Karališkas poilsis su 15 % nuolaida! Plačiau

Jazz masažas pas meistrą

Procedūra netinkama:
Vaikams
Trukmė : 60min.

Šis masažas – tarsi geras džiazas. Niekada nesikartojantis ir klausytoją džiuginantis vis nauju skambesiu. Tad 60 minučių nuostabaus „skambėjimo“, pritaikyto išskirtinai Jūsų poreikiams, atgaivins kūną ir išlaisvins sielą iš stingulio.

JAZZ masažo technika paremta tuo, kad kiekvieno seanso metu ji būna skirtinga. Šios procedūros esmė – individualiai parinktas masažo intensyvumas. Meistras, pasitaręs su klientu, kiekvieną kartą pasirenka vis skirtingą judesių seką, tuo metu įvardintoms problemoms spręsti. Todėl prieš kiekvieną seansą Jums reikės pasikonsultuoti su masažo meistru ir išsiaiškinti, kokios terapijos šį kartą pageidaujate:

  • Sumažinti nervinę įtampą;
  • Atstatyti energetinį balansą;
  • Sustiprinti organizmą;
  • Padidinti darbingumą;
  • Atsipalaiduoti ir pailsėti.

JAZZ masažas yra įvairiapusis, tad jo teikiama nauda priklauso nuo tos akimirkos, Jūsų poreikio bei savijautos. Visa tai išsiaiškinsite atvykę į masažo kabinetą. Išsakykite meistrui savo lūkesčius, atsipalaiduokite ir atsiduokite patyrusioms rankoms.

! Dėmesio: Procedūrų kainos galioja, procedūrą paskyrus SPA VILNIUS gydytojui. Neturint gydytojo paskyrimo, paslaugos papildomai apmokestinamos 21 % PVM.

Susijusios procedūros