Poilsis 402* SPA su 15 % nuolaida! Plačiau

Mineralinė vonia vaikams „Obuoliukas“

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Po valgio
Trukmė : 15min.

Visos mamos žino, kaip mažieji mėgsta maudytis. Kokie maloniai nuvargę ir atsipalaidavę jie būna po laiko, praleisto vandenyje. Vanduo ne tik pašalina nešvarumus nuo odos paviršiaus. Jis taip pat nuplauna blogas nuotaikas, piktus „ožiukus“ ir kitokius nesklandumus. Taip išsišvarinus maistas tampa skanesnis, juokas nuoširdesnis, o miego metu kamavę košmarai persigandę bėga tolyn.

Vonia gali būti skirta ne tik švarai ar pramogoms, bet ir sveikatai stiprinti. Mūsų paruošta mineralinė vonia “Obuoliukas” tikrai sužavės Jūsų mažuosius. O kam gi nepatinka obuoliai? Jie ne tik skanūs, bet dar ir pilni visokių augančiam organizmui naudingų medžiagų. Tai mineralinės geležies, mangano, kalio, natrio ir kalcio druskos, vitaminai. Pasipliuškenus tokioje mineralizuotoje ir vitaminizuotoje kvapnių obuolių aromatais putojančioje vonioje, vaiko odelė taps pamaitinta ir dar labiau sušvelnės. Mineralinės vonios nauda organizmui tuo tikrai nesibaigia:

  • Atsipalaiduoja raumenys;
  • Pagerėja širdies veikla;
  • Kvėpavimas darosi lengvesnis;
  • Traukiasi peršalimo simptomai ir ligos;
  • Gerėja virškinimas;
  • Stiprėja imuninė sistema.

Po tokių atpalaiduojančių, kvepiančių ir sveikatą stiprinančių maudynių galėsite drąsiai pasakyti “Ate, ate!” visokiems neaiškiems skauduliukams, įtampai, prastam miegui ir peršalimui. Stiprinkime savo vaikų sveikatą natūraliomis ir smagiomis priemonėmis.

Dėl procedūrų kiekio ir jų dažnumo pasitarkite su savo šeimos gydytoju ar mūsų specialistais.

! Dėmesio: Procedūrų kainos galioja, procedūrą paskyrus SPA VILNIUS gydytojui. Neturint gydytojo paskyrimo, paslaugos papildomai apmokestinamos 21 % PVM.

Susijusios procedūros