Čia nėra blogo oro! Birželio mėn. – karališkas poilsis su 20 % nuolaida! Plačiau

SPA vonios ritualas su jūros druska

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Po valgio
Trukmė : 25min.

SPA ritualai – Jūsų grožiui, sveikatai ir sielos ramybei

Pavargote nuo kasdienės rutinos? Trokštate ištrūkti atostogų į egzotišką salą? O gal tiesiog svajojate apie ramybės ir atsipalaidavimo akimirką? Visa tai Jums gali padovanoti SPA VILNIUS grožio ir sveikatingumo centras. Atvykite pas mus ir pasilepinkite trimis skirtingais vonios SPA ritualais – ramybe alsuojančiu „Jazminas ir levanda“, švytėjimo suteikiančiu „Ananasas ir kokosas“ bei harmonizuojančiu „Persikas ir vanilė“.

SPA VILNIUS meistrai rekomenduoja rinktis Jus labiausiai viliojantį aromatą, kurį Jūs pasirinksite vietoje prieš pat procedūrą iš Jums pateiktų 3 kvapų variantų:

  • Raminantis vonios ritualas „Jazminas ir levanda“. Jazminų organinis eterinis aliejus giliai drėkina, ramina ir jaunina odą, o levandų aliejus minkština bei skatina jos atsinaujinimą. Procedūra tinka visiems odos tipams taip pat ir jautriai bei išsausėjusiai odai. 

  • Švytėjimo suteikiantis vonios ritualas „Ananasas ir kokosas“. Ananaso ekstraktas, praturtintas vitaminais ir antioksidantais, ramina odą ir mažina jos uždegiminius procesus. Kokoso riešuto ekstraktas stiprina ir saugo odos barjerines funkcijas, kurios ypač svarbios palaikant natūralią jos drėgmę ir skaistumą. 

  • Harmonizuojantis vonios ritualas „Persikas ir vanilė“. Persiko vaisių ekstrakte esantys vitaminai, mineralai ir svarbios riebalinės rūgštys sulaiko odos drėgmę bei didina jos elastingumą, o aktyvūs antioksidantai apsaugo odą nuo žalingo aplinkos poveikio. Vanilės ekstrakte esantis vitaminas B mažina jautrumą, padeda atsistatyti pažeistai odai ir skatina gijimą. Saldus vanilės aromatas ramina ir leidžia pasijusti nerūpestingai.

Procedūrą sudaro:

  • Aromatinga SPA vonia;

  • Kaklą, pečių juostą ir pėdas atpalaiduojanti terapija. 

Tad jei klausiate, ar įmanoma per kelias akimirkas nukeliauti į tolimą atogrąžų salą, su vandenyno skalaujamais balto smėlio paplūdimiais? Mes atsakome: -„Taip, įmanoma!”

! Dėmesio: Procedūrų kainos galioja, procedūrą paskyrus SPA VILNIUS gydytojui. Neturint gydytojo paskyrimo, paslaugos papildomai apmokestinamos 21 % PVM.

Susijusios procedūros