vaikų žaidimų kambarys su profesionalia aukle. Ir visa tai – po vienu stogu.

SPA VILNIUS Druskininkai savo profesionalumu, ištobulintomis procedūromis bei nepriekaištingu atidumu klientų poreikiams pelnė pripažinimą ne tik Lietuvos, bet ir tarptautiniu mastu. Dešimtys apdovanojimų specialistams ir SPA – tai tik dalis svarbiausių įvertinimų. Ne ką mažiau svarbūs bei skatinantys tobulėti yra ir mūsų klientų atsiliepimai.

SPA yra įsikūręs Druskininkų – seniausio ir didžiausio Lietuvos kurorto, esančio ant Nemuno kranto – centre. Dėl šią vietą supančių pušynų ir ežerų, klimatas čia visada švelnus ir šiltas, oras – grynas bei vienas švariausių Europoje. Čia iki šiol yra išsaugotos senosios kurortų gydymo tradicijos: procedūros su mineraliniu vandeniu, gydomuoju purvu, kineziterapija ir vertikalios vonios.

Didžiausias SPA VILNIUS Druskininkai turtas – šalia esantis mineralinio vandens „Sveikata“ šaltinis, išgaunamas iš 307 m gylio SPA VILNIUS artezinio gręžinio, iš kurio tiesiai į sveikatos centrą yra tiekiamas aukštos mineralizacijos vanduo.

Kviečiame pasimėgauti kokybišku poilsiu gamtos apsuptyje, maloniomis sveikatinimosi procedūromis bei dėmesingu mūsų specialistų aptarnavimu.


Viešbutis

Aštuonių aukštų 4+ žvaigždučių SPA viešbutyje moderniai įrengti 190 numerių, kuriame vienu metu gali gyventi 520 svečių. Daugelis viešbučio kambarių skirti šeimoms su vaikais, todėl galėsite pasimėgauti ne tik individualiomis SPA procedūromis, tačiau ir atostogomis su šeima.

mini dvivietis (24) standartinis dvivietis (1 lova) (45) standartinis dvivietis (2 lovos) (19)

dvivietis be balkono (7) dvivietis su terasa (13) Mini liuksas be balkono (3) mini liuksas su balkonu (9)

Studija be balkono su panoraminiais langais (7) studija be balkono (1) studija su balkonu (12)

Liuksas (31) liuksas su terasa (2) liuksas be balkono (4)

Šeimos apartamentai (3) šeimo apartamentai su terasa (1)

Apartamentai (7) apartamentai su terasa (1)

Visuose kambariuose: skaitmeninė TV, tiesioginė telefono linija, bevielis internetas, mini baras, elektrinis virdulys, vyno taurės, puodeliai. Kambaryje ant lovos – Jums skirtas chalatas ir šlepetės.

Vonios kambaryje – ESPA Bergamot & Jasmine šampūnas, ESPA Bergamot & Jasmine plaukų kondicionierius, ESPA Bergamot & Jasmine kūno prausiklis, ESPA Bergamot & Jasmine Body Lotion kūno losjonas, ESPA Bergamot & Jasmine rankų prausiklis , rankšluosčiai, plaukų džiovintuvas, rankšluosčių džiovintuvas.

Visiems gyvenantiems SPA VILNIUS viešbutyje – be papildomo mokesčio:

 • neribotas apsilankymas mineralinio vandens baseino ir pirčių komplekse;
 • neribotas apsilankymas treniruoklių salėje;
 • natūralaus mineralinio vandens „Sveikata“ gėrimas, biuvetėje tiesiai iš mūsų gręžinio;
 • bevielis internetas;
 • automobilių stovėjimo aikštelė;
 • elektromobilio įkrovimas;
 • chalatas ir šlepetės kambaryje;
 • švediško stalo pusryčiai;
 • muzikiniai vakarai.


Visoje SPA VILNIUS teritorijoje – NERŪKOMA!

Visoje SPA VILNIUS teritorijoje (įskaitant kambarius, balkonus ir terasas) – NERŪKOMA.

Maloniai prašome laikytis šios taisyklės: už papildomą kambario valymą po rūkymo specialiomis, tabako kvapą neutralizuojančiomis, priemonėmis klientui taikomas 100 € mokestis.

SPA VILNIUS siekia užtikrinti savo svečių bei darbuotojų sveikatingumą ir gerovę, todėl didžiuojasi, jog yra vienas iš pirmųjų viešbučių ir SPA centrų Lietuvoje, ėmęsis nerūkymo iniciatyvos, kuria siekiama ne tik padidinti Jūsų sveikatinimo efektyvumą ir komfortą, bet ir prisidėti prie aplinkosaugos mažinant oro užterštumą. Šiame gamtos prieglobstyje padėsime Jums žengti pirmuosius žingsnius geresnės savijautos bei stipresnės sveikatos link. Jūsų patogumo, malonaus poilsio bei vaikų gerovės labui, kviečiame prisijungti prie šio SPA VILNIUS socialinės atsakomybės inicijavimo projekto.

Įvairiais tyrimais medikai įrodė, kad rūkymas yra nepaprastai žalingas žmogaus organizmui, rūkymo populiarumas mažėja tiek Europoje, tiek JAV – rūkymas yra nesuderinama su psichologinį bei fizinį sveikatingumą skatinančia SPA VILNIUS veikla.

Nikotinas, chemikalas, dėl kurio smegenyse atsiranda priklausomybė, smegenis pasiekia per 8 sekundes, jis padidina dopamino kiekį smegenyse ir sukelia malonumo ir euforijos jausmą. Šiuo metu daugelis gydytojų tvirtina, kad psichologinė priklausomybė nuo nikotino yra lygiavertė kokaino ar heroino sukeliamai priklausomybei, nors pastarosios medžiagos smegenis pasiekia keliomis sekundėmis lėčiau. 

Tad, jei rūkai ir atėjai į SPA VILNIUS rūkomąjį, mes kviečiame mesti sau iššūkį – surūkyti paskutinę gyvenime cigaretę.

Atsipalaiduok nerūkydamas – vietoj cigaretės mes galime pasiūlyti specialiai Jums parinktų procedūrų, kurios mažina raumenyse susikaupusią įtampą, šalina emocinį nuovargį. Turime ir specialias SPA ir sveikatą gerinančias programas. Meskite rūkyti ir pirmą kartą pajuskite, kaip išties kvepia Druskininkų pušynai... Ir kokia skonių įvairovė mūsų restorane LABAI... Ar masažo metu patirti kūno lengvumą ir šviežumą...

Atsižvelgiant į rūkančių svečių poreikius, konferencijų centre (II aukšte) įrengtas RŪKOMASIS.


Elektromobilių įkrovimas

SPA VILNIUS - socialiai atsakinga įmonė, prisidedanti prie oro taršos mažinimo, todėl Druskininkuose šalia viešbučio įrengė elektromobilių krovimo stotelę.

SPA VILNIUS įrengta CityCharge Double Mode 3 viešoji įkrovimo stotelė. CityCharge D įkrovimo stotelė klasifikuojama kaip vidutinio greitumo IEC62196 Mode 3 standarto, galint krauti du automobilius vienu metu 22 kW galingumu. Pagal įvado galingumą stotelė gali būti silpnesnė 2 x 11 kW. CityCharge D gamyba vykdoma naudojant aukščiausios kokybės medžiagas. Antivandalinis korpusas pagamintas iš ekstrūduotų, CNC staklėmis apdirbtų, galvaniškai padengtų aliuminio dalių. Aukščiausios kokybės elektronika su integruota klimato kontrole leidžia eksploatuoti įkrovimo stotelę ekstremaliomis klimato sąlygomis.


SPA VILNIUS teikiama tik „Žalia lietuviška energija“

„Pasikinkęs jauną vėją...“ – dar 1922 metais rašė poetas Kazys Binkis – žmonės nuo seno ieškojo būdų, kaip savo naudai įdarbinti gamtos jėgas.

Saulė, vėjas, vanduo ne tik teikia jėgų mūsų kūnui ir atgaivina sielą, bet ir gali teikti elektros energiją mūsų namams ar verslui.

SPA VILNIUS Druskininkuose teikiama tik „Žalia lietuviška energija“ – elektros energija, pagaminta iš atsinaujinančių energijos šaltinių.

 • Kodėl? Nes mes mylime ir tausojame gamtą. Atsinaujinantys gamtos ištekliai – tai saulės, vėjo, vandens, geoterminė, biomasės energija – jų atsiradimą ir atsinaujinimą sąlygoja natūralūs gamtos procesai. Šių išteklių naudojimas energijos gamybai yra palankus aplinkai ir prisideda prie klimato kaitos stabilizavimo.
 • Kodėl? Nes mes mylime Lietuvą. Atsinaujinančių energijos išteklių naudojimas mažina šalies priklausomybę nuo importuojamo kuro, iš šalies neišvežami pinigai, kurie būtų sumokėti už importuojamą iškastinį kurą. Šiuo savo žingsniu prisidedame prie pažangios Lietuvos verslo bendruomenės plėtros.
 • Kodėl? Nes mūsų ir Jūsų – mūsų klientų – vertybės sutampa. Visi turime išmokti gyventi sparčiai besikeičiančiame pasaulyje, kur gyventojų skaičius vis didėja, o ištekliai yra riboti. Todėl inovacijos įgauna ypatingą reikšmę.

SPA VILNIUS geriamasis vanduo be plastiko!

SPA VILNIUS sako „NE“ plastikiniams vandens buteliukams ir puodeliams!

SPA viešbutyje nesiūlome ir neparduodame geriamojo vandens plastikiniuose buteliuose, indeliuose ar puodeliuose.

Šį ilgalaikį tvaraus verslo projektą galėjome pradėti dėl unikalios partnerystės, užmegztos rengiantis tvarumo renginiui.

Ar žinojote, kad:

 • vienam plastikiniam vandens buteliukui pagaminti sunaudojama 3 kartus daugiau vandens negu jo yra tame buteliuke;
 • tik 1 iš 5 plastikinių butelių pasaulyje yra perdirbamas ir pakartotinai panaudojamas;
 • apytikslė plastikinių butelių suirimo trukmė yra 450 metų;
 • plastikinių butelių kamšteliai patenką į penkių mirtinai pavojingų atliekų, aptinkamų vandenynuose, sąrašą;
 • kasmet plastikiniams buteliams pagaminti sunaudojama 17 milijonų barelių naftos produktų;
 • gerdami vandenį be plastiko, darome savo aplinką ir pasaulį švaresnį!

Tausokite gamtą, atsinešdami savo gertuvę!

Prisidėkite prie aplinkos išsaugojimo sporto metu naudojantis savo asmenine gertuve, taip mažinant vienkartinių puodelių naudojimą. Jūsų asmeninė gertuvė ne tik ekologiškas sprendimas, bet ir puikus būdas parodyti, kad esate atsakingas sporto entuziastas. Asmeninę gertuvę galite įsigyti ir SPA Boutique (prie SPA registratūros).