Jūsų poilsiui - aukščiausias COVID-19 saugumo standartas. Plačiau
 

Masažas „Gintaro keliu“

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Po valgio
Trukmė : 60min.

Ar norėtumėte patirti ypatingą gydomąjį atsipalaidavimo poveikį? Autentiška, neturinti analogų terapija, sujungianti muziką, masažą ir gintaro gydomąsias savybes, leis kūnui atgauti energiją, harmonizuos Jūsų vidinį pasaulį ir suteiks vis stiprėjantį lengvumo bei laimės pojūtį. Padėkite sau patirti gyvenimo palaimą iš naujo.

Masažas yra atliekamas natūraliais gintaro luitais. Galbūt jau teko girdėti apie šio organinės kilmės mineralo gydomąsias savybes? Gintaras jau seniai naudojamas kosmetikos priemonėse, įvairiuose SPA ritualuose, nes turi išskirtinių gydomųjų savybių. Masažo metu, išsiskyrusi gintaro rūgštis, per odos poras patenka į giluminius sluoksnius ir ima aktyvinti medžiagų apykaitą, skatina detoksikaciją bei regeneracinius procesus.

Tikslingai parinkta muzika švelniai atpalaiduos kūną ir nervų sistemą nuo kasdienybės įtampų bei padės pamiršti problemas, o po procedūros tarsi naujomis akimis pažvelgti į pasaulį.

Procedūros eiga ir gydomasis poveikis:

  • Susipažinę su fiziologiniu procedūros poveikiu, įsitaisysite ant masažinio stalo ir, apkloti šilta linine paklode, pamažu galėsite pasinerti į malonaus atsipalaidavimo sūkurį. Masažuotojas specialių gintaro akmenų pagalba atpalaiduos įsitempusius kojų raumenis, vėliau gintariniu masažuokliu atliks limfodrenažinį masažą.
  • Gydomuoju gintariniu aliejumi ištepus nugarą švelniais, tikslingais judesiais gintaro akmenuku bus išmasažuoti visi nugarinės dalies raumenys. Nuo pečių ir stuburo tarsi nuslinks slėgusi rūpesčių bei emocijų našta.
  • Terapijos metu taikomos masažo technikos suaktyvins regeneruojamuosius ir detoksikacinius procesus, padės organizmui atsistatyti po aktyvios veiklos, streso, ne itin tinkamos mitybos ar kitų įpročių.
  • Šis autentiškas masažas gintaro ir kitų gydomųjų priemonių dėka stimuliuoja biologiškai aktyvius taškus, pašalina fizinę ir emocinę įtampą, stabdo ląstelių oksidaciją ir skatina jų regeneraciją.

Inovatyviaus masažo „Gintaro keliu“ nauda:

  • stiprina ir aktyvina vidaus organų veiklą;
  • skatina imuninės sistemos veiklą ir veikia priešuždegimiškai;
  • aktyvina limfotaką ir detoksikacijos procesus;
  • harmonizuoja nervų sistemos veiklą ir šalina įtampas.

Išduosime paslaptį: jeigu norite patirti dvigubą naudą, sustiprinkite terapijos poveikį pozityviu nusiteikimu ir ypatinga vaizduotės galia.

Rekomenduojama: procedūras atlikti 5 – 6 iš eilės kasdien arba kas antrą dieną.

! Dėmesio: Procedūrų kainos galioja, procedūrą paskyrus SPA VILNIUS gydytojui. Neturint gydytojo paskyrimo, paslaugos papildomai apmokestinamos 21% PVM.
Atsiliepimai

“Jau rekomendavau Jūsų paslaugas savo bendradarbiams ir draugams. Esu sužavėta Jūsų komandos profesionalumu ir Druskininkų miesto grožiu.”

Aušrinė

“Yra nerealus jausmas, kai atvyksti į SPA VILNIUS ir matai tuos pačius darbuotojus registratūroje, restorane, bare, tas pačias masažuotojas jau kelinti metai. Tai parodo, kad darbuotojai vertinami bei atvirkščiai - jie labai vertina darbą SPA VILNIUS. Tai taip pat parodo, kad vertinami ir klientai. Nuoširdžiausi linkėjimai ir sėkmės visam SPA VILNIUS kolektyvui!!!!!”

Jurgita

“Šaunuoliai - didžiuojuosi tuo, kad mano šalyje yra tokių nuostabių vietų ir tokių darbui atsidavusių žmonių!”

Miglė

“Linkiu ir toliau išlikti iškiliausiu SPA visoje Rytų Europoje ir rūpintis klientais taip pat atidžiai kaip tai darote dabar!”

Monika Skuodytė

“Dar kartą nuoširdžiai dėkoju už puikų laiką, praleistą Jūsų SPA. Viskas buvo aukščiausiame lygyje –pradedant rezervacija ir baigiant išsiregistravimu.”

Arvydas

“Labai esu dėkinga visam aptarnaujančiam personalui už malonumus ir komfortą. Sekmės visam kolektyvui.”

Edita

“Vaikų kambario darbuotoja - nuostabi moteris, labai šilta, kompetetinga, maloni. Vaikai ją myli.”

Edita

“Norėtume padėkoti visam kolektyvui už visą puikų darbą. Ir už tai, kad likome begalo nustebinti ir netikėtai pasveikinti gimtadienių proga :)) Buvo labai netikėta ir smagu. Ačiū. :)”

Viktorija

“SPA centras ir kambariai labai patiko. Maistas įvairus, labai skanus ir šviežias, platus patiekalų pasirinkimas ir suaugusiam, ir vaikui. Būtinai jus rekomenduosim, nuostabus poilsis.”

Alena

“Jūs man esate komandinio darbo pavyzdys. Kokie namų šeimininkai - tokie ir pavaldiniai. Sveikinu - visada gera pas jus sugrįžti.”

Ernesta Ažuolė Bajor

“Aptarnavimas aukščiausio lygio. Buvome tikrai labai nustebinti. Visi draugiški, šypsenos veiduose, palydėjo, maloniai bendravo. Likite tokie, kokie esate šiuo metu. Mes išvykstame laimingi ir su noru grįžti dar kartelį.”

Erika

“Viskas buvo tiesiog nuostabu. Aplinka ir darbuotojai tik ir vilioja grįžti atgal. Labai tikimės jog tai taps lapkričio tradicija. Ačiū visam personalui!”

Valdonė ir Tomas

“Darbuotojų aptarnavimo kultūrą vertiname labai gerai. Dėkojame už dėmesį gimtadienio proga. Buvome labai pamaloninti. Didžiuojamės, kad ir Lietuvos aptarnaujantis personalas gali būti dėmesingas, mandagus, paslaugus.”

Laima ir Petras

“Super! Geriausia kada nors matyta aptarnavimo kultūra ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje!”

Agnietė

“Viskas buvo puiku! Aptarnavimo draugiškumas nesuvaidintas, natūralus. Labai malonus visoje aplinkoje tvyrantis aromatas.”

Jūratė V.

“Aptarnavimas buvo fantastiškas, kolektyvas labai draugiškas, malonus, paslaugus. Esu labai patenkinta visomis procedūromis ir kambariu, kuris buvo švarus, jaukus ir patogus.”

Marija K.

“Tokio malonaus, paslaugaus aptarnaujančio personalo, tiek viešbučio, tiek SPA registratūroje ir ne tik, kituose Lietuvos panašaus pobūdžio viešbučiuose nesu sutikus. Buvau šiame viešbutyje pirmą kartą, nes vis nebūdavo vietų, dabar suprantu, kodėl, norint čia pakliūti, reik planuoti iš anksto. Ačiū, dar grįšiu. Dėkui daktarei Olgai už stebuklą.”

“- ačiū, kad rodote mums išskirtinį, nuoširdų dėmesį. Jaučiamės ypatingi ir grįžtame čia vėl ir vėl! - esate puiki komanda! Su dideliu rūpesčiu ir nuoširdumu apglėbiate kiekvieną atvykusį, poilsis,nors ir trumpas - jėgos atstatytos Jūsú dėka! -SPA VILNIUS jau ne pirmus metus mūsų vienintelė vieta, kur apsistojame atvykę į Druskininkus, tikimės ir toliau tokie išliksite, nes ir karantino metu sugebate teikti maksimaliai kokybiškas paslaugas. Ačiū už puikų šeimos poilsį!”

Susijusios procedūros