Poilsis 402* SPA su 15 % nuolaida! Plačiau

Mineralinė žaliosios arbatos vonia

Procedūra netinkama:
Nėščiosioms
Vaikams
Po valgio
Trukmė : 15min.

Turbūt ir Jūs mėgstate pagurkšnoti žaliąją arbatą, pasimėgauti jos aromatu, grąžinančiu gerą nuotaiką ir energingumą? O kada nors ar pagalvojote, jog galima patirti šios ypatingos arbatos poveikį kiekviena savo odos ląstele? SPA VILNIUS specialistai kviečia išmėginti žaliosios arbatos vonią.

Daugeliui ne paslaptis, jog žalioji arbata turi antibakterinių, antimikrobinių ir antiseptinių savybių. Štai kodėl šis produktas yra dažnai įvardinamas kaip natūralus antibiotikas. Bet tai dar ne viskas. Voniai naudojamame žaliosios arbatos aliejuje yra vitamino C ir antioksidantų, skatinančių odos ląstelių regeneraciją.

Terapijos metu taikomas ir kombinuotas vandens srovių masažas. Taigi, suaktyvinsite kraujotaką, atgaivinsite odą ir susigrąžinsite puikią nuotaiką.

Jeigu turite odos problemų, tokių kaip spuogeliai, smulkios žaizdelės, įvairūs sudirgimai - žaliosios arbatos aliejus skatins gijimą ir veiks antibakteriškai.

Žaliosios arbatos vonios eiga ir poveikis:

  • Pasirengę procedūrai susipažinsite su jos eiga, ir, nieko nelaukdami, galėsite atsigulti į kvapais viliojančią vonią. Nurimę ir giliai atsipalaidavę, galėsite pratęsti buvimą vidinėje tyloje dar 30 minučių.
  • Mineralizuota žaliosios arbatos vonia ir intensyvios vandens srovės skatina medžiagų apykaitą bei padeda organizmui aktyviau skaidyti riebalus.
  • Dėka antimikrobinių ir antiseptinių savybių, stiprinama imuninė sistema ir skatinami gijimo procesai. Tai natūrali apsauga nuo bakterijų ir virusų.
  • Šios vonios terapija teigiamai veikia nervų sistemą, šalina nuovargį, galvos skausmus, mažina odos pigmentaciją ir yra puikus vitaminų, amino rūgščių bei mineralų šaltinis.

Rekomendacijos: galite tiesiog pasilepinti procedūra arba susitarti su specialistu dėl tikslingo gydomojo kurso.

! Dėmesio: Procedūrų kainos galioja, procedūrą paskyrus SPA VILNIUS gydytojui. Neturint gydytojo paskyrimo, paslaugos papildomai apmokestinamos 21 % PVM.

Susijusios procedūros