Poilsis 402* SPA su 15 % nuolaida! Plačiau

Mineralinė inhaliacija su propoliu vaikams

Procedūra netinkama:
Po valgio
Trukmė : 10min.

Inhaliacijos yra nuo seno žinoma gydanti bei sveikatinanti priemonė. Ypatingai jos veiksmingos gydant peršalimo bei kvėpavimo takų susirgimus. Šios terapijos poveikis gana greitas, nes vandens garai kartu su veikliosiomis medžiagomis, patenka iškart į kvėpavimo takus. Kadangi jos beveik nepakliūva nei į virškinimo, nei į kraujotakos sistemą, nepasireiškia joks šalutinis poveikis.

Ši mineralinė inhaliacija vaikams yra papildyta propoliu. Propolis - vienas stipriausių žinomų natūralių antibiotikų. Ši lipni masė, kuria bitės užglaisto tarpus savo aviliuose, kad išvengtų skersvėjų bei apsisaugotų nuo išorinės drėgmės, turi tikrai unikalių gydomųjų savybių, vertinamų nuo Antikos laikų:

  • Veikia priešuždegimiškai;
  • Efektyviai malšina skausmus (vaikams ypač nemalonūs gerklės skausmai);
  • Naikina daugelį bakterijų, virusų ir grybelių;
  • Stimuliuoja imuninę sistemą;
  • Dezinfekuoja burnos gleivinę ir kvėpavimo takų sieneles;
  • Atstato pažeistus audinius;
  • Spartina burnos išopėjimų ir parodontozės gijimą.

Mineralinė inhaliacija su propoliu Jūsų vaikams bus naudinga ne vien kovoje su peršalimu ir kvėpavimo takų ligomis. Ji padės sustiprinti organizmą ir išvengti tokių ligų ateityje. Svarbiausias propolio privalumas yra tas, kad jis kaip tik ir sutvirtina natūralias organizmo apsaugas, todėl yra ideali profilaktinė priemonė nuo visokių infekcijų.

Nesaugokime vaikų nuo virusų ir bakterijų (kažin, ar apsaugosim), geriau padėkime jiems įgauti atsparumą šiems nematomiems niekadėjams.

Dėl procedūrų dažnumo ir kiekio rekomenduojame pasitarti su savo šeimos gydytoju arba mūsų specialistais.

! Dėmesio: Procedūrų kainos galioja, procedūrą paskyrus SPA VILNIUS gydytojui. Neturint gydytojo paskyrimo, paslaugos papildomai apmokestinamos 21 % PVM.

Susijusios procedūros