Jūsų poilsiui - aukščiausias COVID-19 saugumo standartas. Plačiau
 

Masažas „Saulės sonata“

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Po valgio
Trukmė : 30app.min.

Kada paskutinį kartą jautėte, kad Jūsų pečių ir nugaros srityje tarsi drugeliai skraido, o kūnas jei galėtų, tai skirstų? Tai nuostabus potyris, aplankantis specialaus masažo metu, kuomet palepinate save ir nusimetate rūpesčių bei streso naštą. Įvairios baimės, nerimas ir kasdieninis tempas įsuka visus, o ypač miestų gyventojus ir sukausto pečius tarsi nepajudinami šarvai.

Masažas Saulės sonata yra sukurtas iš meilės ir noro padėti pajusti, kad gyvenimas yra šviesus bei nuostabus, kuomet kūno nekausto įsitempę raumenys ir niūrios emocijos. Šis unikalus metodas, apjungiantis efektyviausias masažo technikas, yra parengtas mūsų SPA meistrės.

Terapijos metu veikiami biologiškai aktyvūs taškai, atsakingi už baimės ir nerimo emocijas.  Tad, jei stresas yra Jūsų dažnas palydovas, pasakykite jam „sudie“ ir leiskite masažo meistrui harmonizuoti Jūsų mintis. Juk kūnas ir protas yra viena sistema, jeigu vienas įsitempęs, kitas paseka jo pavyzdžiu ir taip susidaro uždaras ratas. Leiskite sau iš jo išeiti.

Masažo „Saulės sonata“ eiga ir poveikis:

  • Susipažinę su terapijos eiga ir patogiai atsigulę ant masažinio stalo, galėsite mėgautis pamažu atslūgstančia įtampa. Masažo meistras raminančiai ir tikslingai veiks specialius taškus pėdose bei kojose, o švelnus prisilietimas nutrauks visą dieną netylančias mintis. Palengva užplūs vidinė tyla ir palaima.
  • Ritmingas nugaros masažas išvaduos pečius iš kaustančių „šarvų“, suaktyvins kraujotaką ir padės normalizuotis įprastiems organizmo procesams, kuriuos trikdo nerimas ir sėdimas darbas ar pernelyg intensyvus fizinis krūvis.
  • Terapijos eigoje nebus pamirštos ir Jūsų akys, jas meistras palepins ramunėlių nuoviro kompresu. Tokiu būdu atsipalaiduos regos nervai, kurie nuolat patiria nemenką krūvį, kurį pajaučiame akių, galvos nuovargiu bei skausmu.
  • Šis autentiškas masažas ramina ir harmonizuoja emocinę pusiausvyrą, šalina nugaros ir pečių raumenų įtampas bei grąžina gerą nuotaiką. Parodykite savo kūnui, kad jį mylite bei puoselėjate ir susigrąžinkite prarastą energiją.

„Saulės sonata“ masažo teikiama nauda:

  • „Atrakina“ pečių juostą ir nugaros raumenis;
  • „Išlaisvina“ pavargusias rankas ir atpalaiduoja akis;
  •  Atstatyto dvasios ir kūno pusiausvyrą;
  • Sugrąžina džiaugsmą ir nudažo pasaulį naujomis spalvomis.

Rekomendacijos: nelaukite kol pečių nuovargis išaugs į rimtesnius negalavimus, pasirūpinkite savimi laiku ir pasitarkite su masažo meistru dėl kurso trukmės ar terapijos periodiško kartojimo.

! Dėmesio: Procedūrų kainos galioja, procedūrą paskyrus SPA VILNIUS gydytojui. Neturint gydytojo paskyrimo, paslaugos papildomai apmokestinamos 21% PVM.
Atsiliepimai

“Jau rekomendavau Jūsų paslaugas savo bendradarbiams ir draugams. Esu sužavėta Jūsų komandos profesionalumu ir Druskininkų miesto grožiu.”

Aušrinė

“Yra nerealus jausmas, kai atvyksti į SPA VILNIUS ir matai tuos pačius darbuotojus registratūroje, restorane, bare, tas pačias masažuotojas jau kelinti metai. Tai parodo, kad darbuotojai vertinami bei atvirkščiai - jie labai vertina darbą SPA VILNIUS. Tai taip pat parodo, kad vertinami ir klientai. Nuoširdžiausi linkėjimai ir sėkmės visam SPA VILNIUS kolektyvui!!!!!”

Jurgita

“Šaunuoliai - didžiuojuosi tuo, kad mano šalyje yra tokių nuostabių vietų ir tokių darbui atsidavusių žmonių!”

Miglė

“Linkiu ir toliau išlikti iškiliausiu SPA visoje Rytų Europoje ir rūpintis klientais taip pat atidžiai kaip tai darote dabar!”

Monika Skuodytė

“Dar kartą nuoširdžiai dėkoju už puikų laiką, praleistą Jūsų SPA. Viskas buvo aukščiausiame lygyje –pradedant rezervacija ir baigiant išsiregistravimu.”

Arvydas

“Labai esu dėkinga visam aptarnaujančiam personalui už malonumus ir komfortą. Sekmės visam kolektyvui.”

Edita

“Vaikų kambario darbuotoja - nuostabi moteris, labai šilta, kompetetinga, maloni. Vaikai ją myli.”

Edita

“Norėtume padėkoti visam kolektyvui už visą puikų darbą. Ir už tai, kad likome begalo nustebinti ir netikėtai pasveikinti gimtadienių proga :)) Buvo labai netikėta ir smagu. Ačiū. :)”

Viktorija

“SPA centras ir kambariai labai patiko. Maistas įvairus, labai skanus ir šviežias, platus patiekalų pasirinkimas ir suaugusiam, ir vaikui. Būtinai jus rekomenduosim, nuostabus poilsis.”

Alena

“Jūs man esate komandinio darbo pavyzdys. Kokie namų šeimininkai - tokie ir pavaldiniai. Sveikinu - visada gera pas jus sugrįžti.”

Ernesta Ažuolė Bajor

“Aptarnavimas aukščiausio lygio. Buvome tikrai labai nustebinti. Visi draugiški, šypsenos veiduose, palydėjo, maloniai bendravo. Likite tokie, kokie esate šiuo metu. Mes išvykstame laimingi ir su noru grįžti dar kartelį.”

Erika

“Viskas buvo tiesiog nuostabu. Aplinka ir darbuotojai tik ir vilioja grįžti atgal. Labai tikimės jog tai taps lapkričio tradicija. Ačiū visam personalui!”

Valdonė ir Tomas

“Darbuotojų aptarnavimo kultūrą vertiname labai gerai. Dėkojame už dėmesį gimtadienio proga. Buvome labai pamaloninti. Didžiuojamės, kad ir Lietuvos aptarnaujantis personalas gali būti dėmesingas, mandagus, paslaugus.”

Laima ir Petras

“Super! Geriausia kada nors matyta aptarnavimo kultūra ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje!”

Agnietė

“Viskas buvo puiku! Aptarnavimo draugiškumas nesuvaidintas, natūralus. Labai malonus visoje aplinkoje tvyrantis aromatas.”

Jūratė V.

“Aptarnavimas buvo fantastiškas, kolektyvas labai draugiškas, malonus, paslaugus. Esu labai patenkinta visomis procedūromis ir kambariu, kuris buvo švarus, jaukus ir patogus.”

Marija K.

“Tokio malonaus, paslaugaus aptarnaujančio personalo, tiek viešbučio, tiek SPA registratūroje ir ne tik, kituose Lietuvos panašaus pobūdžio viešbučiuose nesu sutikus. Buvau šiame viešbutyje pirmą kartą, nes vis nebūdavo vietų, dabar suprantu, kodėl, norint čia pakliūti, reik planuoti iš anksto. Ačiū, dar grįšiu. Dėkui daktarei Olgai už stebuklą.”

“- ačiū, kad rodote mums išskirtinį, nuoširdų dėmesį. Jaučiamės ypatingi ir grįžtame čia vėl ir vėl! - esate puiki komanda! Su dideliu rūpesčiu ir nuoširdumu apglėbiate kiekvieną atvykusį, poilsis,nors ir trumpas - jėgos atstatytos Jūsú dėka! -SPA VILNIUS jau ne pirmus metus mūsų vienintelė vieta, kur apsistojame atvykę į Druskininkus, tikimės ir toliau tokie išliksite, nes ir karantino metu sugebate teikti maksimaliai kokybiškas paslaugas. Ačiū už puikų šeimos poilsį!”

Susijusios procedūros