Čia nėra blogo oro! Karališkas poilsis su 15 % nuolaida! Plačiau

SPA VILNIUS masažo meistrai – Tarptautiniame masažo čempionate

Lietuvoje įvyko Tarptautinis Baltijos masažo čempionatas, kuriame SPA VILNIUS meistras Aleksandras Zubkevič laimėjo bronzos medalį už Havajų įkvėptą autorinį masažą.

„Tarptautinis Baltijos masažo čempionatas 2023“ yra ne tik prestižinis konkursas, pritraukiantis daugiausiai dalyvių regione, bet ir galimybė pasisemti naujų žinių, patirties, įkvėpimo veiklai; susitikti su savo srities specialistais, gauti reikšmingų veiklai kontaktų.

Šį masažo čempionatą globoja IMS (Tarptautinė masažo asociacija), teisėjauja autoritetinga jungtinė tarptautinė teisėjų komisija iš 10 šalių. Kartu su aukščiausio lygio specialistais šiemet konkurse teisėjavo ir SPA VILNIUS masažo meistras Tadas Stonkus, praeityje ne kartą dalyvavęs konkursuose ir čempionatuose, kur yra laimėjęs prizines vietas: Italijoje vykusiame Tarptautiniame atvirame masažo čempionate „SPA Talent 2017“, atlikęs ESPA harmonizuojantį masažą laimėjo I-ąją vietą, o II-ame Atvirame Tarptautiniame Estetinės kosmetologijos ir SPA estetikos čempionate Tadas iškovojo II vietą.

Vidiniame SPA VILNIUS masažuotojų čempionate, Tadas pelnė žiūrovų simpatijas ir tapo ESPA treneriu – tik patys geriausi masažo meistrai iš viso pasaulio gali prisijungti prie tarptautinio ESPA trenerių tinklo. Tadas Stonkus sukūrė savo autorinį giluminį viso kūno audinių ir sąnarių masažą, kuris jau pavergė SPA VILNIUS klientų širdis.

Bronzos medalį sumedžiojęs Aleksandras Zubkevič čempionate atliko „Sportinį LOMI LOMIׅ“ masažą. Pasak jo, profesionalų laisvojo stiliaus rungtyje itin svarbu improvizuoti. Ruošdamasis čempionatui Aleksandras atrado iš Havajų kilusią LOMI LOMI techniką – naudojami ilgi, nenutrūkstantys dilbių ir rankų plaštakų judesiai, kurie sukuria švelnaus bangavimo įspūdį. Ne veltui ši technika dar vadinama „šokančiomis rankomis“ – dėl ritmiškų judesių susidaro įspūdis, kad vienu metu dirba daug rankų. Bronza įvertintą masažą sudaro trijų stilių – švediško, sportinio ir LOMI LOMI – elementai. Tai puikus pasirinkimas žmonėms, kurie nori masažo ir tempimų vienu metu. Beje, 2022 metais  Aleksandras buvo įvertintas kaip klientų mylimiausias SPA VILNIUS masažuotojas.

Tarptautiniame Baltijos masažo čempionate SPA VILNIUS atstovavo dar du dalyviai: Benita Bartoševičienė ir Vaclovas Mockūnas. Jie nuo kovo 1 dienos oficialiai tapo SPA VILNIUS meistrais – tai reiškia, kad šiems specialistams suteikiamas aukščiausias meistriškumo lygis. SPA VILNIUS meistrai – mūsų vizitinė kortelė – ne tik aukščiausiu lygiu atlieka paslaugas, sulaukia itin palankaus klientų vertinimo, aktyviai domisi SPA naujovėmis, bet ir dalijasi sukaupta patirtimi su jaunaisiais masažo specialistais, juos moko ir ugdo.

Kosmetologė–masažo meistrė Benita Bartoševičienė sukūrė autorinį veido, galvos ir pėdų masažą „Vidinė ramybė“.  „Kaip bent akimirkai sustabdyti bėgantį ir visur skubantį miesto žmogų?..“, – tokį iššūkį sau iškėlė Dienos SPA Vilniuje dirbanti meistrė. Švelnus akių masažas leidžia pailsėti nuo kompiuterio ekrano pavargusioms akims. Pečių juostos masažas padeda pasiekti tą karališką atsipalaidavimo būseną „tarp žemės ir dangaus“. O pėdų masažas, bergamotės eteriniai aliejai ir varpelių garsai atgaivina ir suteikia energijos. Tai – tik keletas elementų, kurie dovanoja vidinę ramybę miesto žmogui.

SPA VILNIUS masažo meistras Vaclovas Morkūnas sukūrė vaikams skirtą autorinį masažą „Grikių terapija“. „Šio masažo metu vaikai gali patirti karališką atsipalaidavimą, kurį SPA patiria jų tėvai, ir pasijusti labiau suaugę“, – sako autorius. Šiai procedūrai naudojami ESPA aromaterapiniai nugaros, klasikinio ir pėdų masažo judesiai. Grikių maišeliai – kaip šilumos terapijos ir streso malšinimo priemonė – ypač naudingi nerimą jaučiantiems vaikams. Tarptautinę darnumo tendenciją atitinka tai, kad masažo metu naudojami grikiai – natūralios medžiagos, kurios nekenkia gamtai.

Šių metų čempionate daugiausiai dėmesio buvo skiriama tokioms globaliai svarbioms temoms, kaip taika, sveikata ir motinystė. Be to, čempionatas rėmė dalyvius iš Ukrainos.